Skocz do zawartości

Klan w Battlefield 3: Rekrutacja


MisysMama

Recommended Posts

Witam w tym dziale można składać podania o dołączenie do klanu. Oferujemy: -TeamSpeak'a. -Wspólną grę. -Dobrą zabawę w gronie Borny. Wymagamy: - Chęci gry - Sprawnego mikrofonu - Kultury osobistej - Humoru - TeamSpeak'a - Wiek min. 14 lat - Głos po mutacji Podanie proszę pisać w formie CV albo coś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Siemka chciałbym dołączyć do klanu bo: - Szukam klanu ( :D ) - Spełniam wszystkie wymogi - Szukam ludzi z którymi mógłbym pogadać o podobnych tematach - Mam skilla, mój battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Mydlak/stats/381335968/ - Jestem aktywny oraz zazwyczaj na każde zawołanie :) Co do dalszych rozmów dodaj mnie na steamie, login: Mydlak (awatar z Fluttershy) bądź na originie lub skype, nick: soapm4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z chęcią dołączę do klanu, bo: -Lubie grać w BF3 -Skila może za dużego nie mam ale jakiś jest -Prawie cały czas mnie można dorwać na kompie -Spełniam wasze wymogi -Szukam ogarniętych ludzi do gry Mój battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/TheLunarr/stats/638577725/ I skype (na wrazie czego): kacpi-xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jak można chętnie wstąpie do klanu skill mam średni ze względu na granie głównie w RPG no ale chęci są -spełniam wasze wymogi -Mój battlelog http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/losux/stats/253396000/ -Grać mogę od rana do południa i wieczorami Jakby co to mój steam Bloopie (wavatar z chrys) >:3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W sumie też mogę dołączyć:

- Wymogi spełniam - humor dość specyficzny ale jest :)

- Ostatnio nie grywam często bo nie mam z kim a o wiele lepiej gra mi się w grupie szczególnie jak można sobie na TS'ie pogadać

- Skill raczej słaby ale też zależy od dnia - raz słabiutko innym razem wycinam, potrzebuje też chwili czasu żeby sprawdzić którą klasą najlepiej mi idzie w dane dzień

- Na kompie jestem codziennie od 16 do 20 czasem 21 w weekendy różnie bywa ale zazwyczaj wystarczy dać sygnał i wbijam

Battlelog:http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/cBukal/stats/587809597/

Mój Steam to Error 666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Imię: Jasiu.

Kontakt:

  • Origin ID: Ciasteczkowaaty
  • Battlelog: >KLIK<
  • Steam: Ciasteczko
  • Gadu-Gadu: 2750447
  • Skype: razzix__
  • TeamSpeak: Posiadam

Doświadczenie:

  • Battlefield: Grałem, wieki temu, ale grałem. W odsłonę o II Wojnie Światowej, jednak przede wszystkim pocinałem w dwójkę. Nie najgorzej mi szło, z tego co pamiętam to na przemian grałem medykiem i szturmowcem, zdarzało się, że byłem w czołówce graczy. Grałem też w betę Bad Company 2.
  • Borderlands: Jedynka i dwójka. Głównie Mordecai'em i Zero. Przede wszystkim single player, multika ruszyłem może raz, góra dwa.
  • Call of Duty: Nie będę się rozdrabniał nad każdym tytułem z osobna, bo to za długi tasiemiec na takie zabiegi. Najgorszy nie byłem, największy staż odbyłem w MW2, w nim też miałem najlepsze wyniki.
  • Battlefield 3: Grałem trochę, choć nie za długo. Nie miałem z kim, a samemu siedzieć i grać to żadna frajda. Dlatego grę rzuciłem, ale przymierzam się do powrotu.

Umiejętności: Dawno w żadnego FPS-a nie grałem, od dobrych paru miesięcy. Jechałem głównie na strategiach i cRPG-ach, o ile czas pozwalał. Skill mam nie najgorszy, tak mi się przynajmniej wydaje. Musiałbym tylko znowu wskoczyć na konika, i przyzwyczaić się do sposobu rozgrywki w Battlefieldzie 3, bo po romansie z COD-ami trudno mi było się przestawić.

Spełnienie wymagań:

  • Chęci do gry: Z tymi problemu być nie powinno. Mam zapał, zwłaszcza kiedy mam grać z kim. Na razie mam ich cholernie duży pokład i wątpię, aby szybko się wyczerpał, o ile ktoś będzie do tego ogniska coś sporadycznie podrzucał.
  • Sprawnego mikrofonu: Z tym też problemu nie powinno być. Mam porządne słuchawki z doczepianym mikrofonem. Mikrofon sprawny, jeszcze dziś sprawdzałem.
  • Kultury osobistej: Wydaje mi się, że aż tak źle z nią u mnie nie jest. Kłótliwy specjalnie nie jestem, dystans do siebie mam, -urwami na prawo i lewo też nie ciskam. Chyba da się ze mną żyć.
  • Humoru: Nie znam żadnego kawału, ale jeżeli ktoś powiedzieć jakiś porządny potrafi - umiem to docenić, pośmiać się też. Chyba, że mam gorszy dzień, ale wtedy raczej gry zespołowej nie ruszam.
  • TeamSpeak'a: Tak jak napisałem w kontaktach, posiadam.
  • Wiek min. 14 lat: To już po mnie, aktualnie w liceum siedzę, a na tyle wybitny, żeby tam w wieku czternastu lat wylądować nie jestem. Niestety.
  • Głos po mutacji: Jeżeli o to chodzi to nie piszczę już jak szczur goniony przez kota. Chyba...

Battlefield Premium: Jeszcze nie posiadam, zaznaczam, jeszcze. Jedynie podstawowy BF3, bez żadnego DLC. Zbliżają się Święta, trzeba kupić bliskim prezenty, a to portfel skutecznie potrafi osuszyć, i jeszcze sylwester. Najpierw będę musiał zobaczyć ile mi po tym ostanie w portfelu, a jak uzbieram - zakupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeżeli jeszcze jest możliwość to ja chętnie

-spełniam wymogi

- mam gg, ts, skype, mumble

-w bf mam przegrane 375h

-skillem nie szaleje ale także nie lamie

- wiek 17

Premium- nie posiadam.

Na razie lecę na głośnikach bo wejście od słuchawek zostało zjedzone przez domową bestie,

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/FrytekV16/stats/406401686/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Imię: Marcel

Kontakt:



Doświadczenie:
grałem w takie gry jak: bf3 , bf2 , bfbc2 , MOH , Cod MW 3 i wiele innych.

Również grałem wiele razy w Paintbolla :P


Spełnienie wymagań:


  • Chęci do gry:  W miarę wysokie.
  • Sprawnego mikrofonu: W miarę dobry.
  • TeamSpeak'a: Posiadam.
  • Wiek min. 14 lat: Aktualnie mam lat 14.
  • Głos po mutacji: Jeszcze nie.

Battlefield Premium: Posiadam używam już od dobrych kilku miesięcy. 

Edytowano przez AffekPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mało kto jest chętny do gry ;/. Ja osobiście również gram coraz rzadziej w BF-a. Teraz to działa bardziej na zasadzie po prostu "luźnego" plutonu. W żadnym razie nie radze tego traktować jako klan ze względu na właśnie bardzo małą aktywność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Również chciałbym dołączyć do tego klanu (jeśli ciągle funkcjonuje)

- Nick: Avantris

- Spełniam wymogi ( tylko z tym głosem to jestem tak jakby w trakcie mutacji)

- Mam Skype, Ts3

- W BF'a gram 5 dni ale dziennie z 5 godzinek ( 5/5 )

- Skill w miarę dobry

- Mam 14 lat

- Nie mam premium ani dodatków :/ (czekam na BF'a 4 :D

- Battlelog http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Avantris/stats/400958373/

 

Proszę o odpowiedź na Battlelogu.

Edytowano przez Mandrgorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...