Skocz do zawartości

[Konkurs] Święta z Rainbow Dash


FrozenTear7

Recommended Posts

christmas_dashie_by_limearts-d4hn87r.png

 

Idą święta! Każdy to chyba dobrze wie. Atmosfera radości i miłości. Drzewka świąteczne, prezenty, wspólny posiłek, kolędowanie. Ten okres zawiera tyle magicznych doznań. Jest to także świetna okazja dla was do wykazania się artystycznie!

Motyw przewodni to... Tak. Udało wam się odgadnąć! Święta święta!
A waszym zadaniem jest narysować coś ładnego związanego ze świętami oraz naszą ulubienicą Rainbow Dash. :rd6:

 

Jesteśmy świadomi, że termin oddania prac do świąt to byłaby przesada, więc wstępnie nadsyłajcie wasze dzieła do końca obecnego roku. Jeśli potrzebowalibyście więcej czasu na tworzenie to napiszcie w komentarzach. Opiekunowie tego działu są pobłażliwi. :rd5:

Zwycięzca konkursu zostanie wpisany na honorową listę działu. Myślimy jednak, że najważniejsza jest tutaj dobra zabawa w duchu świąt i mamy nadzieję, że będzie to lekka i przyjemna praca.
Życzymy wam wszystkim powodzenia! Bądźcie kreatywni :rd4:

 

Edytowano przez FrozenTear7
Ten art jest serio przepiękny :O
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej coś podeślę, w mojej głowie już wszystko jest idealnie. Teraz tylko to przelać na papier za pomocą moich krzywych łap i zerowego talentu...

Edit:Zacząłem 15 min temu i już 4 razy miałem depresję i 2 razy rozważałem samobójstwo, super zabawa, polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
26 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Wtedy strącamy Cię do artystycznego piekła :molestia:
Myślę że postaramy się wybrać zwycięzcę na podstawie magicznego równania ∫(styl+oryginalność+estetyka) / magia przyjaźni).

Aha, bo moja mama mówi, że mega ładnie, ale zawsze mamy tak mówią. Aha i jeszcze jedno, mam zrobić zdjęcie rysunkowi przegrać na kompa i dać tobie, albo Emily w wiadomości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Ziemovit Dash napisał:

Aha, bo moja mama mówi, że mega ładnie, ale zawsze mamy tak mówią. Aha i jeszcze jedno, mam zrobić zdjęcie rysunkowi przegrać na kompa i dać tobie, albo Emily w wiadomości?

Ciesz się że tak Cię wspiera :D Jak się nie wstydzisz niczego to możesz wrzucać tutaj :spike: Jak wolisz dyskrecję póki co to możesz obojętnie mi czy Emily wrzucić na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No dobra. Zamieszczam swoje "dzieło", póki pamiętam i jeszcze się nie rozmyśliłem:

 

Rainbow_Dash_święta

 

Jest czarno białe, ponieważ z doświadczenia wiem, że wszystko co pokoloruję, natychmiastowo przestaje mi się podobać (każdy rysunek potrafię zepsuć próbą naniesienia kolorów na niego :grumpytwi: ). Poza tym, rysowany ręcznie (bo mam tablet graficzny, ale nie jest tak dokładnie mój i ogółem preferuję tradycyjne formy rysowania), skanowany (nieźle mi ten skaner dał w kość; na papierze wygląda spoko, po przeskanowaniu, tragedia, ale jakoś się udało) i poprawiony nieco na kompie, czego przyczyną jest wspomniane skanowanie.

Nie jestem dobry w rysowaniu, zwłaszcza koniowatych (krasnoludy walczące ze smokiem wychodzą mi podobno całkiem fajnie, zdaniem mojej siostry, a ona to rysuje ślicznie), więc tego, nie palcie na stosie za wygląd postaci, dobra... A jeśli już, to jakoś litościwie tak :twilight3:

Pożyjemy, zobaczymy...

 

P.S. Tak, nie chciało mi się wszystkiego poprawiać po skanowaniu. Jestem leniwy, wiem :lazyrainbow:

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trololo, nie umiem rysować i w sumie to nigdy nie umiałem... Ale z bliżej nieokreślonych powodów (magia świąt?) wczoraj przypadkiem trafiłem na ten temat, więc tak sobie siadłem i coś skrobnąłem.

 

 

Uwaga, uwaga! Nie mam absolutnie żadnych zdolności artystycznych, obrazek wrzucam tylko i wyłącznie w celu podbicia frekwencji konkursu. Ostrzegam, bo to coś w spoilerze może wypalać oczy, powodować raka, ewentualnie zawał czy myśli samobójcze. Nie musicie mi mówić, że jest do dupy, bo sam wiem to doskonale... :derp4: A, i tak zanim zapomnę - tak, to miały być "chmurkowe" ściany, ale za ch:yay: nie wiedziałem jak się do nich zabrać, więc... nom...

PS: Praca jest związana z konkursem dosyć luźno, toteż... a co ja się będę rozpisywał, tego i tak nikt nie czyta. :lol:

 

Spoiler

http://www.editer.pl/fotka/fe5a6c0071807c5a3ac93926d01ada6e_1.jpg

 

 

Wesołych Świąt!

 

Pozdrawiam,

Foley :lazyrainbow:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...