Skocz do zawartości

Konstruktywna krytyka potrzebna


Inksona

Recommended Posts

Widzę, że jakąś praktykę w rysowaniu już przeszłaś. Co do anatomii nie mam zastrzeżeń i w sumie tylko musiałabyś popracować nad ogólnym ulepszaniem swojej kreski ^^ Innymi słowy jest bardzo dobrze. 

 

Jeśli zaś chodzi o obrazek to proponuję robić przezroczyste tła jeśli tła ma nie być. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie jest źle , zważywszy na to że rysowałaś myszka, co według mnie jest nie lada osiągnięciem w porównaniu do precyzyjnego tabletu graficznego.

Co do błędów to uważam podobnie jak Uszatka że zad powinien być odrobinę większy i CM (ten po prawej) bliżej krańca uda.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że o znaczkach już mówili inni, nie mam co powtarzać... ale mi nie pasuję coś jeszcze: Pinkie nie wygląda jakby ją unosiły balony, tylko raczej jakby lewitowała(a balony były po prostu do niej przyczepione). Jeśli nie miało tak być, to mam radę: linki powinny być bardziej napięte a balony ciągnąć ją w górę. Poza w jakiej teraz jest powinna być bardziej dynamiczna, zgodnie z grawitacją musi się wychylać :v a nie sądze żeby wytrzymała w takiej pozycji dłużej niż na to fizyka pozwala...

Podsumowując: wizualnie świetnie(poza znaczkami), ale fizyka trochę mniej ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...