Skocz do zawartości

Pomogę przy obróbce dźwiękowej coverów i nie tylko :D


Mates

Recommended Posts

Siemanko!

Jeśli ktoś z was coveruje piosenki MLP, tworzy własne, czy robi cokolwiek związanego z fandomową muzyką, albo nawet fundubem to ja trochę w tym siedzę i jestem jak najbardziej do usług :D Mogę się zająć zarówno obróbką dźwiękową danego coveru, jak i mixem (dopasowaniem) waszych fundubów do obrazu :D

Mam potrzebne do tego programy, więc jak ktoś potrzebuje pomocy, to służę :-)

PS. oczywiście nic za to nie chce

Aha- mam też domowe studio nagraniowe. Jak ktoś jest z Dolnego Śląska, albo ma możliwość dojazdu i chciałby nagrać swój cover/fundub w fajnych akustycznych warunkach i na dobrym sprzęcie, również da się to załatwić :D

Pzdr!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajca xD Klasyk :P
Gdzieś na dysku sobie leży Master Collection z Adobe ^^
Też się ogólnie bawię w takie rzeczy, zbieram aktualnie na interfejs audio usb.
I będzie czas zacząć szerszą zabawę!

Znaczy ekhm, wita Pisklak. Weteran Fl studio.
Obróbka audio we wszelakim tego znaczeniu, Vst'ki się przede mną kyją xD
Tworzę też muzykę, póki co dla siebie :)

Co tam za sprzęcior na wybiegu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Wonsz napisał:

Umiałbyś wyciągnąć acapellę/instrumental z paru serialowych piosenek?

Mogę spróbowac, ale nie wiem, czy dałoby się całkowicie wyeliminować dźwięk/głos... Odpowiednie filtry i dźwięk w tle/głos w tle będzie praktycznie niesłyszalny, a jak nałożysz wokal na instrummental i odpowiednio podbijesz, będzie hulać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Mate$_92 napisał:

Mogę spróbowac, ale nie wiem, czy dałoby się całkowicie wyeliminować dźwięk/głos... Odpowiednie filtry i dźwięk w tle/głos w tle będzie praktycznie niesłyszalny, a jak nałożysz wokal na instrummental i odpowiednio podbijesz, będzie hulać :D

Nie mam zamiaru nagrywać swojego wokalu na tym. Echo wokalu w tle może być, tak samo w acapelli jak będzie słychać bit w tle, to nikt nie umrze. Jest mi to potrzebne do skompletowania soundtracków ze wszystkich sezonów. Ale takiego prawdziwego skompletowania, czyli oryginalna piosenka+acapella+instrumental osobno. Znalazłem ogromną większość, ale kilku mi brakuje. W związku z tym poszukuję kogoś, kto ogarnia temat na tyle aby spróbować coś wyczarować. Liczę się z tym, że te brakujące piosenki mogą być nagrane tak, że nie da się tego rozdzielić, ale potrzebny mi jest ktoś, kto to sprawdzi.

Edytowano przez Wonsz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...