Skocz do zawartości

Fanklub na Facebooku


mcpunkey

Recommended Posts

WITAJCIE WSZYSTKIE KUCYKI!
Mam ważną sprawę, a więc poszukuje ludzi do prowadzenia strony na facebooku o tematyce kucykowej :fluttershy4: 
Wymagane kryteria:
-musisz mieć dobrą wiedzę o serialu MLP:FIM
-najlepiej by było jak byś oglądała / oglądał każdy odcinek
-musisz być osobą kreatywną i masą pomysłów na coraz większe urozmaicanie strony
-musisz mieć co najmniej 14 lat (chyba że jesteś na prawdę ogarniętą osobą wtedy 13 też powinno wystarczyć :) , w końcu najważniejsza jest kreatywność!

Z podstawowych podstaw ( masło maślane 
:twiblush: ) to chyba wszystko.


JAK POWINNO WYGLĄDAĆ ZGŁOSZENIE:
1.Przedstaw się :)
2.Napisz kilka zdań o swojej przygodzie z MLP
3.Napisz swój wiek (!)
4.Napisz dlaczego chciał byś / chciała byś zostać adminem na stronie 


To wszystko Kucyki! 
POZDRAWIAM :pinkie:

Edytowano przez mcpunkey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Wonsz napisał:

Ale formatowanie tekstu to paskudne jest :v

 

Co do samego tematu - wiele już takich stron na fejsie jest, ale żeby nie było, że zniechęcam, to mimo wszystko życzę powodzenia, bo może się przydać.

CZekaj czekaj, nie jesteś czasem administratorem strony MLP:FIM Bronies Polska???? :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu mcpunkey napisał:

CZekaj czekaj, nie jesteś czasem administratorem strony MLP:FIM Bronies Polska???? :fluttershy4:

Owszem, jestem. Podobnie jak na FGE, ale dla ścisłości, nie jestem adminem, tylko redaktorem, a to różnica. Niemniej jednak chodzi o mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Julia i mam 15 lat. Moja przygoda z fandomem rozpoczęła się na początku 2012, dokładniej w ferie. Powstawało wtedy wiele memów, i to sprawiło ,że zaczęłam oglądać serial. Nie udzielałam za bardzo się wtedy, po prostu oglądałam.

Chciałabym zostać adminem bo nie mam co robić, i chcę nieść radość fanom kucyków postami,  fanpage'owymi konkursami, zabawami td.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Seleniumen napisał:

Jestem Julia i mam 15 lat. Moja przygoda z fandomem rozpoczęła się na początku 2012, dokładniej w ferie. Powstawało wtedy wiele memów, i to sprawiło ,że zaczęłam oglądać serial. Nie udzielałam za bardzo się wtedy, po prostu oglądałam.

Chciałabym zostać adminem bo nie mam co robić, i chcę nieść radość fanom kucyków postami,  fanpage'owymi konkursami, zabawami td.

Witaj Julia! Takich osób szukam :pinkie: Teraz małe pytanko do ciebie. Jestem tu nowy i mam pytanie czy jest jakiś sposób żebyśmy się skontaktowali na Priv?? :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu mcpunkey napisał:

Witaj Julia! Takich osób szukam :pinkie: Teraz małe pytanko do ciebie. Jestem tu nowy i mam pytanie czy jest jakiś sposób żebyśmy się skontaktowali na Priv?? :twiblush:

Po prostu wejdź na jej profil klikając na jej nick, tam będziesz miała przycisk "wiadomość" ;) 

 

zgłoszenie:

Jo, jestem Tomasz i mam 14 lat. Kucyki zacząłem oglądać wiosną tego roku i staram się być z być z nimi na bieżąco. Trochę na temat fandomu się dowiedziałem i choć jeszcze wiele mi brakuję, to już mam duży zasób wiedzy na temat kuców.  Adminem(na FB to jest redaktor, z tego co pamiętam :v) chciałbym zostać bo jestem dość pomocny oraz żeby raczyć ludzi moimi teoriami na temat serialu i może mini-recenzjami. W teorii mógłbym pisać o czymkolwiek, ale w praktyce nie miałbym siły pogłębiać wiedzy na wszystkie tematy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg jak zobaczyłem pierwszego posta to oślepłem prawie.Nie wiem czy jest sens robić kolejnego fanpage'a,który za bardzo nie będzie aktywny.Już pomijając kwestię,że to ma być polski fanpage,co nie oznacza,że nie może go w ogóle być.Róbta co chceta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Jakie zakres mam mieć twój Fanpage ?

Czy to będzie tylko wrzucanie artów tak jak już każdy robi, czy masz zamiar robić jakieś eventy,zabawy słowne,wykreślanki i informacje fandomowe itp aby go urozmaicić?

Przydało by się najpierw pomyśleć nad profilem działania aby zachęcić ludzi do like i aby fanpage nie utoną w gąszczu innych.

Natomiast to czy FP będzie Polsko języczny czy nie to nie ma większego znaczenia ponieważ można by robić posty w obu jeżykach co było już stosowane.

Oczywiście jak byś chciał pomocy to mogę trochę pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...