Skocz do zawartości

Um... Hej?


Kirara

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Hahaha, tak długo mnie nie było, a tu dyskusja nadal toczyła się w najlepsze! Wybaczcie, trochę życie mnie przytłoczyło. A od ponad roku, to tak właściwie nowa praca.

Anyway - ARJEN! :twihug:

 

Czy jeśli sama odświeżam swój temat, po tak długim czasie, to również zasługuję na łopatę? Jeśli nie złotą, to może chociaż plastikową? Albo tekturową? Hmmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam łopatę! I to złotą! <3

 

Kto wie, może jeszcze zsummonuję Systema :rainderp:

 

Tym razem jednak zamierzam trochę dłużej zostać. Czasami po stresie w pracy trzeba się odmóżdżyć, a kucyki są do tego najlepsze!

 

Pamiętam Keolę! Jeej... stare dobre czasy. 

 

Czeka mnie dużo zaległości do nadrobienia... Ale na szczęście, sama frajda z tych zaległości.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło, gdyby wrócił :D

Serial oglądam nadal, EqG też, niestety na filmie jeszcze w kinie nie byłam... I raczej nie będę. Niestety, film jest grany tylko w weekendy, w godzinach porankowych, więc raczej go już nie zobaczę :D Poczekam na dvd. Albo na internety (:crazytwi:)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wspierać twórców <3

Generalnie, słyszałam wiele dobrego na temat filmu. Muszę go w końcu obejrzeć!

 

A tak poza tym, to zamierzam się nadal rozwijać, w jakiś sposób, podczas pobytu w Szkocji. Na początku przyszłego roku chcę rozpocząć kurs japońskiego, i spełnić tym samym jedno ze swoich odwiecznych marzeń, jakim jest nauczenie się tego języka w mowie i piśmie. Poza tym, nauczenie się tego egzotycznego języka ma też inne, dobre strony - dodatkowy atut, kiedy chciałabym zmienić pracę, bądź wrócić do Polski (a nie wykluczam, iż za kilka lat wrócę do kraju).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kirara napisał:

Trzeba wspierać twórców <3

Generalnie, słyszałam wiele dobrego na temat filmu. Muszę go w końcu obejrzeć!

 

A tak poza tym, to zamierzam się nadal rozwijać, w jakiś sposób, podczas pobytu w Szkocji. Na początku przyszłego roku chcę rozpocząć kurs japońskiego, i spełnić tym samym jedno ze swoich odwiecznych marzeń, jakim jest nauczenie się tego języka w mowie i piśmie. Poza tym, nauczenie się tego egzotycznego języka ma też inne, dobre strony - dodatkowy atut, kiedy chciałabym zmienić pracę, bądź wrócić do Polski (a nie wykluczam, iż za kilka lat wrócę do kraju).

Przyznaj się lepiej, że chcesz oglądać anime w oryginale ;) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że wróci, a Ty niewierny poniaczu?

Moc uścisków dla Kiry :hug3: Super jest Cię widzieć.

Ale że serial dalej oglądasz to tego nie przebije. Fajnie było zrobić jakąś forumową wersję świtu żywych trupów ze wszystkimi takimi... odkopańcami.

Jak nie zsummonujesz Systema to chociaż go pozdrów.

 

b77ce9a34b66f357668dc3276902f57a.gif

Edytowano przez Arjen
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeej, Arjen :twihug:

Forumowa sesja ze świtem żywych trupów? Z takimi zombie jak ja? Brzmi super! Pisałabym się na to!

Systema możesz zaliczyć jako pozdrowionego, chociaż z tego co wiem, to powinien się dziś nawet zalogować!

 

Może się kiedyś umówimy na jakieś pogaduchy na jakimś czacie głosowym, czy cuś... albo po prostu ponarzekamy na życie, pracę, itepe.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...