Skocz do zawartości

Witajcie kucyki :D


mcpunkey

Recommended Posts

Witam!
Jestem nowy na forum, założyłem konto z pewnym zamiarem :) To znaczy, potrzebuje pomocy, ponieważ chce opublikować post że poszukuje zaufanych osób do stworzenia grupy na FB o tematyce kucykowej. I moje pyatnie jest następujące: Gdzie i jak mogę dodać takie zapytanie?? :D Z góry dziękuję za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu mcpunkey napisał:

Tak to prawda :/ ale strasznie chce stworzyć coś o tematyce kucykowej :fluttercry2:

 

 

Może więc spróbuj wymyślić coś nowego? Coś co nie jest zwykłym fanpagem (osobiście to nawet na fejsa nie wchodzę, więc...) czy kolejnym forum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

 

Może więc spróbuj wymyślić coś nowego? Coś co nie jest zwykłym fanpagem (osobiście to nawet na fejsa nie wchodzę, więc...) czy kolejnym forum. 

To może zamiast szukać osób do zrobienia fanpage powinienem poszukać osób do wymyslenia czegoś zupełnie nowego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz mcpunkey napisał:

To może zamiast szukać osób do zrobienia fanpage powinienem poszukać osób do wymyslenia czegoś zupełnie nowego? 

 

Poniekąd. I przy okazji: jak to szukasz osób do zrobienia fanpage'a. Do tego wystarczysz sam jeden. Zgaduję, że miałeś na myśli pomoc w prowadzeniu? :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uprzesz się by pozostać przy tym fanpage'u to będziesz potrzebował czegoś oryginalnego. Czegoś co będzie lepsze niż inne bardziej znane fanpage'e jak Bronies Polska, czy jak to się tam zwało. Więcej nie pomogę, bo jak mówiłam nie zaglądam na fejsa i nie wiem co oni tam zamieszczają :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

Jeśli uprzesz się by pozostać przy tym fanpage'u to będziesz potrzebował czegoś oryginalnego. Czegoś co będzie lepsze niż inne bardziej znane fanpage'e jak Bronies Polska, czy jak to się tam zwało. Więcej nie pomogę, bo jak mówiłam nie zaglądam na fejsa i nie wiem co oni tam zamieszczają :rd11:

Dziękuję za radę, muszę dużo przemyśleć :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...