Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Pytanie] Obserwowanie statusu


Sowenia

Recommended Posts

7 minut temu Uszatka napisał:

Czy da się jakoś wyłączyć obserwowanie statusu, pod którym się wypowiedziało? 

 

Najlepszym lekarstwem jest przeczekać kilka godzin, najwyżej dni- status jak status. Szybko powstają szybko umierają. A kilka powiadomień można przeżyć prawda?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FirstChoice napisał:

 

Najlepszym lekarstwem jest przeczekać kilka godzin, najwyżej dni- status jak status. Szybko powstają szybko umierają. A kilka powiadomień można przeżyć prawda?

 

Kilka tak. Kilkadziesiąt na dzień już niezbyt :v A status coś zdychać nie chce. Cóż. Wygląda na to, że mam propozycję do wpisania w nowym, fajnym bajerze założonym przez administrację ^^ 

 

@Siper dziękuję za odpowiedź mimo wszystko :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Uszatka Derpatka napisał:

 

Kilka tak. Kilkadziesiąt na dzień już niezbyt :v A status coś zdychać nie chce. Cóż. Wygląda na to, że mam propozycję do wpisania w nowym, fajnym bajerze założonym przez administrację ^^ 

 

@Siper dziękuję za odpowiedź mimo wszystko :squee:

 

Wątpie żeby takie statusy istniały na tym forum xD

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

 

Wątpie żeby takie statusy istniały na tym forum xD

 

A tak się składa, że co najmniej istnieje, a w każdym razie niedawno jeszcze istniał i wkurzał. Nie będę wskazywać palcem kogo, choć da się łatwo zgadnąć, ale wkurzało to tak ogromnie, że zniechęcił się do dłuższego zaglądania tu. Przynajmniej na jakiś czas. I na własne oczy widziałam jakże dumną liczbę 428 obok dzwoneczka :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...