Skocz do zawartości

[Rozwiązane][PYTANIE] Promowanie swojej twórczości w zakładce "o mnie"w Profilu


Mates

Recommended Posts

Witam,

Prowadzę fandomową działalność i chcę zamieścić parę linków w swoim Profilu do swoich utworów muzycznych i do swojego kanału na YT... Czy mogę w ten sposób promować swoją działalność?

Pozdrawiam i ładnie proszę Administrację o szybką odpowiedź :)

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ... nie jestem z Administracji (i mam nadzieję, że nikt mnie za to nie uwali!) ale jak dla mnie można pokazywać na swoim profilu co się wykonało. Przecież są użytkownicy, pod którymi postami są ich dzieła, które zapraszają do zaznajomienia się z ich tworami. (proszę nie bijcie!)
PS. Też czasem mam dobry rym w głowie i się zastanawiałem nad utworzeniem serii takich krótkich fików, w których postacie MLP biły by się na rymy, rapsy i inne zgryźliwe tematy ... jak Epic Rap Battle of History. Uwielbiam ich bitwy! Najnowsza to "Boba Fett vs. Deadpool" Mówię, naprawdę to jest Epickie!
Mała próbka moich możliwości nie równa się zeru
Więc proszę, więc i zaklinam cię nie bij mocno
Za zniszczony rap stryczek się należy, ale
Bez powodzenia i zastanowienia piszę co mi się chce
Więc na dobrą drogę nie powstrzymasz mnie :) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie drogi kolego napisz mi na PW :D Pogadamy o tym, bo brzmi ciekawie!

18 minut temu Świeży rekrut napisał:


Też czasem mam dobry rym w głowie i się zastanawiałem nad utworzeniem serii takich krótkich fików, w których postacie MLP biły by się na rymy, rapsy i inne zgryźliwe tematy ... jak Epic Rap Battle of History. Uwielbiam ich bitwy! Najnowsza to "Boba Fett vs. Deadpool" Mówię, naprawdę to jest Epickie!
Mała próbka moich możliwości nie równa się zeru
Więc proszę, więc i zaklinam cię nie bij mocno
Za zniszczony rap stryczek się należy, ale
Bez powodzenia i zastanowienia piszę co mi się chce
Więc na dobrą drogę nie powstrzymasz mnie :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...