Skocz do zawartości

The WonderBolts


Gość Ziomisz12

Recommended Posts

  • 2 months later...

Może i Spitfire i Soarin mówią najwięcej ze wszystkich, ale czy to powód żeby było ich najwięcej ??

Obrazek, na którym jest cała załoga

Dołączona grafika

Od lewej : Spitfire, Soarin, Blaze, Wave Chill, Surprise, Fire Streak, High Winds, Silver Lining, Fleetfoot, Lightning Streak i Misty.

Jak coś pomieszałam to nie krzyczeć : P wszystko z tej strony

http://mlp.wikia.com/wiki/List_of_Wonderbolts

Mi osobiście się najbardziej Misty podoba

Dołączona grafika

Szkoda, że z całą załogą jest mało artów : <

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

No właśnie: poważna bariera dla pegaza, chcącego dołączyć do Wonderbolts - trema.

Wonderbolts mają do setnej milimetra obliczony każdy ruch, nie mogą sobie pozwolić na jakikolwiek błąd. (z reala wiemy, jak to się kończy)

Dlatego też przed Rainbow Dash jeszcze długa droga...

Oj, kończy się tak, że boli... Bawiłem się w akrobatę w symulatorze i wcale to nie tak zabawnie wygląda z perspektywy wykonawcy, łatwo się zagapić, a wtedy gleba. I pogrzeb....

A teraz coś co spostrzegłem grając w pewna grę.

Dołączona grafika

Jak się dobrze przyjrzycie, to symbole na skrzydłach z deczka przypominają symbole Wonderbolts, ta gra była tworzona chyba w 2007, więc na 100% nie nawiązuje do filmu. Skojarzyło mi się dopiero wtedy, gdy ich pierwszy raz zobaczyłem.

Link do komentarza

Pisałem podobny post, ale teraz w lepszej jakości.

Grając w Combat Wings: Bitwa o Anglię zwróciłem uwagę na to osobliwe malowanie. Gra powstała w 2006 r. Szczególnie podobny do logo Wonderbolts jest symbol na nosie. Od razu mówię, to nie jest mod, albo repaint - to oryginał.

A tu screen z gry

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Fleetfoot forever! Członkini Wonderbolts. Białogrzywa pegazica. W sumie, to postać o której niewiele wiemy, poza tym, że wygrała Wonderbolts Derby i że jest bardzo drobna. Widimy ją w odcinku "Sweet and Elite", kiedy przekracza linię mety. Mnie jednak postać zaciekawiła. Taka mało znana, fandom milczy. Wokół niej właściwie nic się nie dzieje. A szkoda. Ile historii jest do napisania o niej, ile do narysowania. Tak więc postanowiłam rozpocząć o niej temat. Może jeszcze znajdzie się ktoś, którego uwagę zwróciła ta postać :P. Można by sobie zadawać pytania: Jak dołączyła do Wonderbolts? Dlaczego jest jej tak mało? itd, itp. Tak więc zapraszam do dyskusji. ^^

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...