Skocz do zawartości

Witam !


Gość Maniek

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Wojtek, pochodzę ze Świętokrzyskiego, na karku już 20 wiosen. Kucami interesuję się od paru miesięcy, w sumie to przypadkowo na to trafiłem i z nudów pomyślałem a co mi szkodzi sprawdzić co to no i mnie wciągnęło. Do tej pory obejrzałem wszystkie 5 sezonów, wszystkie kinówki EG, a teraz oglądam serial od nowa i kończę pierwszy sezon. Poza tym interesuje się też grami komputerowymi, fantastyką, modelarstwem. Ciężko wskazać mi ulubionego kucyka, ale do avatara trafiła Fluttershy bo to chyba najbardziej podobna do mnie postać z charakteru.

 

Także tego, jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało, każde zajęcie lepsze niż nauka do kolokwium ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie na forum :D

Zacznijmy z pytaniami jeśli pozwolisz.

1. Czy lubisz ciastka~?

2. W jakie gry grasz?

3. Jaki jest twój ulubiony antagonista?

4. Lubisz książki?

5. Co myślisz o Sunset Shimmer?

Miłego pobytu na forum :3 I spokojnie tu nikt nie gryzie, przynajmniej mnie nikt nie ugryzł :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu White Moon napisał:

Witam Cie na forum :D

Zacznijmy z pytaniami jeśli pozwolisz.

1. Czy lubisz ciastka~?

2. W jakie gry grasz?

3. Jaki jest twój ulubiony antagonista?

4. Lubisz książki?

5. Co myślisz o Sunset Shimmer?

Miłego pobytu na forum :3 I spokojnie tu nikt nie gryzie, przynajmniej mnie nikt nie ugryzł :dunno:

A więc tak :

 

1. No pewnie, ale jakoś tego po mnie nie widać bo moje BMI balansuje na granicy niedowagi :D

2. Głownie World of Warcraft ( tak tak, pewnie pomyślicie, że no life ), od lat już gram z przerwami co jakiś czas, ostatnio wróciłem do grania chociaż obecnie to już nie ta gra co kiedyś. Do tego lubię też pograć w strategie, ulubione to Company of Heroes 2 ( jakieś 360 h na stemie nabite ) i cała seria total war. Do tego jeszcze trylogia wiedźmina. A z nie komputerowych gier to niedawno zacząłem grać w Warhammera 40k.

3. Pewnie nie będę oryginalny, ale jest nim, właściwie to teraz już zreformowany Discord.

4. Jasne, głównie fantastyka i tutaj też oryginalny nie będę wymieniając Tolkiena i Sapkowskiego jako moich ulubionych autorów.

5. To moja ulubiona postać z Rainbow Rocks i Friendship Games ;)

 

2 godziny temu FrozenTear7 napisał:

Witamy witamy ^^

Walnę coś od siebie :)

1. Ulubiony gatunek muzyczny i zespół?

2. Planujesz robić coś dla fandomu?

3. Czytujesz jakieś dobre fan fici?

Miłego pobytu na forum życzę :yay: 

 

1. Tutaj ciężko odpowiedzieć, głównie interesuje się klasyczną muzyką, filmową i ścieżkami dźwiękowymi z gier, więc jeśli miałbym mówić o ulubionym zespole to raczej bym to zamienił na ulubionego kompozytora aczkolwiek nie potrafię powiedzieć kogo lubię najbardziej. Ostatnio słucham sporo muzyki z fandomu MLP, zwłaszcza utwory Evening Star i Radiarc.

2. Obecnie sporo mam zajęć zajmujących mi ogrom czasu, ale w przyszłości może o tym pomyślę.

3. Jeszcze nie miałem okazji czytać fan ficków ale pewnie i na to przyjdzie pora.

 

godzinę temu Major Degtyarev napisał:

Siemano dwudziecha,będziesz miał pseudo operacyjne dwudziecha :nipples:.Teraz pytanka^^ 

1.Jakiej muzyki słuchasz?

2.Co sądzisz o wonderbolt?

3.Lubisz Spitfire?

Dziękuje za odpowiedzi i baw się dobrze.

 

1. Tak jak pisałem wyżej w pkt. 1 :D

2. Mam o nich raczej pozytywne zdanie, może poza incydentem jak chcieli podmienić Soarina na Rainbow.

3. A o niej jakoś nie mam wyrobionego zdania, ale nic do niej nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

1. Co sądzisz o Rainbow Dash?
2. Co sądzisz o zakończeniu sezonu 5tego?
3. Widzisz jakąś różnicę między sezonami 1, 2, 3 a 4 i 5 (zwłaszcza 5tym)? Np. w charakterach postaci?
4. Jakiś ulubiony odcinek?
5. Jakaś ulubiona piosenka (z serialu oraz z życia)?
6. Interesujesz się modelarstwem. Co sklejasz? Samoloty? Interesujesz się tym?

7. Interesujesz się komputerami (jak tak: software czy hardware?)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu White Moon napisał:

Wow ! Fan Total War, Tolkiena, ciastek i lubi Sunset ! :NjdaT: Już Cię lubię :P

Widzę, że wreszcie trafiłem w jakieś miejsce z ludźmi o podobnych zainteresowaniach :D

 

48 minuty temu Michał Mac napisał:

Witaj.

1. Co sądzisz o Rainbow Dash?
2. Co sądzisz o zakończeniu sezonu 5tego?
3. Widzisz jakąś różnicę między sezonami 1, 2, 3 a 4 i 5 (zwłaszcza 5tym)? Np. w charakterach postaci?
4. Jakiś ulubiony odcinek?
5. Jakaś ulubiona piosenka (z serialu oraz z życia)?
6. Interesujesz się modelarstwem. Co sklejasz? Samoloty? Interesujesz się tym?

7. Interesujesz się komputerami (jak tak: software czy hardware?)?

 

1. Lubie tak jak całe Mane6, czasami ma różne odpały ale to czyni według mnie tę postać barwniejszą.

2. Myślę, że poziom trochę lepszy niż 2 odcinkowego rozpoczęcia sezonu 5, całkiem sympatycznie się oglądało ale widać obniżenie poziomu jak się porówna z poprzednimi sezonami.

3. I tutaj rozwijając myśl z pkt. 2 to zdecydowanie widać, że powoli kończą im się pomysły, lecz mimo to ciesze się, że nowe odcinki dalej powstają jakie by nie były. Najlepsze moim zdaniem były 2 pierwsze sezony, a piąty niestety najsłabszy ( mimo to tak jak mówię, nie zniechęca mnie to do dalszego oglądania ;) )

4. Ulubionych odcinków mam kilka, mogę podać sezonami ( podam polskie tytuły bo może zostanę za to zrugany ale wole wersję z dubbingiem :D ) : sezon 1 Impas, sezon 2 Luna odmieniona, sezon 3 obie części Kryształowego królestwa, sezon 4 Nietoperze, sezon 5 Scare Master. Aktualnie oglądam serial jeszcze raz więc to się może zmienić.

5. I'll fly z 5 sezonu. A tak poza MLP to ciężko powiedzieć.

6. Głównie to interesuje się bitewnymi grami figurkowymi, aktualnie zbieram modele do Warhammera 40000.

7. Jeśli komputery to raczej tylko gry, bo tak to mam tylko podstawową wiedzę na tematy bardziej zaawansowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Maniek116 napisał:

1. Lubie tak jak całe Mane6, czasami ma różne odpały ale to czyni według mnie tę postać barwniejszą.

Ach ta gra słów... :rdblink:

 

godzinę temu Maniek116 napisał:

4. Ulubionych odcinków mam kilka, mogę podać sezonami ( podam polskie tytuły bo może zostanę za to zrugany ale wole wersję z dubbingiem :D ) : sezon 1 Impas, sezon 2 Luna odmieniona, sezon 3 obie części Kryształowego królestwa, sezon 4 Nietoperze, sezon 5 Scare Master. Aktualnie oglądam serial jeszcze raz więc to się może zmienić.

Skomentuję tylko: "to co jest rzadkie jest piękne" - nie oglądaj MLP zbyt dużo razy (doświadczenie), bo traci urok.

 

godzinę temu Maniek116 napisał:

5. I'll fly z 5 sezonu. A tak poza MLP to ciężko powiedzieć.

Serio?

Ech, niezbyt bardzo lubię ten odcinek. Krócej mówiąc...

"when life gives you lemons don't make lemonade!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Aglet Treserka Smoków napisał:

Lubisz dobrego kebsa? :wow: 

Smakowo to pewnie, że tak, ale preferuje zdrowe odżywianie ( no dobra, może poza ciastami, drożdżówkami, ciastkami i tym podobnymi :yay: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minuty temu Michał Mac napisał:

Co sądzisz o przemianie w alicorna naszej Twi?

Co sądzisz o otaczającym nas świecie? (Będzie dobrze/coraz to gorzej będzie)

 

Nie ukrywam, że wolałem Twilight jako jednorożca ale jakoś się powoli staram przekonać do tej nowej formy.

 

A o otaczającym świecie to co tu mogę powiedzieć, ostatnio trochę zmieniłem poglądy i pozbyłem się takich negatywnych myśli, staram się zauważać dobre strony. Nie lubię przejmować się czymś na co nie mam wpływu. A to czy będzie lepiej, czy gorzej to czas pokaże, ja tu raczej nic nie zmienię :D Nie będę się rozpisywał dłużej bo to raczej temat na głębsze rozmyślania a jakoś teraz nie mam weny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap   :muffin: na start. :portalface:

 

 

 

 

 

Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?

- Fanart/fanfic (rysujesz/piszesz)?


Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godziny temu KamilPL 94 napisał:

Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?

- Fanart/fanfic (rysujesz/piszesz)?

1. A da się jej nie lubić ? :D Bardzo pozytywna postać, potrafi poprawić człowiekowi humor.

2. Discord.

3. Luna, jedna z moich ulubionych postaci dalszoplanowych.

4. Rysować niestety nie umiem a w pisaniu jeszcze nie próbowałem swoich sił. Na razie mój udział ogranicza się do słuchania fanowskiej muzyki, lecz niestety sam komponować nie potrafię nad czym ubolewam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Perszing napisał:

Witaj:rdhug:

 

7 godzin temu Mate$_92 napisał:

1.jakiej myzyki fandomowej słuchasz?robię ją, ale co robią inni mało sprawdzałem, zarzuć jakieś fajne linki :D

2. ulubiony odcinek pątego sezonu?

3. Kim grasz w wowie (Grałem preyem)

4.Ally czy Horda?

5. Tak ogólnie to siema :D

Witam :D

 

1. Podam te których słucham najczęściej z przykładowymi utworami -

 

Evening star https://www.youtube.com/watch?v=RtHJ8lFUrWI

Radiarc - https://www.youtube.com/watch?v=Fpwo6ubb7RQ

4everfreebrony - ostatnio na to trafiłem i całkiem mi się spodobały jego utwory - https://www.youtube.com/watch?v=94Zop1dRHOU

 

Jest tego sporo więcej ale za długo bym się musiał rozpisywać xD ( Jeśli nie można wklejać linków do YT to proszę dać mi znać i pousuwam )

 

Ogólnie większość z nich wyłapuje przez Radio Luna na  http://ponyvillelive.com/

 

2. Scare Master, lubię halloweenowe klimaty ;)

3. Jako mainem to hunterem, do tego na maksymalnych lewelach rogue, druid, DK i paladin, a teraz z braku laku expie szamana pande.

4. For the Alliance ! Grałem przez kilka lat w hordzie i byłem już znużony tym trochę, bo patrząc na lore horda zwyczajnie mi nie pasowała, moim zdaniem z każdym kolejnym dodatkiem coraz niżej upada, także postanowiłem jakiś rok temu przejść do alliance. I tak zostało do tej pory, a do hordy więcej nie wrócę xD

Edytowano przez Maniek116
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...