Skocz do zawartości

Szuzkam osób do stworzenia zespołu tanecznego:)


Rory Mercury

Recommended Posts

Hej wiem że to dziwne ale piszę tutaj ponieważ chcę znaleźć dziewczyny i chłopaków którzy wraz ze mną stworzą zespoły taneczne i kochają kucyki (bo ich docelowo projekt będzie dotyczył). Szukam takich osób które lubią MLP:) Tak jak ja:) Dlaczego taki pomysł? Cóż... powiem tak wstyd się przyznać ale nie mam pieniążków na rehabilitację a choruję na RZS (Reumatoidalne zapalenie stawów) a taniec to też forma rehabilitacji trochę pamiętam jeszcze jak chodziłam do szkoły jak to było i czułam sie wspaniale. więc szukam osób tak samo szalonych jak ja i lubiących ruch do wspólnych ćwiczeń:) Za jakiś czas chciałabym zrobić projekt z moimi ulubionymi kucykami:) Bo czasem lubię wskoczyć w strój Rainbow Dash mimo ze mam już swoje lata i zapomniec na moment o chorobie:) Proszę o odpowiedź na forum:) tym którzy będą zainteresowani odpiszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, @Celly my potrafimy świetnie tańczyć. Zapisujemy się? :D

 

A co do pomysłu... dość oryginalny. Naprawdę. Pierwszy raz słyszę o zespole tanecznym w naszym fandomie :3 Powodzenia w projekcie i mam nadzieję, że się uda.

 

BTW. Ah, zapomniałbym. Masz tutaj kilka przecinków: ,,,,,,,,,,,,, i kropek: ............... Skopiuj je i sobie wycinaj bo widzę, że Twój klawisze interpunkcje nawalają. :3

 

A i witamy nową osobę na forum. ^^ Baw się dobrze i zachęcam do przywitania się w dziale "Na start...".

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt dość ambitny i ciekawy. Sam nawet się zastanawiam nad wzięciem udziału w tym. Pozostaje kwestia spotkań. Niby fajnie, że się osoby zgłosiły i chcą ci pomóc, ale tu idzie problem miejsc zamieszkania broniaczy.

 

A tak w ogóle witamy na forum :twilight2:. Pytań dość szczegółowych nie będę tu podawał, ale te 2 powinny uśpić moje wątpliwości: Skąd jesteś i ile masz lat? Jeśli jednak w jakiś sposób rozwiążesz tą jedną powyższą formalność, z twoim projektem to bardzo prawdopodobnie, że wezmę w tym udział. Sam bardzo lubiłem zajęcia tańca towarzyskiego w liceum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł ;)

Z chęcią bym Cię wspomogłam, tylko nie wiem jak bo mieszkam na Śląsku a nie mam pojęcia skąd ty jesteś.

Mam kilka peruk w domu i różne stroje mające coś wspólnego z kucykami ( np. Komplet Applejack i Trixie). Jeśli jesteś z daleka możesz wytłumaczyć co w takiej sytuacji mają zrobić osoby z innych województw. Chyba, że robisz coś w stylu ,że każdy sam się nagrywa w stroju a ty to łączysz w jedność. Fajna inicjatywa, tego jeszcze nie było.

Liczę,że to Ci się uda ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł unikatowy, trzymam za ciebie kciuki!

Lepiej jakbyś poszukała najpierw w bardziej lokalnych grupach, zawsze bliżej i łatwiej z kontaktem.

Nostalgia mnie dopadła... Swego czasu też tańczyłem, tylko tańce towarzyskie.

Powodzenia w szukaniu chętnych i walce z chorobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Aglet Treserka Smoków napisał:

Patrzę na to z dystansem - nowa osoba na forum, której pierwszym postem jest pomysł na projekt? :v
Nie wiemy o Tobie kompletnie nic

 

Num, nie chcę Ciebie zniechęcać @RAinbow Dash:), ale pomysł z zespołem tanecznym co prawda ciekawy... ale gdzie ty mieszkasz? Bo jest mały % szans, że jakikolwiek Brony/Pegasis z Twojej lokalizacji będzie zainteresowany udziałem [skończy się na "życzę powodzenia/trzymam kciuki/kibicuję Ci"], a niekoniecznie każdy ma czas i pieniądze aby gnać przez pół kraju :v Takie są fakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.12.2015 at 14:50 Kuracyja napisał:

 

niekoniecznie każdy ma czas i pieniądze aby gnać przez pół kraju :v Takie są fakty.

I to niestety prawda, bo ja nie znam nikogo z mojego miasta (Legnica), który by też lubił kucyki... W każdym razie wspólna pasja i determinacja mogą doprowadzić do czegoś wielkiego! Np.

https://www.youtube.com/watch?v=7iEO6RG7gAM

Jestem całym sercem za tym projektem i chociaż nie tańczę, ale wyczucie rytmu mam i doceniam twój fandomowy projekt, więc może i się udzielę?To wszystko zależy jednak od twojej lokalizacji, tak jak wspomniał mój poprzednik

Pzdr

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...