Skocz do zawartości

No hej ;3 [le powrót]


Sajback Gray

Recommended Posts

m8cnc3.jpg

 

Em, witam przyjaciół których nabyłem na forum jak i także wrogów. Cóż, zrobiłem sobie dłuższy odpoczynek od forum i postanowiłem wrócić. A ponieważ nigdy tak dokładnie, nie utworzyłem tutaj tematu, postanowiłem to zrobić. To może coś dla tych którzy mnie nie znają. Jestem Saj, Sebastian, Sajek, Sajbi, kto jak woli :) . Przez pobyt na forum, byłem najpierw pomocnikiem w dziale Vinyl i Octavii a potem przez dłuższy czas avatarem Discorda, dopóki nie zostałem usunięty z tej funkcji ^ ^". Lubię muzykę, taniec, spaghetti , astronomię, historię, język Angielski i Polski. Różne osoby mają zapewne o mnie różne zdanie, ale nie uważam się za złego człowieka :). Lubię gdy inni są dzięki mnie szczęśliwi i cierpię gdy muszą przeze mnie cierpieć. Kucami się zajmuję od początku, czyli od pierwszego sezonu, ale od 2 - 3 lat dopiero się nie wstydzę o tym rozmawiać. Mam kota i psa, jestem i kucem i furry, czasami jeżdżę rowerem po mieście, czasem zajmuje się muzyką albo animacją, ale to dość rzadko. Ci co mnie znają, wiedzą że zdarza mi się coś napisać od czasu do czasu, z różnymi skutkami. Discord i Pinkie Pie to nadal moje ulubione postacie. Lubię też animacje LupisVulpes, chociaż ostatnio, nie wychyla się za bardzo i odkąd usunęła deviantart, jest raczej średnio. Cóż... od teraz będę codziennie zaglądał na forum, pisał gdzie akurat będę chciał lub gdy będę miał wenę. Więc... witam wszystkich znowu i witam nowo przybyłych. Jakbyście chcieli mnie o coś zapytać to śmiało :fluttershy5:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...