Skocz do zawartości

Prezent na Święta od telewizji "Puls 2"


Mates

Recommended Posts

14 godziny temu Niedoceniany artysta napisał:

Kraina Grzybów, podobnie jak "Don't hug me I'm scared" jest jedną z najdziwniejszych Show jakie widziałem.

Obejrzałem kawałek,wysiadam, nie na moje nerwy takie rzeczy... Jak mi nawet gore nie podchodzi, a co dopiero jakieś takie horrorowate produkcje a'la "Salad Fingers",,, Ja wysiadam, ale szacun za inwencję...:P

Edytowano przez Mate$_92
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Mate$_92 napisał:

No to szacun, ja nawet po głupim Rainbow Factory miałem ciarki na plecach xD

A tak w ogóle to fajna sygnatura :D

Rainbow Factory... to było cuś, jednak nie przeraziło mnie to jakoś. Sweet Apple Masacre TO BYŁO CUŚ. Ale jedynym fanfikiem, który wywarł na mnie jakieś emocje to był My Little Dashie po którym się wzruszyłem ;-;

 

Co nie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.12.2015 at 17:42 Mate$_92 napisał:

No to szacun, ja nawet po głupim Rainbow Factory miałem ciarki na plecach xD

A tak w ogóle to fajna sygnatura :D

Trochę się tak urwałem znikąd, ale w każdym razie masz tutaj film, z którego pochodzi Zexela sygnatura.

Przyznam, że przy oglądaniu tego miałem niezły ubaw :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
12 minuty temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Czy tylko ja mam odczucia, że o ile w poprzednim roku był aż przesyt filmów "Equestria Girls" w telewizji, tak w tym roku jest jakaś straszna posucha? A może nie wiem, czy gdzieś puszczają?

Musiałbyś poszukać :D Ja nie mam telewizora na chacie, także nie wiem :P Tamto u rodzinki oglądałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Teletoon[?] bodajże, puszczali Friendship Games, tak w temacie.
A Puls tym razem postawił na animacje Disneya, bo mieliśmy Kopciuszka, Piękną i Bestię i 101 Dalmatyńczyków 2. Nie wiem, czu cuś jeszcze było, ale te trzy to akurat na pewno, tak swoją drogą. 
Ja tam nie wiem TV4 zrobiło mi miły prezent i emitowało 2 razy w ciągu trzech dni całą trylogię Powrotu do Przyszłości c: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Mates napisał:

I ten avek z Miraculum xD Mówiłem, że coś było :D Trzeba tylko poszukać :D

 

Możliwe że coś więcej tego nawet leciało, ale akurat o tym wiem, bo mi się napatoczyło jak przeglądałem kanały z kreskówkami, haha. 
A Miraculum jest super, co chcesz, to bardzo nieprzewidywalny serial, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i w ogóle, haha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Ukeź napisał:

A Miraculum jest super, co chcesz, to bardzo nieprzewidywalny serial, pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i w ogóle, haha. 

Offtop, ale dobra xDDD Wczoraj oglądałem kawałek u kuzyna, grzywy nie urywa, ale jak na żabojadów to się postarali :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Mates napisał:

Offtop, ale dobra xDDD Wczoraj oglądałem kawałek u kuzyna, grzywy nie urywa, ale jak na żabojadów to się postarali :D

 

Ojj tam offtop. Taki mały, zaraz się skończy.
Ja to oglądam bo postać kota. 
Tylko dla kota.
No i w sumie czekam aż bohaterowie raczą zauważyć że wyglądają bez i w tych swoich super strojach dokładnie tak samo XD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Ukeź napisał:

No i w sumie czekam aż bohaterowie raczą zauważyć że wyglądają bez i w tych swoich super strojach dokładnie tak samo XD 

Też to rozkminiłem właśnie xdd Ale Mirabell (dobrze mówię?), a nie Marinette xD Nie wiem jak to się pisze xD Ma chyba inny kolor włosów jako ona i biedra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...