Skocz do zawartości

Ankieta o stanie fandomu


Wonsz

Recommended Posts

Temat kondycji fandomu jest wałkowany już bardzo długo, a ostatnio głośnym echem odbił się filmik zamieszczony na kanale "Moje Małe Teorie". Temat ten jest dyskutowany w wielu miejscach i ciężko ocenić jakie są nastroje w fandomie, bo mamy do czynienia z dużym rozdrobnieniem, dlatego też z Irwinem przygotowaliśmy ankietę by móc przepytać jak najwięcej osób z fandomu. Może to pokaże nam jakie jest zdanie naszej społeczności o jej kondycji. Ankieta jest dość krótka, bo zawiera 18 pytań, więc liczymy na dużą ilość odpowiedzi :rdblink:

 

Wyniki prawdopodobnie pojawią się pod koniec stycznia.

 

https://docs.google.com/forms/d/1KrOe7IcAcBoo9wnIG0meZcxETeenCpB7BgP9apzOE2c/viewform

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu poszkoleps napisał:

Zrobione! Mam nadzieję, że dużo osób weźmie udział w ankiecie. :fluttershy4:

Spokojnie. Nie wiem ile jest obecnie odpowiedzi, ale drugiego dnia trwania ankiety mieliśmy już ich koło 500, a badanie potrwa do końca tego roku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FriendJerzy napisał:

moim zdaniem taka ankieta powinna być jakoś bardziej rozpowszechniona n forum żeby więcej ludzi zagłosowało

może warto o pomoc poprosić dolara?

Napiszę potem maila do administracji z prośbą o wstawienie jako ogłoszenie na szczycie strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu poszkoleps napisał:

Zrobione! Mam nadzieję, że dużo osób weźmie udział w ankiecie. :fluttershy4:

Sprawdziłem - mamy ponad 900 odpowiedzi, a to dopiero szósty dzień akcji promocyjnej, a mamy jeszcze wiele miejsc gdzie chcemy zamieścić ogłoszenia. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się stworzyć ankietę z rekordową ilością odpowiedzi, ponieważ niedługo przegonimy pod tym względem Spis Powszechny autorstwa Skradacza z 2013 roku :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Wonsz napisał:

Sprawdziłem - mamy ponad 900 odpowiedzi, a to dopiero szósty dzień akcji promocyjnej, a mamy jeszcze wiele miejsc gdzie chcemy zamieścić ogłoszenia. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się stworzyć ankietę z rekordową ilością odpowiedzi, ponieważ niedługo przegonimy pod tym względem Spis Powszechny autorstwa Skradacza z 2013 roku :D

Wreszcie będzie wiadomo co w fandomie kuleje :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem się jakiś czas temu i dałem link na grupę którą prowadzę.

W sumie pomysł ciekawy. Choć ja uważam tak samo jak sam powiedziałeś na prelce o Fandomie na Vistulianie.

Choć ja uważam że aby chociaż spróbować uzdrowić nasz fandom wystarczyło by robić akcje aby pozyskać nowych userów np poprzez panele na konwentach np fantazy , forumowych zjazdach , a jak by się udało to potem spróbował bym jakoś zachęcić nowych do działania poprzez np wspieranie nowych inicjatyw.

Według mnie nie wiele trzeba aby fandom w miarę dobrze dział, bo wiadomo raz będzie lepiej raz gorzej.

Podejrzewam że fandom może się trochę skurczyć ale jeśli będziemy chodzić na Ponymeety i je organizować (oczywiście w miarę możliwości) tworzyć/wspierać nowe inicjatywy i działać aktywnie na tym forum to fandom nie umrze .

-Takie jest moje zdanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu pepeh napisał:

Niektóre pytanie były totalnie dziwaczne i na dodatek to pytanie o ilość mieszkańców w moim mieście,co to ma do fandomu? Tak czy siak ankieta jest zrobiona.

Pierwsza część, w której pytamy o to, skąd jesteście i takie tam, ma na celu zbadanie jak postrzeganie kondycji zmienia się w zależności od wielkości miasta i obecności lokalnego fandomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...