Skocz do zawartości

Współczesna edókacja-film dyskusja ogólna


Simplistic

Recommended Posts

Serio uderzający film.
Pomimo zastosowanej lekkiej hiperboli ukazuje on rzeczywistość...to co się teraz dzieje i do czego świat dąży.
Możliwe, że ktoś uzna mnie za nietolerancyjnego (jak tego gościa w filmie), ale uważam, że LGBT i "poprawność polityczna" w aktualnym tego słowa rozumieniu powinna być radykalnie likwidowana.
To są mniejszości, całe to LGBT to jedna, wielka choroba psychiczna, która się rozprzestrzenia poprzez MEDIA, a normalność jest ukazywana jako coś nieprawidłowego.

Serio ludzie popierają związki, w których biologiczna natura człowieka nie zezwala na rodzenie dzieci i rozwój społeczeństwa?

I nie gadajcie, że to są ludzie inni i trzeba ich szanować...choroby psychiczne można leczyć (albo je łagodzić w przypadku, gdy są spowodowane zmianami w mózgu...ale to już zespół Downa itp.).

Podążając tą logiką dojdziemy do tego, że pozwolimy psychopacie zabijać, z powodu, że jest on chory i chce zaspokoić swoją potrzebę mordu.

 

Wszystkim popierającym te środowiska oraz będącym w nich zalecam PRZEMYŚLEĆ swoje stanowisko i otworzyć oczy na ich destrukcyjne działanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dayan

Akurat ateiści nie są największym problemem. Gorzej jest z religią narzucaną siłą. Ateista zazwyczaj po prostu jest i się religii na siłę nie czepia (z wyjątkiem ekstremów, które istnieją w każdej religii, każdym środowisku).

Z religii najgorszy jest islam, zabijający innowierców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pojęć homofobia, germanofobia itd. trzeba się także przyczepić....."fobia" nie jest brakiem tolerancji, lecz strachem....tego nie rozumie większość społeczeństwa.
Więc tak tylko, dla informacji informuję...nie używajcie słownictwa, jeżeli nie znacie pełnego znaczenia. :)

Edytowano przez khawker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś normalnego, ale rak się zaczął wytrącać w postach.

 

8 minut temu khawker napisał:

Co do pojęć homofobia, germanofobia itd. trzeba się także przyczepić....."fobia" nie jest brakiem tolerancji, lecz strachem....tego nie rozumie większość społeczeństwa.
Więc tak tylko, dla informacji informuję...nie używajcie słownictwa, jeżeli nie znacie pełnego znaczenia. :)

To jest takie samo pier*olenie, że Droga Mleczna nie może się nazywać tak, bo nie jest z mleka...

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, zaskoczyło mnie to i zdruzgotało. No ale taka prawda. Ludzie szukają dziury w całym, żeby mieć "swoje" prawa. Tylko, że przedstawione tam osoby oraz sam system jest jednym wielkim zaprzeczeniem. W jednym z filmików oraz w tym noszą czarne ubrania, ponieważ są dla reszty ludzi neutralne, a sama dziewczyna dodaje w którymś momencie filmu, że ludzkość to tęcza piękności i uduchowienia. Ok.... Dalej mówią, że społeczeństwo jest równe. Czy na pewno? Jeśli tak to czemu jest ktoś kto ma więcej praw od uczniów, a mowa tu o nauczycielu, który jednak czegoś wymaga. Jeśli społeczeństwo jest równe to czemu Słoneczko ma więcej praw i przywilejów niż cała reszta klasy? JEDNO WIELKIE ZAPRZECZENIE. Tolerancja? Chyba tolerują się tylko ci którzy w jakiś sposób ten system stosują, a reszta niech się wali oraz reszta moich powyższych argumentów również będzie zaprzeczona. Drugi filmik: https://www.youtube.com/watch?v=XM-HJT8_esM, który również pokazuje głupotę tego wszystkiego.          

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Talar napisał:

Chciałem napisać coś normalnego, ale rak się zaczął wytrącać w postach.

 

To jest takie samo pier*olenie, że Droga Mleczna nie może się nazywać tak, bo nie jest z mleka...

Chyba nie zauważyłeś jednego drobnego faktu....jest pewna różnica między pojęciem a nazwą własną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Major Degtyarev napisał:

Gimbusy powstały dlatego ze policja i prawo jest lipne.Kiedyś to pałom było lanie a teraz upomnienia.

To też jest element wychowania. Karanie jest wychowywaniem (jeżeli za realne przewinienia oraz z umiarem do wielkości kary - nie popieram bicia i wyżywania się).

Policja pilnując porządku oraz stosując kary za przewinienia także wychowuje społeczeństwo.

 

Poza tym...gdyby te gimbusy były normalnie wychowane w domu, to nawet nie musiałby się stykać z policją.

Edytowano przez khawker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film dał mi raka. Jeszcze trochę i byłaby zrzutka na kurhanik. Nie twierdzę, że na zachodzie nie ma problemu z nadmierną poprawnością polityczną, bo jest. Sęk w tym, że wszyscy obywatele powinni być równi według prawa, a nie uprzywilejowani. Ale ten filmik przedstawia to jakby nie wiadomo co się działo, a tak nie jest. Ba! Przez takie idiotyczne filmiki tylko nakręca się ludzi do walki z genderem (gdzie 99% nawet nie wie co to jest, poza tym że Krul czy inny guru kazał zwalczać) czy do aktów rasizmu, zaś prawa kobiet (statystyki policyjne, panowie) są przedstawiane jako coś śmiesznego. 

 

A co do gimbazy i wychowania... Kek! Kiedyś też był ten problem. Rodzice wam nie opowiadali jaka patologia się u nich w szkołach działa? Tak było, jest i będzie. Tylko dostępne środki się zmieniają.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może filmik nieco przesadza, lecz co nieco prawdy w tym jest. Może i władza chce wyrównywać szanse, stwarzając każdemu takie same możliwości, ale nie każdy ma takie same predyspozycje. Ten Azjata, sorry, ale w tym filmiku nie powinien siedzieć w szkolnej ławce, tylko albo być w szkole specjalnej, o dostosowanym poziomie, albo w azjatyckiej fabryce butów. Bo sorry, memory, ale z takiego materiału nie zrobi się dokrtora. 

A co do nauczycielki, to nie mówcie, że tak  nie ma, bo bzdury z wyrównywaniem szans się zdarzają:

 

A przechodząc do równouprawnienia, to coś takiego istniało i istnieje, tylko oczywiście nie wszędzie i niekiedy jest przeginane w drugą stronę, przez jakieś porąbane ruchy. Przez amerykańskich liberałów, policja zaczyna bać się interweniować w przypadku czarnych, bo boją się oskarżeń o rasizm i problemów. Tak samo inne, liberalne poglądy mają się nijak do rzeczywistości.

Pomoc muzułmanom? Dobra. Ale nie socjal i wpuszczenie wszystkich, tylko do roboty, jak normalny obywatel. Owszem, można dać coś na start (żywność, ubranie, szkolenie zawodowe), ale nie rybę, tylko wędkę. 

Zamachy? Zablokować dostęp do broni. Co z tego, że terroryści mają nielegalna broń. Przecież broń to broń. Wielka, wielka bzdura. Oczywiście nie znaczy to, że broń powinna być dostępna jak paczka papierosów w sklepie, bo do tego jeszcze nie dorośliśmy, ale Sklepy z bronią powinny być normalnie, w każdym mieście (i to nie jeden), a zdobycie pozwolenia powinno być proste (odpłatne szkolenie, badanie i można iść na zakupy). 

Ruchy LGBT. A czego oni tak wąłściwie chcą? Widać tylko paradę, bandę jakichś popaprańców bardziej rozebranych niż ubranych, którzy krzyczą o równe prawa. Jakie, ja się pytam. Jak normalny homoseksualista przyjdzie do pracy, to ma pracować i za to dostawać pensję. A co on robi po godzinach, jego sprawa, byle robił to prywatnie. A jak jest zwykłym pedałem, który umie tylko krzyczeć i się domagać, znaczy, że nie dorósł do życia w społeczeństwie.

 

A co do gimbazy, to już za moich czasów (czytaj 5-8 lat temu), była mniejsza patologia. Owszem, gimbaza pije. Owszem, gimbaza pali (znikomo mało o dziwo), ciąży niet (przynajmniej u mnie, ale też się tak nie słyszało), zachowanie? I tu o dziwo był nieco większy szacunek niż teraz. I może to właśnie wynikać z nowoczesnego wychowania. Ja, nie chwaląc się, powiem, że kilka razy oberwałem w dzieciństwie pasem, a nie wyrosłem na jakiegoś zwyrodnialca. I owszem, uważam, że kary cielesne nie są najzdrowszym pomysłem, ale niekiedy są konieczne. No a dzisiaj, chodujemy pokolenie, które ma wszystko dane i w przyszłości będzie upośledzone życiowo. Oczywiście, nie mówię, że wszyscy, ale sporo ludzi tak wygląda.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości się z zgadzam z Sunem.

Debilne/idiotyczne interpretacje prawa itp. powinny być karane co najmniej za obrazę sądu! 

Jest teraz jakiś chory trend na wpychanie kolorowych i kobiet wszędzie, nawet do programowania. Rozumiem jeśli byłaby jakaś dyskryminacja czy coś, ale pracodawcy nic nie obchodzi że jesteś biseksualnym murzyńskim muzułmaninem o żydowskich korzeniach, ważne żebyś dobrze wykonał swoją prace, ale jeśli klientów obrzydza dildo przyczepione do ubrania lub niezbyt normalne zachowanie(klient jest zniesmaczony), to już generujesz straty i niestety albo się zmieniasz albo na bruk. 

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik mocny, ale nietrafiony i słaby. Moim zdaniem to za daleko zaszło, przez co zamiast parodii, mamy nie wiadomo co. Ani to śmieszne, ani mądre, jedynie jest. Posrusza problem, ale go nie wyśmiewa należycie i nie pokazuje żadnych rozwiązań. Jest żeby być.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły rak w komentarzach, odniosę się do jednego chociaż

 

3 godziny temu Silicius napisał:

Jest teraz jakiś chory trend na wpychanie kolorowych i kobiet wszędzie, nawet do programowania.

 

Wut? Masz jakiś problem z programistkami?

No i nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz, ale w mojej (9 lat w branży) jest tak, że programistki poznałem trzy, a powszechnie znaną prawdą jest, że kobiety próbujące robić karierę w branży IT najpierw muszą się przebić przez mur niechęci i braku zaufania tego ciągle niestety mizoginistycznego środowiska.

Also, jeśli twierdzisz, że "kolorowi" są gorszymi programistami, niż biali, to chyba nie do końca orientujesz się, kto robił twojego googla i łindołsa.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...