Skocz do zawartości

Uszanowanko ! :)


Teo

Recommended Posts

Bonjour ! 

Mam nadzieję nie zasypać strony ścianą tekstu, więc do rzeczy... ;) Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przywitać ! Mam na imię Gabriel, wiosenek mam już 18, a fanem serialu jestem już od 1 serii (kurka wodna, ile to już 2/3/4 lata?... ale ten czas leci). Forum znam już od jakiegoś czasu, ale zawsze zwlekałem z założeniem na nim konta. Dzisiaj stwierdziłem, że warto w końcu się pokazać.  Wyprzedzając pytania, moim ulubionym kucem (niebyt jestem obeznany ale określenie "kucyk pony" osobiście mi nie podchodzi)  jest oczywiście Twilight <3. W moich przeczytanych fanfikach królują: "Zegary" , "Equetrip" oraz "Coma". Fandom jako taki poznałem dzięki miśkowi200m , którego w tej chwili serdecznie pozdrawiam ;). Serial jak i produkcje fanów doszczętnie mnie "pochłonęły" , więc mogę już oddać duszę hasbro i fandomowi do podziału xD. W razie pytań będę się starał rozwiać wszelkie wątpliwości. Jakby co sorki za orty. ;)  Pozdrawiam i liczę na nowe zwariowane znajomości :D

Edytowano przez Stone Rose
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Też mam tyle samo wiosen (Piątka!)
Że tak spytam to jaką szkołę wybrałeś? Z tej strony technikum!
Pytanko jakieś może ...
1. Ulubione zespoły muzyczne?
2. Postać tła którą lubisz?
3. Co sądzisz o Doktorku? Nie lubię go za bardz.
4. Historia czy religia? O czym byś chętniej rozmawiał? :) 
5. Miłej zabawy!
Powodzenia w fandomie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Świeży rekrut napisał:

Witam!
Też mam tyle samo wiosen (Piątka!)
Że tak spytam to jaką szkołę wybrałeś? Z tej strony technikum!
Pytanko jakieś może ...
1. Ulubione zespoły muzyczne?
2. Postać tła którą lubisz?
3. Co sądzisz o Doktorku? Nie lubię go za bardz.
4. Historia czy religia? O czym byś chętniej rozmawiał? :) 
5. Miłej zabawy!
Powodzenia w fandomie !

Serdeczny Brohoof! ;)   Z tej strony również technikum (leśne od zawsze chciane, #darz bór!)

1. Zespoły powiadasz? hmmm Green Day?, Twitch i jego twórczość też się zalicza?, raczej w każdym zespole znalazłbym kilka nutek, które mi się podobają raczej spokojne i lekkie nutki (nie disco polo).

2. najulubionej to raczej nie, ale najmilej się prezentują Lyra i Minuette.

3. Doktorku? - nie bardzo wiem o co chodzi jeżeli chodzi o Whoovesa, to powiem, że nie przepadam za ogierami [UWAGA NIE OGLĄDAŁEM ODCINKÓW 20+ !].

4. Ze mną da się o wszystkim, jednak Historia jest mi bliższa, pewnie przez zbyt dużą ilość filmów na national geografic o historii

5. Również miłej zabawy ! postaram się poudzielać gdzieniegdzie i nie robić za "śpiącego wojownika" w fandomie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Mianownik napisał:

Witamy na forum. Kilka pytań:

Ulubiony zły gość z kuców?

Wolisz Twilight ze skrzydłami, czy bez skrzydeł?

Czy pierwsze sezony kuców były lepsze niż obecne?

Czy kiedyś piosenki z kucyków były lepsze niż teraz?

Wolisz czekoladę słodką, czy gorzką?

 

Witaj ;) Oczywiście ta stara dobra Twilight bez skrzydeł jest lepsza, ale co ja poradzę, trzeba się przyzwyczajać...

Pierwsze oglądałem z otwartymi ustami, sezon 3 była jak rutyna 4, też, choć ten oglądałem po angielsku, jednak "Alien kontra Predator" z końca 4 sezonu też mnie zaskoczył, 5 jak na razie tyłka nie urywa, ale jeszcze nie oglądałem go do końca. Zależy w jakim języku angielskie piosenki są wszystkie świetne, polskie raczej te pierwsze. Głos Pinkie się zepsuł - oddawać! Czekolada gorzka ! Słodkie już mi się przejadło ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie anioł Gabriel :spike:

Kucowy oldfag widzę ^^

Ja tak walnę coś od siebie:

1. Czy to że Twalot to twój ulubiony kuc jest jakoś nacechowane emocjonalnie?

2. Ulubiona piosenka? Zespół już był ale spytam ;)

3. Co Cię trzymało z dala od pokazania się na forum? Nie odpowiadaj jak zbyt wnikam :D

Ale "Coma" i "Equetrip" dobre fici czytasz to gust masz okay :wow: Ja tam zawsze coś fajnego mogę polecić jak lubisz bardziej smutałkowe klimaty.

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Witam Panie anioł Gabriel :spike:

Kucowy oldfag widzę ^^

Ja tak walnę coś od siebie:

1. Czy to że Twalot to twój ulubiony kuc jest jakoś nacechowane emocjonalnie?

2. Ulubiona piosenka? Zespół już był ale spytam ;)

3. Co Cię trzymało z dala od pokazania się na forum? Nie odpowiadaj jak zbyt wnikam :D

Ale "Coma" i "Equetrip" dobre fici czytasz to gust masz okay :wow: Ja tam zawsze coś fajnego mogę polecić jak lubisz bardziej smutałkowe klimaty.

Pozdrawiam ;)

Ekhem... archanioł :D i witam w bramach Edenu jak już wkraczamy w te strony :P 

1. Zapewne tak jak ona lubię książki i również kiedyś alienowałem się od ludzi dla spokojnego czytania. Twili ma coś w sobie, że nie można jej nie lubić ^^ To jedno z tych przykładów , kiedy nie rozumiem samego siebie. Tak jest i tyle :D

2. Piosenka...? kurcze teraz to mnie zatkało, rozmyślam pomiędzy 5 symfonią Bethovena, a Celestialski: "Banana song" ahh... jednak zostanę przy "Hotel California"

3. Sam nwm, może czekałem na ten właściwy moment, teraz wiem, że "czajenie się za krzakiem" było głupie :D lubię obserwować świat z 3 osoby i zbytnio nie robić wokoło siebie szumów, lecz dla fandomu zrobię wyjątek ;)

3.5 Dzięki, chętnie dowiem się co ty czytasz, a być może znajdę nowe najulubione opowiadanko, krótko: dawaj co masz !

_______Pytanie______

Korzystając mam kilka pytań:

Jak wstawiać kucykowe obrazki? / jest jakiś poradnik ? - ja taki nie wyedukowany...

Jak się zdobywa reputację ?

Dostanę ciepłą kawę ? - zimnoooo tu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Stone Rose napisał:

Ekhem... archanioł :D i witam w bramach Edenu jak już wkraczamy w te strony :P 

1. Zapewne tak jak ona lubię książki i również kiedyś alienowałem się od ludzi dla spokojnego czytania. Twili ma coś w sobie, że nie można jej nie lubić ^^ To jedno z tych przykładów , kiedy nie rozumiem samego siebie. Tak jest i tyle :D

2. Piosenka...? kurcze teraz to mnie zatkało, rozmyślam pomiędzy 5 symfonią Bethovena, a Celestialski: "Banana song" ahh... jednak zostanę przy "Hotel California"

3. Sam nwm, może czekałem na ten właściwy moment, teraz wiem, że "czajenie się za krzakiem" było głupie :D lubię obserwować świat z 3 osoby i zbytnio nie robić wokoło siebie szumów, lecz dla fandomu zrobię wyjątek ;)

3.5 Dzięki, chętnie dowiem się co ty czytasz, a być może znajdę nowe najulubione opowiadanko, krótko: dawaj co masz !

_______Pytanie______

Korzystając mam kilka pytań:

Jak wstawiać kucykowe obrazki? / jest jakiś poradnik ? - ja taki nie wyedukowany...

Jak się zdobywa reputację ?

Dostanę ciepłą kawę ? - zimnoooo tu...

Czy jak powiem że nie jestem katolikiem to się usprawiedliwię jakoś że nie wiedziałem? :D
Tak jest ale więź istnieje i mocna chyba ^^

Beethoven to tak poważniejsze klimaty. Ciekawe wybory przyznam :wow2:

Tutaj raczej nikt nie robi szumu i mamy fajną społeczność na forum to fajnie że postanowiłeś dołączyć ;)
Mój ulubiony fic to "Background Pony". Jeśli tylko masz siły to duże szanse że to będzie twoje nowe ulubione opowiadanie ^^ Ale mi czytanie miesiąc ponad zajęło. 2h dziennie...

Kucykowego obrazki czy jakiekolwiek możesz z przycisku po prawej na dole "Wstaw inne media" tuż nad wysyłaniem wiadomości.
Reputację dostajesz za bycie fajnym i pisanie fajnych postów :D Reputacja do łączna suma takich forumowych lajków które dajesz innym w po prawej w ich poście.

Kawunia:

My-Little-Pony-Friendship-is-Magic-image

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu White Moon napisał:

No hej :3

Na wstępie życzę Ci miłego pobytu na forum 

1. Lubisz ciastka?

2. Masz ulubiony sezon lub odcinek?

3. Co robisz w wolnym czasie?

4. Czym się interesujesz?

5. Lubisz Sunset Shimmer?

 Dziękuję za odpowiedź 

1. Uwielbiam muffinki z gorzka czekolada <3, ciastka też :)

2. Wszystkie odcinki o Twi !!!

3. Uczę się prawie cały czas.. Czasami uda mi się pochodzić po lesie lub poczytać fanfiki, grywam też w world of tanks

4. Uwielbiam przyrodę i fizykę kwantową i książki, marze o napisaniu własnego fika

5. Raczej o antagonistach nie mam zdania, wgl była ona w jakimś odcinku oprócz equestria girls?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...