Skocz do zawartości

Nie wygrałam w lotka


Sowenia

Recommended Posts

Stała się dzisiaj rzecz straszna. Pełna marzeń i planów udałam się do sklepiku z prasą i kupiłam piękny kuponik, na którym przekreśliłam ładnie 6 cyfr i co? I nic. Nie trafiłam ani jednej. Moje marzenia legły w gruzach. Świat jest niesprawiedliwy, wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie. 

 

A chciałam kupić sobie nowy komputer i wreszcie zagrać w Wiedźmina.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra losowa? Jestem za "teorią spiskową", że ustawiana. No akurat przed świętami taka kumulacja... Druga sprawa wpadka w jakimś kraju.

 

1. Podanie wylosowanej liczby

2. Wylosowana liczba trafia do "maszyny losującej"

 

Albo to wszystko jest ustawione, albo "pani od losowania" ma szósty zmysł, ewentualnie jest Jedi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Triste Cordis napisał:

Gra losowa? Jestem za "teorią spiskową", że ustawiana. No akurat przed świętami taka kumulacja... Druga sprawa wpadka w jakimś kraju.

 

1. Podanie wylosowanej liczby

2. Wylosowana liczba trafia do "maszyny losującej"

 

Albo to wszystko jest ustawione, albo "pani od losowania" ma szósty zmysł, ewentualnie jest Jedi. 

Stawiałabym na to drugie :) W sumie też masz rację lotto to szkuta prawdopodobieństwa z teorią spiskową w tle:) wygrywa tylko mafia :) jak to mówią moi rodzice :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Uszatka Derpatka napisał:

Stała się dzisiaj rzecz straszna. Pełna marzeń i planów udałam się do sklepiku z prasą i kupiłam piękny kuponik, na którym przekreśliłam ładnie 6 cyfr i co? I nic. Nie trafiłam ani jednej. Moje marzenia legły w gruzach. Świat jest niesprawiedliwy, wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie. 

 

A chciałam kupić sobie nowy komputer i wreszcie zagrać w Wiedźmina.

Nie jesteś pierwsza i nie ostatnia ;__; Uwierz mi

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...