Skocz do zawartości

Prezent na Święta od telewizji "Puls 2"


Mates

Recommended Posts

Siemanko!

Dzisiaj siedząc u rodzinki, na Świętach, zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka i mówi do mnie "ty Mateusz, na pulsie dwójce lecą twoje kucyki",,, Ja takie zdezo i włączyłem i rzeczywiście! Moim oczom ukazało się FG: Friendship Games! Cóż za cudowny prezent gwiazdkowy! Też oglądaliście?

Pzdr :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Frjendszip gejms nie są jutro? Bo w gazecie ostatnio paczałem. I fajną masz przyjaciółke, że ci na świeta dzwoni i mówi: "Mati, twoje kuce lecą w TV". Pozdróf ją ode mnie xd

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Rocks leciało wcześniej... A to w sumie nie przyjaciółka, tylko była dziewczyna xD Oglądaliśmy razem serie EG, Monster High, Krainę Lodu i klasyki Disneya, na przykład "Król Lew"...

Oboje wiemy, że bajki mają przekaz nie tylko dla dzieci:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Major Degtyarev napisał:

Nagraj mi wersje kinową 

Nagrałbym ci z miłą chęcią, ale jest jeden problem: nie oglądam telewizji, nawet nie mam w domu telewizora... jest mi to niepotrzebne do życia i oszczędza dużo nerwów

Pozdrawiam :D

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friendship Games jest na necie ostatnio oglądałem film jest podzielony na części:

cz 1 : http://www.dailymotion.com/video/x39r5d4

cz 2:http://www.dailymotion.com/video/x39r5dk_equestria-girls-friendship-games-2-2-dubbing-pl-1080p_tv

Co do odc to co raz wrzucane są linki na forum. Wystarczy śledzić komenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Mate$_92 napisał:

hehe :D Teraz w sumie nawet żałuję, że nie mam plazmy.... Lepiej by się oglądało :D

Plazmy mu się zachciało :eww:Ty sie ciesz, że masz na czym oglądać, bo od mojego można epilepsji dostać :rainderp:

Moim jedynym źródłem pastelowych konikóf jest na dzień dzisiejszy malutki tablet.

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...