Skocz do zawartości

Hello!


Adam1324

Recommended Posts

Cześć. Moje imie to Adam, mam 15 lat. Mieszkam na mazowszu, chodzę do 3 gimnazjum. Jako następną szkołę chcę wybrać technikum, o kierunku technik-informatyk. Bardzo lubię grzebać w komputerach, a tak ogólnie to coś czasem też coś narysuję. Często oglądam filmy o enduro i czytam jakieś drobne artykuły na rózne tematy. Moim ulubionym kucem jest Twilight. :D Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej, pytajcie. Pozdrowionka :) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słucham co popadnie, głownie jakieś 'na topie' i hip-hop w mniejszych ilościach. 

2. Pomimo, iż oglądam już z pól roku, to za fandomem rozglądałem się dopiero niedawno, miesiąc temu max. Zainteresowała mnie fabuła no i ta fioletowa postać. :D

3. Lubię również robić zdjęcia, poza tym nic szczególnego. :P
4. Jeśli chodzi o cos grubszego, to ciezko. Wolę jakieś mniejsze artykuły, takie na forach komputerowych, blogach lub innych stronach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu xFlippy napisał:

Jako następną szkołę chcę wybrać technikum, o kierunku technik-informatyk.

 

Better join the army. :-; Technik Informatyk jest za bardzo mainstreamowy.

 

55 minut temu xFlippy napisał:

Cześć. Moje imie to Adam, mam 15 lat.

 

No witaj. I baw się dobrze!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu xFlippy napisał:

4. Doszłem do 16odc i jak narazie większego szału na mnie nie wywarło. Zobaczymy, co będzie dalej. :) 

Poczekaj na finał 5 sezonu to padniesz :D

 

Miłego pobytu na forum...i przy okazji...gdzie zamierzasz iść do technikum? (Ja jestem w 3 klasie na kierunku informatyk na Wiśniowej - jakbyś tam trafił to się odezwij) :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię bardzo serdecznie na forum, mam nadzieję, że zostaniesz na nim jak najdłużej. Cieszę się, że jesteś z Ostrołęki, bo w końcu znalazł się jakiś brony z okolicy, gdzie ja mieszkam. A pytanie niech będzie takie:

1. Pójdziesz ze mną na kebaba? :NjdaT:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...