Skocz do zawartości

Ankieta o stanie fandomu


Wonsz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Cytuj

Wyniki prawdopodobnie pojawią się pod koniec stycznia.

Cytuj
00:09
sobota, 13 lutego 2016 (CET)
Godzina w: Warszawa

 

I jak? Możecie już podzielić się opracowanymi wynikami/opracować wyniki? Jest chociaż jedna osoba która na nie czeka, więc byłbym wdzięczny jeśli zrzucilibyście chociaż czyste statystyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Uwaga!

Pracuję nam wynikami. Było z tym wiele perypetii, wyszło jak wyszło, ale robię. Miało to na początku wyglądać inaczej, ale już nie ma co się w to zagłębiać. Tak, wiem, że wyniki miały być 3 miesiące temu. Biorę pełną odpowiedzialność za tą obsuwę, moja wina, zawiodłem. Wyników w tym tygodniu nie będzie, gdyż piątek, sobotę i niedzielę mam całą zajętą przez Pyrkon, ale postaram się przed wyjazdem zrobić jak najwięcej, aby wyniki pojawiły się jak najszybciej.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Wiem, że do stycznia już niedaleko, ale tego 2017. W związku z tym powiedzcie mi proszę jedno. Mam wypuścić wyniki, te które opracowałem, czy nadal szukać kogoś, kto umiałby mi pomóc opracować wyniki? Chciałem podejść do tego kompleksowo, powyciągać z odpowiedzi tyle, ile się dało, ale wyszło to, że nie jestem socjologiem, ani nie jestem dobry w formułach Excela i zwyczajnie nie umiem poradzić sobie z pewnymi pytaniami i zależnościami między nimi. Obsuwa zrobiła się straszna, po części dlatego, że Irwin, z którym to robiłem zostawił mnie z tym samego w pewnym momencie.

 

Jest mi strasznie wstyd za tak ogromną niesłowność, mam na dzieję, że osoby zainteresowane wynikami ankiety mi to wybaczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj to co już masz, wtedy może komuś zechce się to dopracować, jeśli nie to raczej nie znajdziesz eksperta samemu szukając... Opóźnienie kilku miesięcy równa się przeterminowawniu zebranych danych i wymagałoby ponownego przeprowadzenia ankiety.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...