Skocz do zawartości

Dorośli oglądający kreskówki


SebastianRichCountryOwner

Recommended Posts

Oglądam MLP: FiM i Simpsonów. "Okazjonalnie" animacje pokroju "Minionki" (BANANA!!!) Wolę to, niż wiadomości czy "Na dobre i jeszcze gorsze w szpitalu ukrytej prawdy im. Ojca Mateusza, gdzie Mali Giganci mają talent do kuchennych rewolucji i rzucania talerzami, a ich twarz brzmi znajomo". Trzech lekarzy zajmuje się dwoma pacjentami, a ginekolog jest też gastrologiem, neurologiem i kardiologiem :crazy: Ewentualnie "Postaw na milion, którego i tak nie wygrasz, ponieważ jeśli będzie ci dobrze szło, to walniemy pytanie ze statystyk". ("Która modelka jest wyższa" - na serio, było takie pytanie! W finale). 

 

"Dorośli" (wiekiem) myślą stereotypowo. Gdy przekroczysz 20tkę masz wyjść z domu, załatwić im wnuka, a jak starczy miejsca posadzić drzewo - "bo syn Kowalskiego wyszedł na swoje!" (a raczej kawalerkę na kredyt i ślub "z przytupem", bo tak wypada). Gdy zobaczą, że oglądasz bajkę, robią oczy jak kot z zatwardzeniem: "oglądasz bajkę? Za stary jesteś"! Stare to można mieć poglądy. Ok, racja. Kiedyś trzeba "wyfrunąć z gniazda", ale biadolenie, że w ciągu dnia poświęciło się tą godzinę, dwie na bajkę to lekka przesada. Delikatnie rzecz ujmując. 

 

Swoją drogą, gdy powiedziałem, że jadę na nowe Gwiezdne Wojny usłyszałem od matuli: "przecież to dla dzieci". Moja odpowiedź: "tja, jednemu ucięli rękę, drugiemu głowę, trzeciego przecięli na pół, a czwarty prawie spalił się żywcem... Faktycznie, dla dzieci" :burned:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A ja nie mam w domu telewizji, nawet telewizora i jestem bardzo szczęśłiwy! MLP oglądam przez internet...:D Niepotrzebna mi jest do życia polityka, oraz "cudowne" programy w stylu "Dlaczego ja" :D

Pzdr!

Edytowano przez Mate$_92
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minuty temu Mate$_92 napisał:

...A ja nie mam w domu telewizji, nawet telewizora i jestem bardzo szczęśłiwy! MLP oglądam przez internet...:D Niepotrzebna mi jest do życia polityka, oraz "cudowne" programy w stylu "Dlaczego ja" :D

Pzdr!

 

Mam prawie podobnie jak ty. Z tą różnicą że mam telewizor tylko po prostu go nie włączam- ogólnie służy on tylko do kurzenia się w salonie :v Niestety, to co dzisiaj leci w telewizji, głównie na TVN w godzinach popołudniowych i wieczornych to jest komedia... jedna za drugą ;-;

 

W Internecie wybieram co oglądam a jak chce się dowiedzieć co się dzieje w świecie to wybieram wiarygodne i wartościowe źródło informacji a nie ( za przeproszeniem) "newsy z dupy".

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu FirstChoice napisał:

 

Mam prawie podobnie jak ty. Z tą różnicą że mam telewizor tylko po prostu go nie włączam- ogólnie służy on tylko do kurzenia się w salonie :v Niestety, to co dzisiaj leci w telewizji, głównie na TVN w godzinach popołudniowych i wieczornych to jest komedia... jedna za drugą ;-;

 

W Internecie wybieram co oglądam a jak chce się dowiedzieć co się dzieje w świecie to wybieram wiarygodne i wartościowe źródło informacji a nie ( za przeproszeniem) "newsy z dupy".

Święta racja kolego z Wrocławia :D Legnica Pozdrawia ! :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Mate$_92 napisał:

z Wrocławia :D Legnica Pozdrawia ! :D

 

Aktualnie to ja jestem na wylocie do stolicy ale również pozdrawiam. Legnica jest spoko. Zawsze kojarzyć mi się będzie z tym, że przez nią przejeżdżałem jak jechałem nad morze jak jeszcze byłem młody i piękny. ;-;

 

PS: Sorka za offtop, możecie kontynuować dyskusje : 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Triste Cordis napisał:

 

"Dorośli" (wiekiem) myślą stereotypowo. Gdy przekroczysz 20tkę masz wyjść z domu, załatwić im wnuka, a jak starczy miejsca posadzić drzewo - "bo syn Kowalskiego wyszedł na swoje!" (a raczej kawalerkę na kredyt i ślub "z przytupem", bo tak wypada). Gdy zobaczą, że oglądasz bajkę, robią oczy jak kot z zatwardzeniem: "oglądasz bajkę? Za stary jesteś"! Stare to można mieć poglądy. Ok, racja. Kiedyś trzeba "wyfrunąć z gniazda", ale biadolenie, że w ciągu dnia poświęciło się tą godzinę, dwie na bajkę to lekka przesada. Delikatnie rzecz ujmując. 

 

Taa. Miej już dzieci, żonę, itp. Jeżdżenie na meety, znajomi bronies itp. to głupoty. Bo przecież to wszystko to zdziecinnienie.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Sajback Gray said:

 

Organizm, rodzice, pracodawca. No może mój argument "bo kto mi zabroni" był tam nie na miejscu :fluttershy3:

Znaczy ... ja tak teraz mam, że nie odpowiadam za swoje czyny przed (prawie)nikim i nie jest to najlepsza sytuacja w jakiej się znalazłem. A przez to, że jestem już dorosły mam argument, że "jestem dorosły to kto mi zabroni". Może czas znaleźć sobie jakąś dziewczynę która by mi powiedziała "bierz się do roboty, bo inaczej studiów nie zdasz itd"? Nie macie przypadkiem jakiegoś mini-portalu randkowego na tym forum? :D

 

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Mate$_92 napisał:

...A ja nie mam w domu telewizji, nawet telewizora i jestem bardzo szczęśłiwy! MLP oglądam przez internet...:D Niepotrzebna mi jest do życia polityka, oraz "cudowne" programy w stylu "Dlaczego ja" :D

Pzdr!

 

Bardzo mądry wybór, oszczędzasz czas, pieniądze i zdrowie psychiczne. Też nie mam telewizora i nie zamierzam kupować. Co do  życia bez polityki, to z pewnością jest ono mniej stresujące. Sam ostatnio przestałem ją śledzić i od razu poprawiło mi się samopoczucie.

 

Swoją drogą ciekawe, że wielu ludzi uważa kreskówki za dziecinne i bezwartościowe, a sami oglądają "dlaczego ja", albo inne równie "mądre" programy.

Edytowano przez Phoenix13
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż brak telewizora, też ma swoje minusy... Sportu nie można oglądać, tylko na streamach, które często się tną (niestety)... O czym my to?Aha: kreskówki xD W sumie to nawet przed tym, jak zacząłem oglądać MLP w liceum nie schodziłem z Disney Channel xD Była to dla mnie bardzo miła alternatywa, do w kółko katowanego Tusk Vision Network 24 w salonie, przez moich rodziców :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Phoenix13 said:

 

Bardzo mądry wybór, oszczędzasz czas, pieniądze i zdrowie psychiczne. Też nie mam telewizora i nie zamierzam kupować. Co do  życia bez polityki, to z pewnością jest ono mniej stresujące. Sam ostatnio przestałem ją śledzić i od razu poprawiło mi się samopoczucie.

 

Swoją drogą ciekawe, że wielu ludzi uważa kreskówki za dziecinne i bezwartościowe, a sami oglądają "dlaczego ja", albo inne równie "mądre" programy telewizyjne.

Mam telewizor w pokoju i od jakiś 3 miesięcy odpaliłem go raz (na debatę liderów przed wyborami parlamentarnymi). A co do polityki: według mnie to każdy powinien przynajmniej w małym stopniu znać się na niej (tego od nas wymaga demokracja), ja wiem, że to nudne i można się nieźle denerować na ekipy rządzące w naszym kraju, ale zauważyłem pewną zależność: im bardziej ludzie mają w głębokim poważaniu politykę tym większe jest prawdopodobieństwo, że nieodpowiedni ludzie będą rządzić naszym krajem (tj. kaczyzm i te sprawy). Sorry za nietrzymanie się głównego tematu, ale to co napisałem to naprawdę ważna sprawa.

 

34 minutes ago, Mate$_92 said:

Chociaż brak telewizora, też ma swoje minusy... Sportu nie można oglądać, tylko na streamach, które często się tną (niestety)... O czym my to?Aha: kreskówki xD W sumie to nawet przed tym, jak zacząłem oglądać MLP w liceum nie schodziłem z Disney Channel xD Była to dla mnie bardzo miła alternatywa, do w kółko katowanego Tusk Vision Network 24 w salonie, przez moich rodziców :P

Tusk Vision Network 24? Niezłe, ale szkoda, że nieprawdziwe (lepsze to niż "dlaczego ja", bo przynajmniej skłania do myślenia). A co do kanałów kreskówkowych to większość bajek które na nich puszczają jest conajmniej słaba (teraz bardziej niż jakieś parę lat temu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minuty temu Mate$_92 napisał:

Chociaż brak telewizora, też ma swoje minusy... Sportu nie można oglądać, tylko na streamach, które często się tną (niestety)... O czym my to?Aha: kreskówki xD W sumie to nawet przed tym, jak zacząłem oglądać MLP w liceum nie schodziłem z Disney Channel xD Była to dla mnie bardzo miła alternatywa, do w kółko katowanego Tusk Vision Network 24 w salonie, przez moich rodziców :P

 

A Disney jeszcze puszcza jakieś kreskówki? Czy tylko te denne seriale pokroju "Violetty"?

 

2 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

A co do polityki: według mnie to każdy powinien przynajmniej w małym stopniu znać się na niej (tego od nas wymaga demokracja), ja wiem, że to nudne i można się nieźle denerować na ekipy rządzące w naszym kraju, ale zauważyłem pewną zależność: im bardziej ludzie mają w głębokim poważaniu politykę tym większe jest prawdopodobieństwo, że nieodpowiedni ludzie będą rządzić naszym krajem (tj. kaczyzm i te sprawy). Sorry za nietrzymanie się głównego tematu, ale to co napisałem to naprawdę ważna sprawa.

 

Wypowiem się jako osoba, która ma całkiem spore pojęcie o polityce, ale podchodzi do niej sceptycznie. Kiedyś współpracowałem z kilkoma partiami prawicowymi i wiem ile ci ludzie wkładają trudu w to co robią. Jednak czego by nie robili, to i tak większość będzie głosować na PiS, żeby nie wygrało PO i na PO, żeby nie wygrał PiS. Nieodpowiedni ludzie rządzą naszym krajem od kilkudziesięciu lat ( nawet kilkuset, ale z krótką przerwą ) i powszechne zainteresowanie polityką tego nie zmieni. Ludzie są zbyt głupi, żeby mądrze wybrać władzę, więc trzeba ich edukować. Osobiście wolę się zająć ekonomią i jej nauczaniem w szkołach, niż tracić czas na politykę. Jak chcesz jeszcze podyskutować, to zapraszam na priv, żeby nie robić offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Phoenix13 napisał:

. Jak chcesz jeszcze podyskutować, to zapraszam na priv, żeby nie robić offtopu.

No właśnie, mamy lekki offtop xD A co do Disney Channel, to było jakoś w 2009/2010 roku, więc za czasów np. przezabawnego "Fineasza i Ferba". Teraz Disney to już nie to samo:nie puszczają kreskówek wcale, o ile mi wiadomo i lecą tam same seriale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Phoenix13 said:

Jak chcesz jeszcze podyskutować, to zapraszam na priv, żeby nie robić offtopu.

Jeśli masz i korzystasz ze steama lub wchodzisz na ts3 to bardzo chętnie :D

 

2 hours ago, Mate$_92 said:

No właśnie, mamy lekki offtop xD

OJ TAM OJ TAM: Home->Wymiar Discorda->Off-topic->Dorośli oglądający kreskówki :D

A jak nie to załóżmy własny temat: Bronies Komentują Sferę Polityczną (czy coś w ten deseń :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
12/16/2015 at 13:59 FirstChoice napisał:

Mam prawie podobnie jak ty. Z tą różnicą że mam telewizor tylko po prostu go nie włączam- ogólnie służy on tylko do kurzenia się w salonie :v Niestety, to co dzisiaj leci w telewizji, głównie na TVN w godzinach popołudniowych i wieczornych to jest komedia... jedna za drugą ;-;

Ja oglądam telewizję i lubię to robić. Ale moja ramówka jest dość daleko od polityki i wiadomości. Oglądam kreskówki, to rzecz jasna, to znaczy te, które mnie interesują. Oglądam programy muzyczne, przyrodnicze, programy rozrywkowe, choć głównie te co są na TVN Turbo czy Polsat Play. Szczególnie mnie bawi program z rankingiem głupich zachowań komentowanych przez komediantów. Leci o 16:00 na Polsat Play. Z tego mam naprawdę ubaw :D I oczywiście filmy te, które mnie interesują, czy to animowane, czy też z żywymi aktorami. To chyba tyle, sam selekcjonuje sobie ramówkę, czyli oglądam, co w danym momencie leci. Wiadomości unikam, newsy interesujące mnie czytam w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też coś dorzucę od siebie.

Telewizji prawie w ogóle nie oglądam, bo nie lubię.

Co do kreskówek. Oprócz wspaniałych MLP:FIM jestem fanem Simpsonów, Futuramy, Family Guy, Dargon Balla, Ghost in the shell. Dochodzą do tego jeszcze bajuchy pełnometrażowe. Dlaczego je oglądam? bo uważam że są na trochę innym poziomie mentalnym niż większość współczesnych TV seriali, bazujących na najbardziej prymitywnych ludzkich instynktach. Wracając do domu po pracy mam chęć odpocząć przy czymś sympatycznym. Zrelaksować się, a nie jeszcze dodatkowo szarpać nerwy krzykaczami i marnymi scenariuszami. Nie ma znaczenia czy to film czy kreskówka, jeżeli jest dobra lub nam się podoba, to warto to oglądać - po prostu.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...