Skocz do zawartości

Hej, lubię Cię! :D


Pexi2012

Recommended Posts

Właśnie teraz pepeh napisał:

No cześć.

Skąd jesteś?

Ulubiona postać?

Ulubiony kolor?

Także tak:fluttershy5:

A niech cie! Ubiegłeś mnie... :fluttershy6:

 

20 minuty temu Pexi2012 napisał:

Witam was wszystkich! Jestem Wiktoria i 20 grudnia kończę 15 rok swego cudownego życia. Kucykami zaczęłam się interesować gdzieś tak w czerwcu 2012 roku. No, to chyba z mojej strony tyle (chcę byście popytali, hehe :twiblush:)

Miłego dnia!

A Ciebie witam bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas. No i, święta się zbliżają to życzę już wesołych świąt! :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

No cześć.

Skąd jesteś?

Ulubiona postać?

Ulubiony kolor?

Także tak:fluttershy5:

Witam!

W południowej Polsce xD

Fluttershy i Pinkie Pie :3

Uwielbiam wszystkie kolory. Każdy ma w sobie coś urzekającego i specjalnego. Zupełnie jak ludzie!

Miłego dnia! :D

Quote

A niech cie! Ubiegłeś mnie... :fluttershy6:

No widzisz jaka franca? :(

Quote

A Ciebie witam bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że zadomowisz się u nas. No i, święta się zbliżają to życzę już wesołych świąt! :pinkie3: 

Jestem pewna że będzie mi tu dobrze! Dziękuję i wzajemnie! Aby Mikołaj dał Tobie jak najlepsze prezenty :D

Quote

Whoa! Z takim tytułem tematu na wejściu poprawiasz humor!
Witaj na forum, miłej zabawy! :lunahug2:

O to właśnie chodziło, by poprawić humorek :3

Dziękuję! Życzę dnia pełnego uśmiechu! :D

Quote

No cześć! K też Cię lubię :D Witamy na forum i życzę miłego pobytu :yay:

Ja tam zapytam od siebie:

1. Jak to się stało że zainteresowałaś się kucełami?

2. Ulubiony fan fic?

1. Hmm.. w sumie, to było tak że się zgubiłam na YouTube, i znalazłam cały odcinek kucyków. Oglądałam wtedy odcinek "Biletomistrzyni". I tak jakoś uznałam, ze fajne w sumie to kucyki. Postanowiłam obejrzeć dwa pierwsze odcinki 1 sezonu, i już zaczęłam lubić MLP. A że to był dość ciężki okres w moim życiu, to oglądając kucyki mogłam trochę oderwać się od świata, i pożyć trochę pastelowym światem gdzie słońce i księżyc podnoszą księżniczki co są siostrami.

2. Seria Silent Ponyville. Czytałam ją już chyba z 3 razy. Kocham ♥

Edytowano przez Pexi2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Pexi2012 napisał:

1. Hmm.. w sumie, to było tak że się zgubiłam na YouTube, i znalazłam cały odcinek kucyków. Oglądałam wtedy odcinek "Biletomistrzyni". I tak jakoś uznałam, ze fajne w sumie to kucyki. Postanowiłam obejrzeć dwa pierwsze odcinki 1 sezonu, i już zaczęłam lubić MLP. A że to był dość ciężki okres w moim życiu, to oglądając kucyki mogłam trochę oderwać się od świata, i pożyć trochę pastelowym światem gdzie słońce i księżyc podnoszą księżniczki co są siostrami.

2. Seria Silent Ponyville. Czytałam ją już chyba z 3 razy. Kocham ♥

Czyli jednak sporo osób rozpoczęło przygodę z kucełami w tych mroczniejszych okresach swego życia ^^
Ja tylko jedynkę czytałem ale pamiętam że fajny fic :D Takie horrorkowe klimaty lubisz :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allo! Hi! Wilkommen! (nie wiem, czy dobrze piszę, to może zwykłe) Witam!
No, rzeczywiście, ten tekst poprawia humor. :)
Pytania ...
1. Co sądzisz o wszystkich przeróbkach Mane 6 na te wszystkie złe odmiany, jak np. Elementy Szaleństwa?
2. Co powiesz na temat historii i religii?
3. Jaką muzykę lubisz? Jeśli coś mocniejszego to proponuję Sabaton, Skillet, a może też Raubtier, jeśli nie lubisz, to nawet nie patrz na ostatnią propozycję.
4. Ulubiony zły?
5. W południowej Polsce mówisz, a w wschodniej, czy zachodniej?
Miłego czasu spędzonego na forum życzę.
Powodzenia! :) 
 PS. Jeśli byłoby coś o czym nie wiesz, to śmiało pytaj, każdy postara się jakoś pomóc, ja również. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Witaj na forum. Muszę ci z miejsca powiedzieć, że zapoznałem się z twoimi komentarzami i brzmisz niesamowicie sympatycznie.

Yay ktoś mnie lubi :pinkie4:

1. Ulubiona książka?

2. Ulubiony film?

3. Ulubiony zespół?

Jejku, jak miło słyszeć takie ciepłe słówka. Ale z tego co widzę, to każdy tutaj jest sympatyczny!

1. Cóż, nie jestem jakimś molem książkowym, więc nie mam jak odpowiedzieć na to pytanie :c

2. No.. Koneserem kina, więc też nie wiem jak na te pytanko odpowiedzieć xD

3. O! To jest fajne pytanie! Moim ulubionym zespołem jest "Les Friction". Gorąco polecam! :3

 

Quote

Czyli jednak sporo osób rozpoczęło przygodę z kucełami w tych mroczniejszych okresach swego życia ^^
Ja tylko jedynkę czytałem ale pamiętam że fajny fic :D Takie horrorkowe klimaty lubisz :) 

Ano, horroki lubię! Ale też lubię takie fanfici, gdzie trzeba nad nimi pomyśleć, i lubię jeszcze romansidła. No cóż.. xd

 

Quote

Allo! Hi! Wilkommen! (nie wiem, czy dobrze piszę, to może zwykłe) Witam!
No, rzeczywiście, ten tekst poprawia humor. :)
Pytania ...
1. Co sądzisz o wszystkich przeróbkach Mane 6 na te wszystkie złe odmiany, jak np. Elementy Szaleństwa?
2. Co powiesz na temat historii i religii?
3. Jaką muzykę lubisz? Jeśli coś mocniejszego to proponuję Sabaton, Skillet, a może też Raubtier, jeśli nie lubisz, to nawet nie patrz na ostatnią propozycję.
4. Ulubiony zły?
5. W południowej Polsce mówisz, a w wschodniej, czy zachodniej?
Miłego czasu spędzonego na forum życzę.
Powodzenia! :) 
 PS. Jeśli byłoby coś o czym nie wiesz, to śmiało pytaj, każdy postara się jakoś pomóc, ja również. 

Od razu mówię, że już Cię lubię xD

1. Dość dziwna idea, no ale jak ktoś chce, no to.. no.

2. Wow! Ale pytania zadajesz! Zależy historii czego, a religia to dla mnie zło, i nie powinno tego być. Wiem że ludzie po prostu mają coś w sobie, że potrzebują takiej świadomości ze jest coś wyżej. Coś ważniejszego. Ale przez religię, było bardzo dużo wojen, i widząc to co się dzieje na świecie, te wojny będą wciąż i wciąż. Ja sama potrzeby w wierzenie w coś nie mam, ale wszystko może się jeszcze zmienić w moim rozumowaniu. Wiecie, dojrzewanie i w ogóle..

3. Nie przepadam za mocną muzyką, częściej słucham Popu. Ale dzięki za propozycje! :D

4. "Ulubiony zły?"?. Uznam że chodzi Ci o ulubionego złego charaktera. Tak to bym wybrała Discorda, ale skubany stał się już dawno dobry. Więc wybieram Chrysalis. Lubię babkę xD

5. W zachodzniej :3

Dziękuję! Na pewno zapamiętam! :twilight2:

Quote

Witaj na forum.

Znasz poprzednie generację MLP i od kidy lubisz obecną?

Ano witam!

Znam, znam, gdy byłam mała nawet oglądałam xD

Od czerwca 2012 r. :)

 

Quote

Bardzo mi miło powitać ciebie na forum

Mi także miło tutaj być, widząc jak ludzie tutaj są tacy mili c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ^^

1. Podobał Ci się 5 sezon?

2. Lubisz jakieś shippingi?

3. Byłaś na jakimś meecie?

4. Polska południowa, a jakie województwo?

Też jestem południowcem, też mam 15 lat, też lubię Pinkie i też mlp polubiłam w mrocznym okresie życia... Jak wiele nas łączy :D

Pozdrawiam, i życzę wiele ciekawych chwil tu na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej :3

Na wstępie życzę Ci miłego pobytu na forum :D

1. Lubisz ciastka?

2. Masz ulubiony sezon lub odcinek?

3. Co robisz w wolnym czasie?

4. Czym się interesujesz?

5. Lubisz Sunset Shimmer?

 Dziękuję za odpowiedź :fluttershy5:

Edytowano przez White Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak twierdzisz, to tylko ostrzegam, że mnie się ciężko lubi :) 
Jeśli lubisz ... nw, wybuchy, koszmar wojennego życia ... romansidła (jak sama tak napisałaś wyżej), krew, która leje się hektolitrami, sterty ciał. (okej, to już brzmi dość dziwnie nie uważasz?) To zapraszam do mojego fika 'Numer 730'. Choć też nie bardzo lubisz czytać, to możesz to olać, bo jest długie jak cholera :P
Żeby nie zostać tu zbanowanym to zapytam także o to.
1. Historię samą w sobie, jako dziedzinę nauki.
2. Jakim kucem chciałbyś być? Ja kuc ziemski! Mówię od razu.
3. Ulubiona postać tła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Hmm... Ja cię znam, ty...

No widzisz, ja też Cię znam :3

 

Quote

Hej ^^

1. Podobał Ci się 5 sezon?

2. Lubisz jakieś shippingi?

3. Byłaś na jakimś meecie?

4. Polska południowa, a jakie województwo?

Też jestem południowcem, też mam 15 lat, też lubię Pinkie i też mlp polubiłam w mrocznym okresie życia... Jak wiele nas łączy :D

Pozdrawiam, i życzę wiele ciekawych chwil tu na forum

Czeszcz!

1. Ano podobał mi się, chociaż mam małe zaległości z odcinkami :')

2. Oczywiście. Jestem fanką FlutterDash i RariJack. Don't hate me, please..

3. Niestety, nie było mi dane pojawić się na żadnym meecie. A szkoda :c

4. To tajemnica :3

Dziękuje bardzo za pytania, i miłego dnia!

 

Quote

No hej :3

Na wstępie życzę Ci miłego pobytu na forum :D

1. Lubisz ciastka?

2. Masz ulubiony sezon lub odcinek?

3. Co robisz w wolnym czasie?

4. Czym się interesujesz?

5. Lubisz Sunset Shimmer?

 Dziękuję za odpowiedź :fluttershy5:

 

Na wstępie, dziękuję :D

1. Nie :lie:

2. Moim ulubionym sezonem jest sezon 2, a odcinek to "Ślub w Canterlocie". W sumie, to dwuodcinkowiec, ale co tam xD

3. Podróżuje po internetach, rysujem kucyki, czytam fanfici, i oczywiście spotykam się z przyjaciółmi :)

4. Światem zwierząt. W przyszłości chciałabym pracować jako weterynarz, lub mieć jakąkolwiek pracę związaną ze zwierzętami. Uwielbiam się o nich uczyć, a wiedzę o faunie pochłaniam w mgnieniu oka.

5. Jedna z moich ulubionych postaci drugoplanowych, więc można powiedzieć, że bardzo ją lubię :D

Ależ proszę Cię bardzo miły panie ^^

 

Quote

Skoro tak twierdzisz, to tylko ostrzegam, że mnie się ciężko lubi :) 
Jeśli lubisz ... nw, wybuchy, koszmar wojennego życia ... romansidła (jak sama tak napisałaś wyżej), krew, która leje się hektolitrami, sterty ciał. (okej, to już brzmi dość dziwnie nie uważasz?) To zapraszam do mojego fika 'Numer 730'. Choć też nie bardzo lubisz czytać, to możesz to olać, bo jest długie jak cholera :P
Żeby nie zostać tu zbanowanym to zapytam także o to.
1. Historię samą w sobie, jako dziedzinę nauki.
2. Jakim kucem chciałbyś być? Ja kuc ziemski! Mówię od razu.
3. Ulubiona postać tła?

Aj przesadzasz. Jakoś nie widzę powodów by Cię ciężko lubić ;)

Z chęcią zajrzę do Twego fanfica, ale nie w najbliższym czasie. Dużo nauki mam kurdełka :/

1. Historia jest bardzo ciekawa. Lubię czasem poczytać albo pooglądać programy właśnie z nią związane. Można się dowiedzieć przeróżnych informacji, o których wcześniej się nie miało pojęcia. Ale jeśli patrząc na historię jako przedmiot szkolny... Wolę biologię i chemię :')

2. Pegaz. I tylko pegaz.

3. Chyba Discord xD. Ale lubię też Vinyl (Dj pon-3), Lyrę, i Coco Pommel c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty masz nauki na pęczki, przez co Cię doskonale rozumiem. Szlag mnie z tym trafia, ale nic nie zrobię ... wytężam łeb i idę dalej :) 
Przy bliższym spotkaniu tracę tajemniczość :P a gdzie mieszkam? Tam gdzie wszyscy :)
Też mam zagwozdki dotyczące samego siebie jako kuca. Latanie mnie fascynuje i przeraża, jednorożcem nie jestem, to zostaje kuc ziemski.
U mnie Sombra :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Nie tylko Ty masz nauki na pęczki, przez co Cię doskonale rozumiem. Szlag mnie z tym trafia, ale nic nie zrobię ... wytężam łeb i idę dalej :) 
Przy bliższym spotkaniu tracę tajemniczość :P a gdzie mieszkam? Tam gdzie wszyscy :)
Też mam zagwozdki dotyczące samego siebie jako kuca. Latanie mnie fascynuje i przeraża, jednorożcem nie jestem, to zostaje kuc ziemski.
U mnie Sombra :) 

Przed świętami nauczyciele po prostu chcą zrobić jak najwięcej testów, kartkówek, i wszystkiego czego się da. Ah, ta szkoła..

Uważam że pasowałabym do pegaza. Nie wiem czemu, ale pasowałabym do niego xD

A Sombra też fajny, tylko szkoda że pojawił się raz, i cisza o nim normalnie :c

 

Quote

Zasada na tym forum jest taka, że każda nowa osoba kupuje mi skina w LoLu i kebaba
Jak nie kupisz to ban :twistare:

No to czekam na bana :aj2

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawałem po uszach, nawet słusznie, ale raczej nikt tu taki nie jest, aby rozdawać bany za nic. A mnie się należało ... mniejsza!
Zgadzam się, ale co powiem gościowi od zawodowych, kiedy kartkówkę zrobi? Że są święta, Mikołaj był? Ni psa. Nie przejdzie!
Pegaz, po prostu pegaz, czyli masz taką ulotną duszę, która najchętniej zerwałaby się z łańcucha rzeczywistości i poszybowała w niebo, zapominając o przyziemnych troskach. Też tak chcę, ale mnie trzyma na dole ciężar własnej głupoty, roboty i innej epś ciemnoty.
No też w ostatnim się pojawił i wojna. :P Moje klimaty, ale post apo nie ścierpię. Po prostu taki ze mnie gość :) dziwny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...