Skocz do zawartości

Hello ^^


Happuh

Recommended Posts

Witam, cóż.. w zasadzie po raz drugi? Z nowym silnikiem moje konto zostało usunięte, i w zasadzie tam się przywitałem, odpowiedziałem na jedno pytanie i to było by na tyle, znudziło mi się.. D:  A zamierzam zostać tutaj na dłużej, tak więc question tajm! ;-;

 

Krótkie info.

 

Cóż, nick to Happuh a raczej Happy, pełna nazwa miała być MrHapp ale nie używam tego już od 2 lat... Bo i tak każdy (KAŻDY ;-;) "woła" Happy, Happeh, Happuh... Na imię mam Bartosz, nie BARTŁOMIEJ, będę gryzł!  :rd:  W Grudniu a dokładnie 19 Grudnia skończę 18 lat.. Yey.. Pełnoletność... :facehoof:  Dlaczego!? ;-;  

Jestem szczerą osobą, mówię co mam na myśli, choć często nie ma to składu ani ładu.. Tak jak teraz! :rd6:  Oczywście w granicach rozsądku, rzecz jasna!

Od 5 lat mieszkam w Niemczech! :'( I mam zamiar wrócić do kraju w najbliższym czasie... Dziwne co? - Chyba będę jednym z na prawdę dużej ilości ludzi którzy wracają do kraju.. Kocham ojczyzne, chce do niej  wrócić, nie obchodzi mnie dostojne życie, pieniądze, zapamiętajcie, pieniądze nie będą płakać na waszym grobie. :enjoy:

Interesuje się grafiką, to są takie początki z photoshopem.. takie bardzo bardzo początki. ;-;  . Marzę o tym żeby zostać artystą (jak to głupio brzmi jak siebie opisuje) moje umiejętności rysunkowe nie są super.. Na prawdę, na ten moment jestem między przedszkolem a podstawówką! :derp4: Ale wierzę że poprzez   determinacje, chęci i motywacji osiągnę to o czym marzę, oczywiście chodzi tutaj o rysowanie tradycyjne jak i później rysowanie komputerowe (digital).

 

Czekam na ptania, bo na prawdę nie mam pojęcia co napisać, oczywiście tym razem odpowiem NA WSZYSTKIE PYTANIA, postaram się przeglądać częściej forum... Jedynym minusem ostatniego użytkowania forum było to, że po prostu nie wiedziałem jak sobie z kimś popisać, ewentualnie zapoznać nowych znajomych! ^^ No i obym tym razem został na dłużej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, kilka w takim razie pytań bartł... Bartoszu.

1. Ulubione postaci z mane6/ tła /antagoniści i dlaczego?

2. Jak ci się podoba nowa wersja forume?

3. Skąd jesteś? Starczy województwo

4. Lubisz bigos?

5. Coś ciekawego ostatnio przeczytałeś?

To tyle ode mnie, pozdrawiam życzę wielu nowych znajomości,

Leszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej :3

Na wstępie chcę Ci życzyć miłego pobytu na forum c:

1. Lubisz ciastka? Lepiej żeby tak >,>

2. Pokażesz jakieś swoje rysunki ?

3. Co nie podoba Ci się w Niemczech ?

4. Lubisz Sunset Shimmer?

5. Lubisz może historie?

6. Jest coś co Cię interesuje poza grafiką?

Dziękuję za odpowiedź  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Simplistic Invention napisał:

Elo, kilka w takim razie pytań bartł... Bartoszu.

1. Ulubione postaci z mane6/ tła /antagoniści i dlaczego?

2. Jak ci się podoba nowa wersja forume?

3. Skąd jesteś? Starczy województwo

4. Lubisz bigos?

5. Coś ciekawego ostatnio przeczytałeś?

To tyle ode mnie, pozdrawiam życzę wielu nowych znajomości,

Leszy

 

1. Jestem z tych Lunarnych ;-; Lecz z Mane 6 uwielbiam Twilight, Applejack, Dashie, Rarity, Pinkie, Fluttershy.. Taka mała kolejność kogo najbardziej faworyzuje z Mane 6, ale tak to, wszystkie uwielbiam! Ale jak pisałem w pierwszym zdaniu, Luna wygrywa wszystko. Noc jest piękna ^^ (bu hu, on ma Celestie na avatarze, to nie Lunarny! Yep, Angry Tia is angry! Roar!)  

 A Dlaczego dokładniej?  Luna, jest bardzo fajną postacią, cieszy mnie że dostała troche więcej skupienia w 5 sezonie, no ale nie o to w tym chodzi, jestem osobą preferującą noc, księżyc i gwiazdy... Wchodzenie na mój Dacho-balkon (lol) o pierwszej w nocy to jest na widok dzienny. (nocny? >:3)

To by było tyle z najważniejsze postaci, reszta, kurde... Bookhorsu is cute! ;-; ! 

2. Bardzo..Nowoczesna, "płytkowate" (windows 8/10) co mi się jako tako podoba.

3. W Polsce mieszkałem w Szczecinie, Zachodniopomorskie przez 12 lat. Od 5 lat w Frankfurcie nad Menem, Hessen.

4. Uwielbiam, są na liscie tuż przed gołąbkami! :3

5. Fanfiki czy ksiażki? - Może się to wydawać śmieszne, ale od 2011 nie ruszyłem ani jednego fanfika aż do Kwietnia tego roku.. Przez te 4 lata przeczytałem właśnie w Kwietniu i Maju dwa fanfiki, a dokładniej w uniwersum TCB, "Ostatnia rzecz jaką zrobi" i "Świt" od Thara.. I bodajże w Czerwcu "My Little Dashie" co mnie kompletnie dobiło emocjonalnie.. Salwa łez jak u Pinkie! :spike: Ale opłacało się, bo do dzisiaj jak o nich pomyslę to myśle nad nimi długimi godzinami.

----------------------------------------------

 

 

godzinę temu White Moon napisał:

No hej :3

Na wstępie chcę Ci życzyć miłego pobytu na forum c:

1. Lubisz ciastka? Lepiej żeby tak >,>

2. Pokażesz jakieś swoje rysunki ?

3. Co nie podoba Ci się w Niemczech ?

4. Lubisz Sunset Shimmer?

5. Lubisz może historie?

6. Jest coś co Cię interesuje poza grafiką?

Dziękuję za odpowiedź  :fluttershy5:

 

1. Na ogół zaprzestałem jedzenie słodyczy itp. Ale ciastko lub muffin'ka sobie zjem raz na miesiąc... Spokojnie, nie dostań zawału! Tak, napisałem miesiąc! ;-;

2. Nie ma nic do pokazywania, na razie ćwiczę tylko dłoń, ogólnie bardzo, bardzo początkowe początki (śmiesznie to brzmi) ale za tak pół roku, rok jak już sam może jakis mały mał szkic zrobie, to chętnie!

3. Wszysko, język, ludzie, muzułmanie których nie ma dnia żebym nie widział, panoszą się na zasiłkach... Jak pisałem, miałem 12 lat jak tu wyjechałem, nie przyjechaliśmy tutaj po pieniądze, tak na przyszłe pytania.

4. Bardzo, a nawet uwielbiam, Equestria girls 1 i 2 obejrzane 4 razy. :3

5. Historią? - Zależy, jestem bardziej słuchaczem niż mówcą, mogę godzinami słuchać ciekawego tematu! Tak więc słuchanie Historii świata spoko, ale jeśli schodzimy tutaj na uczenie się Historii.. To tak nie za bardzo... Mam nadzieje że chodziło Tobie o historię świata a nie kuczykową! :3

6. Sztuka, czytanie, lubię czytać! :3 Biegać lubie, coś tam pogram na komputerze..

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witamy Bartłoszu! :spike: Jestem ciekaw ile osób jeszcze będzie jakieś śmieszki z twojego imienia robiło.
Miło że powróciłeś do nas na forum i obyś się tu na dobre zadomowił :yay:
Typowo coś od siebie wrzucę ;)

1. Czy jesteś naprawdę szczęśliwy w życiu skoro twój nick to Happy?

2. Jakie plany na przyszłość oprócz tych artystycznych? Jakiś kierunek? Czy całkowicie na grafice chcesz się skupić?

3. Udzielasz się jakoś w fandomie konkretniej?

4. Jak długo oglądasz kuceły? Nie zauważyłem tu jeszcze tego :D

5. Masz legalnego photoshopa? :kappa::kappa:

To tyle! Niech magia przyjaźni będzie z tobą! <3<3:yay:

GrippingIckyConey-size_restricted.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8.12.2015 at 6:39 PM, FrozenTear7 said:

No witamy Bartłoszu! :spike: Jestem ciekaw ile osób jeszcze będzie jakieś śmieszki z twojego imienia robiło.
Miło że powróciłeś do nas na forum i obyś się tu na dobre zadomowił :yay:
Typowo coś od siebie wrzucę ;)

1. Czy jesteś naprawdę szczęśliwy w życiu skoro twój nick to Happy?

2. Jakie plany na przyszłość oprócz tych artystycznych? Jakiś kierunek? Czy całkowicie na grafice chcesz się skupić?

3. Udzielasz się jakoś w fandomie konkretniej?

4. Jak długo oglądasz kuceły? Nie zauważyłem tu jeszcze tego :D

5. Masz legalnego photoshopa? :kappa::kappa:

To tyle! Niech magia przyjaźni będzie z tobą! <3<3:yay:

GrippingIckyConey-size_restricted.gif

 

1. A czym jest dla Ciebie szczęście? :)  Odpowiem że ostatnie miesiące były bardzo.. bardzo trudne.. Teraz nie jest mega super, ale chyba powoli wraca na odpowiednie tory. Mam nadzieje że taka odpowiedź cię satysfakcjonuje!

2. Moim największym marzeniem jest nauczyć się tworzyć sztuke, pokazywać ludziom (deviantart?), na przyszłość mam nadzieje że skończę jako profesjonalny grafik w jakieś firmie, nie jestem zachłannym człowiekiem, do pieniędzy mam szacunek, co chyba zanika w tych czasach... Nie potrzeba mi dużo, chce tylko zarabiać żeby jak wrócę do mojego ojczystego kraju i po uczeniu się, to nie będe się bał że nie będę miał co na chleb dać.  :spike:

3. Nie za bardzo... Siedzę sobie tutaj od 2011, oglądając i fascynując się kucykami, jak i przeróżnymi art'ami na deviantarcie o nich.. Nie, nie lubię i nie trawię clopów, tak dla sprostowania. :sparkler:

4. Odpowiedziałem w 3! :gummy1:

5. Rok temu nie miałem, wtedy sie "bawiłem" tylko nim. Od dwóch miesięcy ćwiczyłem na testowym (dobrze mieć siostre i jej lapka ;-;) A po urodzinach, tego tuż 19 grudnia, kupie raczej na miesiac, nie chcę kupywać na rok na razie. :)

 

Mam nadzieje że odpowiedziałem na twoje pytania, jeśli nie, pytaj dalej! ^^

 

 

On 8.12.2015 at 1:55 PM, BiP said:

Hmm, witaj ponownie na forum :brohoof: 

Witaj! :hug: 

On 8.12.2015 at 2:53 PM, Perszing said:

Witaj:rdhug:

Howdy, partner! :hug2: 

4 hours ago, Aglet Treserka Smoków said:

tl; dr

Kup mi pieska a zaznajomie Cię z elitą tego społeczeństwa

Czyli ze mną :twistare:

Myślę że i bez pieska możem się dogadać! :celgiggle:

On 8.12.2015 at 3:29 PM, khawker said:

Hey!!!
Masz 18-stkę 3 dni przede mną! XD
I w sumie to by było na tyle...pytać mi się o nic nie chce, może kiedy indziej...no więc...witaj na forum BartłomiEKHE EKHE...(kaszel, gardło boli)....witaj Bartku!

 

Yey! A więc wszystkiego najlepszego ci życzę kilka dni przed, bo sam jadę do Polski za kilka dni, więc nie wiem jak z internetem! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Happuh napisał:

1. A czym jest dla Ciebie szczęście? :)  Odpowiem że ostatnie miesiące były bardzo.. bardzo trudne.. Teraz nie jest mega super, ale chyba powoli wraca na odpowiednie tory. Mam nadzieje że taka odpowiedź cię satysfakcjonuje!

2. Moim największym marzeniem jest nauczyć się tworzyć sztuke, pokazywać ludziom (deviantart?), na przyszłość mam nadzieje że skończę jako profesjonalny grafik w jakieś firmie, nie jestem zachłannym człowiekiem, do pieniędzy mam szacunek, co chyba zanika w tych czasach... Nie potrzeba mi dużo, chce tylko zarabiać żeby jak wrócę do mojego ojczystego kraju i po uczeniu się, to nie będe się bał że nie będę miał co na chleb dać.  :spike:

3. Nie za bardzo... Siedzę sobie tutaj od 2011, oglądając i fascynując się kucykami, jak i przeróżnymi art'ami na deviantarcie o nich.. Nie, nie lubię i nie trawię clopów, tak dla sprostowania. :sparkler:

4. Odpowiedziałem w 3! :gummy1:

5. Rok temu nie miałem, wtedy sie "bawiłem" tylko nim. Od dwóch miesięcy ćwiczyłem na testowym (dobrze mieć siostre i jej lapka ;-;) A po urodzinach, tego tuż 19 grudnia, kupie raczej na miesiac, nie chcę kupywać na rok na razie. :)

 

Mam nadzieje że odpowiedziałem na twoje pytania, jeśli nie, pytaj dalej! ^^

Dla mnie szczęście to wewnętrzne spełnienie moralnych zasad, pomoc innym i jakieś powodzenia w codziennych czynnościach takich jak nauka czy rysowańsko.
Dobrze że wraca ^^ Jak tylko jest nadzieja na lepsze czasy to najważniejsze.

Ale plany fajne ^^ Powodzenia w sztuce bo sam się za to wziąłem i przyznam że zabawa dobra :3 Pochwal się kiedyś czymś co stworzysz. W dzisiejszych czasach niestety albo ludzie mają kupę hajsu i nic nie szanują albo nie mają nic.

Bierny widz rozumiem :D
Ale ładnie już myślałem że będzie odpowiedź typu "ostro spiraciłem ten program" :spike:

Nie martw się! Jestem usatysfakcjonowany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...