Skocz do zawartości

Promocje i "świąteczne" wyprzedaże.


Cipher 618

Recommended Posts

Od lat Steam organizuje wielkie wyprzedaże. Najczęściej pojawiają się w okresie świąt. Postanowiłem stworzyć temat, w którym będziemy mogli informować o przecenach, czy polecać ciekawe tytuły w atrakcyjnych cenach (są ich setki, a świat nie kończy się na Wiedźminie ;) ). Mam nadzieję, że spodoba się wam ten pomysł. Wzór jaki chciałbym zastosować to:

 

- Nazwa wyprzedaży - czas trwania - jakiekolwiek detale, zasady etc.

- Nazwa gry (wraz z linkiem) - o ile procent ją przeceniono - czas trwania promocji. 

 

I jeszcze jedno. Temat dotyczy konkretnych przecen, a nie "-10%" czy darmowych weekendów (gdzie można zagrać tylko w multi). Gwoli ścisłości - to nie temat o tytułach F2P. 

 

Zaczynamy :cheese:

###

 

- Święta/Zima 2015 - od 22.12.15 do "?" - tym razem promocyjne ceny pozostaną bez zmian. Możliwe, że tegoroczna edycja nie będzie tak atrakcyjna jak poprzednie :(

 

Spoiler

Uwaga! Informacja ta, niestety, ale nie jest pewna. Wyprzedaż ma ruszyć o 19:00. Jeśli się nie pojawi, oznaczać to będzie, że kilka serwisów pomyliło się. Wątpię aby tak było, ale kto wie? Przekonamy się za kilka godzin. 

 

PS. Jeśli temat "się przyjmie" (tak jak oddawanie gier) można by go przypiąć, żeby nie został zasypany innymi. Póki co, zobaczymy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż ruszyła. Tytuły i ceny ciekawe, ale... serwery padają non stop xD Mam już kilka tytułów na oku, które omijałem ponieważ były zbyt drogie. Teraz trafią na moje konto. 

 

Spoiler

m9XUmQU.jpg

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem Metal Sluga za 2 euro. Z tego, co widzę, to wszystkie części są na dużych promocjach, więc polecam.

 

Najbardziej zależy mi na Ori and the Blind Forest i mam nadzieję, że trafi się promocja większa, niż te 40%. Chociaż na tak dobre gry rzadko promocje schodzą poniżej 50% (pamiętam, jak udało mi się wyłapać Shovel Knighta za 10, a nie 15 euro).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne ostrzeżenie dla posiadaczy Win 8.1/10. Zanim kupicie grę, sprawdźcie czy nie sprawia problemów na tych systemach. Zrezygnowałem z Alice Madness Returns ponieważ sprawiała sporo problemów. 

 

PS. Wszystko wróciło do normy. Steam działa tak, jak powinien :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Orange Box, dla każdego szanującego się użytkownika Steam'a tylko za 3,50 ojro ( czyli zestaw Half Life 2, HL2: Episode 1, HL2: Episode 2, Portal i TF2) :3

 

75% zniżki!!

 

http://store.steampowered.com/sub/469/?l=polish

 

Ja kupiłem już kiedyś ( to było dość dawno) tylko zapłaciłem 15 e ponieważ nie było promocji. Kto jeszcze nie grał w Half Life to polecam, ponieważ był to przełomowy FPS w roku jego powstania. I oczywiście najlepsza gra logiczna "Portal" za praktycznie bezcen.

 

Oferta do 4 stycznia.

 

PS: Wszystkie gry zawarte w zestawie można kupić osobno, także z 75% zniżką.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem Ori and the Blind Forest za 12, zamiast 22 euro. To wciąż trochę dużo, ale słyszałem, że gra jest warta każdej ceny.

+ Gat aut of Hell za 5 euro, gdyż jako duży fan Saints Rowa nie mogę sobie odmówić tego dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ostateczne zakupy.

Black Mesa za 10 euro, bo spodziewam się podwyższenia ceny, jak wyjdzie pełna wersja, więc ta promocja to najpewniej najniższa cena, jaką ta gra będzie mieć.

Chivalry: Medieval Warfare, bo tanie jak barszcz (z 20 na 2 euro), z słyszałem, że dobre.

Plus zostało mi tam 16 zeta, to zakupiłem sobie Don't Starve za 3,7 euro, zamiast 15.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...