Skocz do zawartości

Czego brakuje w dziale CMC?


BiP

Ankieta Znaczkowej Ligii.  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego wam brakuje w dziale?

    • Zabaw.
    • Konkursów.
    • Dyskusji.
    • Sesji.
    • Wywiadów.
    • Inne (wpisz w temacie)
      0


Recommended Posts

Witajcie, dział nieco się uspokoił, dlatego może wskażecie nam czego brakuje w dziale?

Po oddaniu głosu, mile widziane są też komentarze w tym temacie.

Zapraszam do głosowania i komentowania zatem. 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział o uczniach, zabawach i szkole. Co daje dużo opcji na konkursy, których w przeciwieństwie do innych rzeczy mało tu widzę(najwięcej jest zabaw, na tyle postaci mogły by być też więcej wywiadów, ale mniejsza). Jak już mówiłem dział w którym występuje szkoła, więc muzyka, plastyka, j. polski. Można by zrobić dużo konkursów np. na napisanie piosenki lub wiersza, narysowanie czegoś na dany temat np. jakiegoś krajobrazu. Lub namalowanie własnego cutie marka i napisanie jakie cechy u kucyka opisuje . Nagrodą mogły by być odznaki :D....o ile dalej są, pamiętam ze kiedyś były ^.^

Edytowano przez White Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu White Moon napisał:

Dział o uczniach, zabawach i szkole. Co daje dużo opcji na konkursy, których w przeciwieństwie do innych rzeczy mało tu widzę(najwięcej jest zabaw, na tyle postaci mogły by być też więcej wywiadów, ale mniejsza). Jak już mówiłem dział w którym występuje szkoła, więc muzyka, plastyka, j. polski. Można by zrobić dużo konkursów np. na napisanie piosenki lub wiersza, narysowanie czegoś na dany temat np. jakiegoś krajobrazu. Lub namalowanie własnego cutie marka i napisanie jakie cechy u kucyka opisuje . Nagrodą mogły by być odznaki :D....o ile dalej są, pamiętam ze kiedyś były ^.^

Tak naprawdę to konkursów z tego co pamiętam było tutaj swego czasu najwięcej, po prostu większość jest w archiwum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy mam zamiar stworzyć jak co roku, odnośnie świąt, pytanie tylko ilu ludzi cokolwiek zrobi z tym konkursem...

Co do nagród, to ich nie ma, ale pisałem do Sipera, czy nie wprowadzi jakieś specjalnej rangi, dla zwycięzców konkursów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz to rozdzielić miedzy większą ilość konkursów? Dlaczego konkurs np z działu CMC miałby być premiowany kolorkiem, co z pozostałymi? Czy nie będą się mylić kolorki z administracją?

Przedyskutuj to dobrze z pozostałymi kolorowymi jak to rozwiązać, czy się zgadzają itp.

Moim zdaniem jest to średni pomysł, bardziej prowizorka niż wyróżnienie. Z czasem każdy aktywny miałby kolorek i nie wiadomo praktycznie za co

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dział miałby taką nagrodę, a powód takiego wyróżnienia podawany byłby w zbiorowym temacie na forum i w dziale w którym go zdobył.

Po za tym, nie ma co się rozdrabniać póki co nad tym pomysłem, bo jeszcze Admin nawet nie wypowiedział się na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...