Skocz do zawartości

Projekt Shadow's Guard [Seria][NZ][Fantasy][Komedia][Dramat][Shipping][Violence][Crossover]


Exemundis

Podobają wam się nasze prace?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobają wam się nasze prace?

    • Tak, ale tylko Shadow
    • Tak ale tylko Nightmare Adventures
    • Tak. Oba
    • Nie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hey Shadow! Ja jeszcze żyje :) Dałem sobie spokój z pisaniem, co by nie opóźniać projektu, a zająłem się bardziej korektą, i innymi poerdołami. Instnieje możliwość (co prawda niewielka) że uda mi się wrócić, ale jak patrzę, to beze mnie idzie wam jeszcze lepiej ;) Powodzenia w kontynuowaniu "Nightmare Adventures"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam nadzieje, że to nie koniec! Shadow's Guards podoba mi się najbardziej! Co do Nightmare Adventure to twórca zbyt błacho podchodzi do tematu miłości. Bo co? Znają się jeden dzień i już tocosiują!? (mam nadzieję rozumiecie o co chodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to nie koniec! Shadow's Guards podoba mi się najbardziej! Co do Nightmare Adventure to twórca zbyt błacho podchodzi do tematu miłości. Bo co? Znają się jeden dzień i już tocosiują!? (mam nadzieję rozumiecie o co chodzi)

Meh. Wiesz, jeżeli chodzi o Silver Arrow i Draw'a albo Simple i Sudden'a to:

a) Silver Arrow została stworzona przez Shadow'a i tak się potoczyło bo takie dał jej cechy charakteru

b) Simple Life została stworzona przeze mnie, to prawda, ale od początku miałem taki zamysł aby się zakochała.

A do żadnego "tocosiowania" nie doszło, chyba że Silver Arrow coś robiła kiedy Draw spał, ale tego nikt nie wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Słuchaj Matalos! O twoim się nie wypowiem, bo szkoda słów! Ale jeśli bardzo chcesz to proszę bardzo! Żaden kucyk nigdy by nie zabił swojej matki nawet jeśli ona zabiła jego. Wszyscy w tym ficu to mordercy! A ten ... jak mu tam ten dzieciak jest za młody do takiej roli! Teraz poznałeś moją opinię! Cieszysz się?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się. Nie podoba ci się i wyraziłaś swoją opinię. Ale pozwól, że coś ci wyjaśnię: - Co znaczy "jest za młody do tej roli"? A ile powinien mieć? - Cawdie ma obecnie z 16 lat. Ja czytałem opowiadania i książki, gdzie i młodsze dzieci robiły gorsze rzeczy. - Żaden kucyk nie zabiłby własnej matki... Temat do dobrej dyskusji, na temat "Czy będąc wychowywanym przez istotę przesiąkniętą złem, może wyrosnąć z ciebie coś dobrego." - Wszyscy w moim Ficu to mordercy? Hmm... każdy ma powody, a w dalszej części postaram się to wyjaśnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...