Skocz do zawartości

Ulubiona piosenka


mcpunkey

Recommended Posts

Dokładnie tak jak w tytule :) Jaka jest waszym zdaniem najlepsza piosenka z sezonu 5?? Mi osobiście chyba najbardziej się podoba jakże urocza The Magic Inside Song [emoji173]️ Może to i nie do końca piosenka ale moim zdaniem również należy zwrócić uwagę na wspólny utwór Vinyl i Octavii. Według mnie to całkiem śmiałe posunięcie ze strony twórców. Zapraszam do podzielenia się waszymi opiniami na ten temat [emoji1]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
6.12.2015 at 01:59 mcpunkey napisał:

Dokładnie tak jak w tytule :) Jaka jest waszym zdaniem najlepsza piosenka z sezonu 5?? Mi osobiście chyba najbardziej się podoba jakże urocza The Magic Inside Song emoji173.png️ Może to i nie do końca piosenka ale moim zdaniem również należy zwrócić uwagę na wspólny utwór Vinyl i Octavii. Według mnie to całkiem śmiałe posunięcie ze strony twórców. Zapraszam do podzielenia się waszymi opiniami na ten temat emoji1.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja radziłbym zrobić reboota tegoż tematu i w zamian dodać tutaj ankietę, w której każdy(jeśli takowa osoba będzie chciała) zagłosuje na 3 ulubione piosenki 5 sezonu, spośród wszystkich podanych. Wynikiem tego głosowania będzie jaka piosenka ogółem polskiego fandomu przypadnie najbardziej do gustu. :)

Jednak patrząc na to z drugiej strony, jest już na to za późno. Jak tak poprzeglądać forum to widać, że prowadzi Koloratura Makulatura. :v

Nawet z dawnego głosowania, które zrobił @MasterOfRainbows wynik wyszedł ten sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odkopałem temat sprzed 2 lat,więc może coś tu napiszę.

Moje ulubione piosenki z sezonu

Spectacle z odcinka 24

Magic Inside również z 24. odcinka

The Pony I Want To Be z odcinka 19

The Light Of Your CutieMark z odcinka 19

In Our Town z odcinka 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...