Skocz do zawartości

Pilnie poszukuję osoby do wykonania obróbki dźwiękowej/masteringu


Mates

Recommended Posts

Siemanko :D

Mam w moim hip-hopowym projekcie MLP sprawę, z którą sobie średnio daje radę, a mianowicie chodzi o mastering  (obróbkę dźwiękową) moich utworów:

Więc jeśli:

-znasz się na tym dobrze i jesteś w stanie poświęcić na to trochę czasu

-masz na kompie program Adobe Audition/Cool Edit PRO (w nim nagrywam kawałki)

Bardzo byś mi pomógł/a!:D

Nie mam jak za to zapłacić, odwdzięczę się jakimś browarkiem/ew. czymś innym na MEC-u w Warszawie xD

Piszcie, jeśli byście mogli mi jakoś pomóc, byłbym naprawdę bardzo wdzięczny, bo zamierzam rozwijać projekt na szerszą skalę i mierzę wysoko (skromność,ech :)). Myślę, że hip-hopowy projekt MLP, to coś fajnego, wnoszącego coś do fandomu (choć nie pierwsze @Dzyogas był 1-szy)w PL przedsięwzięcie, które mogłoby być dużo lepsze, bo zamierzam pracować nad swoim flow, ale niestety jeśli będzie ono dalej tak ch***** brzmiało w finalnej ".mp3", nie będę raczej bardziej kojarzony z czymś ciekawym, tylko kiczowatym, a przecież nie taki jest mój zamiar, gdy coś robię prawda?:D

Bardzo liczę na was i na waszą pomoc, bo sam tego nie ogarniam, tak jak trzeba,,,

Pozdrawiam i Wesołych Świąt (lub Wigilii Serdeczności, jak kto woli :D)Mate$_92, Projekt Equestria

 

Cytuj

dddd.jpg.a1ba40522654dd8936cc44da27d5207

 

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Emily napisał:

Myślę, że jakoś mogłabym pomóc. Jak mi się nie uda, to na pewno znajdziesz kogoś innego do pomocy.

podeślij mi maila na PW, czy tam tutaj w tym temacie, to ci wyślę projekt piosenki, ze wszystkimi ścieżkami, i w ogóle. Projekt będzie w AA, ale jak to ogarniasz, to pewnie też wiesz, że otworzysz go też za pomocą CE. D

Byłoby super :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...