Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

1. Luna/Nightmare Moon

Naprawdę muszę wyjaśniać czemu? Z jednej strony piękna klacz, z drugiej besttjka ze stylem ;3

2. Chrysalis

Wiem, to dziwi, ale serio, na swój sposób królowa changelingów jest piękna. Fakt wygląda jak szarańcza po zjedzeniu radioaktywnej kapusty, ale i tak jej design jest ładny oraz niecodzienny.

3. Hmm, Fluttershy, przez swoją kawaiisność :3

Wow, rozumiem brak gustu i głosowanie na kogoś innego niż jedyna oczywista królowa piękności w Equestrii, chociaż i tak jest to godne politowania.

Ale takie fetysze... :lyra4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Airlick tu jest problem, większość patrzy na piękno przez pryzmat ludzkiego piękna, ja patrzę przez pryzmat "piękna na dany sposób". Chrysalis jest tak zdewastowana i zniszczona, że aż piękna w pewien sposób. Po za tym poza pięknem samym w sobie liczy się jedno... STYL, które 2 pierwsze panie mają, Fluttershy jest na trzecim, bo po prostu nie miałem kogo dać xDD

Tylko potwierdzasz swój status fetyszysty. Że zacytuję klasyka: "Niektórzy wolą owce od kobiet. Tylko im współczuć."

Airlick a ty nadal swoje xD ? O gustach się nie dyskutuje, równie dobrze ja mogę nazwać ciebie bezguściem :P

Co wcale nie zmienia faktu że Chrysalis (moim zdaniem) do pięknej trochę brakuje....ale jak psiałem,o gustach się nie dyskutuje.

A Fluttershy jest śliczna, nie znasz się :P

Ależ ja nie dyskutuję o gustach, ja tylko wyrażam swoją pogardę wobec ludzi bez gustu. Subtelna różnica, ale różnica.

Fluttershy jest śliczna, ale tylko uprana, a niestety ubłocone buciory szybko i skutecznie niszczą jej piękno. :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Panowie, Panowie, na miłość Celestii!

Przecież nie ma o co się spierać! Każdemu podoba się coś innego, więc nie widzę powodu do zwady. Klimiuk- jeżeli tak uważasz, OK, masz prawo, to samo tyczy się Airlicka.

Obydwoje macie rację- ale tylko według siebie.

Nie można kłócić się o coś takiego, jak wygląd, bo to kwestia gustu. Nie zachowujmy się jak w piaskownicy, troszkę dystansu...

"Z taką ilością makijażu [...]"- tusz do rzęs i cień to jeszcze nie tynk do ściany, ale to już nawiasem mówiąc.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się nie kłóciłem. Ja tylko stwierdziłem, że klimuk jest fetyszystą, a jest to tylko i wyłącznie prawdą. Ja tymczasem po prostu doceniam piękno Rarci i boleję nad tym, że inni go najwyraźniej nie widzą. A jest ono najwyżej PODKREŚLANE, a nie powodowane, makijażem. Tymczasem Chrysalis mogłaby najwyżej wstawić sobie w dziury obręcze, a NMM założyć fikuśne, lateksowe ubrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kłótnia. Dobrze, że Magenta już zareagowała. Fetyszysta też człowiek... przyznam, że w niektórych scenach Chrysi jest naprawdę, eh, śliczna? Trudno mi znaleźć słowo co to by ją dobrze opisało, bo urocza/piękna to też ona nie jest. To ujęcie co klimuk dał jest chyba najlepsze ze wszystkich z nią. Ale Rarity wystąpiła znacznie częściej(captain obvious), przez co widzieliśmy ją w większej ilości pozycji oraz kreacji, to jest ją z czego oceniać. Pojawia się jednak pytanie: Czy Chrysalis jest klaczą? Chodzi mi o nazewnictwo, a nie samą płeć (jestem dużym chłopcem, więc nie trzeba tłumaczyć mi tego :rd9: ). U psa jest pies i suka, u człowieka mężczyzna i kobieta, ale czy płeć u changelingów nazywa się podobnie jak u koniowatych? Co do samego tematu, to może trochę dziwny wybór, ale bym wybrał jedną z następujących: 1. Twilight 2. Trixie 3. RD (nie chodzi bynajmniej o grzywę, tylko o mimikę i ,ehm, "twarz"? Możemy chyba już mówić o twarzy , czy to jeszcze jest pysk?) 4. Luna z 2 sezonu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz o moich gustach, to ja powiem coś o twoich. Rarity jest miałka, nijaka, z taką ilością makijażu co ona używa z każdej dałoby się zrobić piękność. Jej wygląd sam w sobie jest... nudny.

Chrysalis za to ma klasę i to bez wyżej wspomnianych komponentów i szczerze nie rozumiem czego się czepiać... Poszarpane skrzydła i dziury? To właśnie czyni z niej to czym jest, czepiać się dziur u Changelinga to jak czepiać się pasków u tygrysa.

Napiszę tylko jedno, jak już to pisałem wcześniej. Pokaż mi gdzie ładuje na siebie tony mazideł. Zobaczymy co powiesz swojej wybrance jak będzie się malować. Powiedz jej to co teraz a dostaniesz z liścia w twarz.

( przez jeden głupi odcinek wszyscy dostali szajby ! Gdzie Rarity straciła rzęsę )

W pewnym odcinku nie będę wspominał którym , jakoś Rarity nie wyglądała jak rozlana lalunia stojąc na deszczu. Zaraz napiszesz, że ma tyle pudru, że skóra już nie może oddychać, sama się zaimpregnowała. Jesteś w błędzie.

To jest forum dla ogółu, chcesz ponarzekać, idź sobie gdzieś indziej i daj spokój. Nie lubisz Rarity zostaw to dla siebie, a nie wylewasz to aby tyko posty nabijać.

Ludzie opamiętajcie się, ja chce normalnie wejść wreszcie na forum i spokojnie poczytać nowe posty. A nie od razu nerwa łapać, przez kogoś kto nie ma na względzie innych.

Jak tak dalej pójdzie będę za tym aby ten temat ogólnie usunąć, bo tu zaczyna się robić znowu pole minowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dużo powiedzieć o tłumie, masowych trendach, teorii zachowań dużych skupisk i przyczynach pewnych powszechnych zachowań. Ale generalnie da się tu wysnuć jeden wniosek i postawić następującą tezę: pewnej mądrości i zdroworozsądkowego rozumowania względem danego zagadnienia, wobec którego wykazywana jest masowo konkretna opinia, nie można w tym wypadku zanegować. I skoro fandom w zdecydowanej większości niekoniecznie przepada za Rarity - a są to na ogół ludzie z różnego przedziału wiekowego, poglądów, wykształcenia blablabla, a co najważniejsze - niepowiązani z sobą w sposób bezpośredni tj. każdy wnioskuje i ustala raczej bez wpływu osób trzecich i nie ma pędu ani imperatywu względem danego trendu, a więc bazując na swojej subiektywnej ocenie - to coś musi być na rzeczy. I przyczyną nie jest, że to ta mityczna gówniarzeria nie pojmuje złożoności jej charakteru, teatralności oraz komiczności całej postaci, zrozumiałej tylko dla starszych i ją hejtuje gdzie popadnie. W naturze nic się nie bierze znikąd, Rarity mimo bardzo dużej obecności w kreskówce, zdecydowanie większej niż choćby AJ, po prostu nie podchodzi ludziom pod gusta. Nie mam ochoty ani zamiaru gdybać dlaczego tak jest, robiono to już pewnie pół tysiąca razy - ale po prostu tak jest, najzwyklejszy fakt dokonany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie potrafiłbym wybrać najładniejszego kucyka , bo wszystkie mi się podobają i wybieranie z nich wszystkich i nie mam na myśli tylko many 6 , ale wszystkie kucyki z mlp , byłoby nie możliwe . jak dla mnie , to po prostu wszystkie są best .:rd9:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, ciężko wybrać tą najpiękniejszą, ograniczę sie do mane6:

1. Ex aequo Twi i Rarity;

2. Flyttershy;

3. Reszta paczki;

Przy czym zastrzegam że wszystkie mi się podobają.

I jeszcze wyróżnienie dla Octavii; :octavia:

A co do kłótni która się tu pojawiła. Piękno to pojęcie względne i każdemu będzie sie podobać coś innego. Rarity nie nakłada tony makijażu, rzęsy i cień do powiek to trochę mało by rzucać takie sformułowania. Jak dla mnie i tak emanuje naturalnym pięknem, bo dodatki nie rażą tak jak potrafią u niektórych kobiet. Piękno to też sposób bycia, prezentacja i tutaj niepodzielnie króluje ona. Też nie lubię sztuczności ale nie popadajmy w skrajność, drobne poprawki czy dodatki nie są niczym złym. Pokutuje tu fakt że z całej szóstki to właśnie ona najbardziej dba o swój wygląd, czasem owszem przesadzając. :rwink:

Jak wspomniałem królowa Changelingów jest ładna, mimo że NIC nie robi ze swoim wyglądem.

A skąd ta pewność? Poza akcją w komnacie kiedy jest zajęta przejmowaniem władzy nad Equestrią nie widzimy jej w innych scenach. Z kolei oskarżasz Rarity o spędzanie kilku godzin dziennie na upiększaniu się nawet tego nie widząc. Nie dostrzegasz braku konsekwencji? I może Rarity dba o siebie, bo po prostu uważa to za ważne jak się prezentuje?

Chrysalis rzeczywiście ma swój urok, ale już na wstępie ma dodatkowe punkty za bycie antagonistką. Czerń też robi swoje. Ale i tak jest to mój ulubiony czarny charakter.:discord: Tak, ciebie też lubię...

@El Sadzonka

A od kiedy to większość ma racje? To że ludzie mają płytkie spojrzenie na czyjś charakter świadczy raczej negatywnie o nich a nie o postaci. Po części też dlatego RD cieszy się tak dużą popularnością. Nie chcę tu nikogo urazić ale nie jest ona tak skomplikowaną jednostką; jest prosta (w pozytywnym znaczeniu) a jej zachowanie jest przewidywalne (Rarity też ale potrafi zachować się inaczej niżby to wynikało z przypisywanych jej cech). Większość woli gdy rzuci się wszystko od razu na tacy zamiast delektować się możliwością poznawania często na nowo postaci którą już zdążyliśmy opieszale ocenić. Cóż, są gusta i guściki jak mawiała moja polonistka.:cheerilee:

EDIT:Do usług, Airlick!:twilight2: Cieszę się, że podniosłem ciebie (i w sumie też Rarity:fabulous:) na duchu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, ciężko wybrać tą najpiękniejszą, ograniczę sie do mane6:

1. Ex aequo Twi i Rarity;

2. Flyttershy;

3. Reszta paczki;

Przy czym zastrzegam że wszystkie mi się podobają.

I jeszcze wyróżnienie dla Octavii; :octavia:

A co do kłótni która się tu pojawiła.

[ściana tekstu]

Dołączona grafika

A więc więcej osób to rozumie! Masz u mnie cydr, do odebrania... pewnie nigdy. :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Nie ma sensu kłócić się która ładniejsza bo o gustach się nie dyskutuje. :twilight4:

Mnie osobiście ciężko wybrać najładniejsze kucyki, bo wszystkie są piękne. Jak już bym musiał wybierać, to pewnie była by to Luna, Lyra, Fluttershy i ta nieszczęsna Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się z nikim kłócić o najpiękniejszą, bo ja uważam że to Rainbow Dash zasługuje na to miano. Pewnie u niektórych pyszczki wasze opadły niczym kowadło. Wyjaśniam już skąd ten wybór. Proste, paczcie na tę grzywę, ona jest taka kolorowa i dopasowana do koloru jej oczu. Pegazica jest też niebieska (Mój ulubiony kolor) więc daje jej mega plusa. A znaczek jest awesome:rd6:, nie umiem go określić inaczej.

Wiem. Moja wypowiedź może wzbudzić kontrowersje, ja zawsze jestem otwarta na dyskusje.:rd8:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...