Skocz do zawartości

Elo elo


Miki

Recommended Posts

Z racji tego że jestem tu nowy to wypadałoby się przywitać, a więc witam :p. Mam na imię Mikołaj :3 i mam 16 lat. Interesuję się w zasadzie wszystkim po trochu xd. Nie wiem co dalej pisać, liczę na jakieś pytania (ale jakieś łatwe, bo moja inteligencja często mnie zawodzi :v). A tak przy okazji jeszcze to szukam kogoś kto by mi kolorował rysunki xd. Jeśli ktoś by miał ochotę lub znałby kogoś kto chętnie by to zrobił to pisać :D.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęść Boże.

 

Interesujesz się wszystkim, czyli tak naprawdę niczym, bo do tego to się sprowadza. Na świecie istnieje mnóstwo ciekawych rzeczy i często żałuję, że zabraknie mi czasu, żeby poznać je wszystkie, ale coś trzeba wybrać. Interesujesz się kucykami, a to już coś.

 

Chcesz prostych pytań? Takie są najgorsze.

1. Wierzysz w Boga? Jesteś chrześcijaninem?

2. Interesujesz się polityką? Prawica czy lewica? Jaka partia jest najbliższa Twoim poglądom?

3. Jak sobie radzisz ze schizofrenią?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Alder napisał:

JJ Rabit na avku... masz plus. Witamy w dystrykcie harmonii! mamy kort tenisowy, wi fi,  arbuzy, czekoladę, radiostację, basen, i wiele innych wystarczy podpisać... miłego pobytu na forum i niech chaos ci sprzyja amen, bum!

Yay :P dzięki!

 

11 godzin temu Zexel ! napisał:

Witoj na nabardziej kucykowo-kucykowym forum w Polsce :hug3:

Łots jor hobby? I nie, nie wystarczy mi odpowiedź "wszystkiego po trochu"

Maj hobby is rysowanie, oglądanie filmów i seriali (jeśli można to zaliczyć do hobby xd)

 

6 godzin temu Phosky napisał:

Szczęść Boże.

 

Interesujesz się wszystkim, czyli tak naprawdę niczym, bo do tego to się sprowadza. Na świecie istnieje mnóstwo ciekawych rzeczy i często żałuję, że zabraknie mi czasu, żeby poznać je wszystkie, ale coś trzeba wybrać. Interesujesz się kucykami, a to już coś.

 

Chcesz prostych pytań? Takie są najgorsze.

1. Wierzysz w Boga? Jesteś chrześcijaninem?

2. Interesujesz się polityką? Prawica czy lewica? Jaka partia jest najbliższa Twoim poglądom?

3. Jak sobie radzisz ze schizofrenią?

Jak niczym? Do niczego to się nie sprowadza xd tzn. oczywiście że wszystkim dosłownie się nie mogę interesować, po prostu napisałem tak bo nie chciało mi się tego wypisywać, po za tym na pewno bym o wielu rzeczach też zapomniał. Nie interesuję się tylko kucykami, ale również np. fandomem furry, astronomią, sektami. 

 

1. Tak wierzę, jestem chrześcijaninem aczkolwiek intrygują mnie sataniści. 

2. Nie interesuję się polityką. Zawsze żyłem w przekonaniu że prawica najlepsza xd. Nie znam za wiele partii, na chwilę obecną mogę tylko wymienić PiS, PO i SLD, ale sądzę, że podobne poglądy do moich ma partia PiS :p.

3. Ze schizofrenią radzę sobie bardzo dobrze... bo jej nie mam xd tzn. chyba. Ciekawią mnie choroby psychicznie i ludzie chorzy na nie. W ogóle na co dzień przebywam z ludźmi chorymi psychicznie lub uzależnionymi od czegoś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,Priviet! Witajcie na naszym forum :) A teraz pozwolicie że zadamy wam kilka pytań.Spokojnie to nie jest przesłuchanie przez Fsb :lie:

1.Rosja czy USA 

2.Ak47 czy M16

3.Wschód czy Zachód?

4.Układ warszawski czy Nato?

5.Słowianie czy germanie?

6.Specnaz czy Marines?

7.Serbia czy Albania? 

A teraz coś z Mlp :)

1.Co sądzisz o Wonderbolt?

2.Lubisz Spitfire?

Dziękuje za odpowiedzi i baw sie dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie elo, a Elohenu.

 

Witamy cię w naszym ponoć normalnym społeczeństwie, gdzie wszystko ponoć ze sobą współgra. Ponoć nikt się tu nie kłóci, a jedynie trwa dyskusja, ponoć wszyscy są tu mili i przyjacielscy. Ponoć też..... wiele jest tu ponoć. Bo to wszystko jest tylko ponoć. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu FirstChoice napisał:

+1 za Jazza w awku :D
 

Witaj w gronie i baw się dobrze! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Też mam taką nadzieję xd.

 

7 godzin temu Major Degtyarev napisał:

Siema,Priviet! Witajcie na naszym forum :) A teraz pozwolicie że zadamy wam kilka pytań.Spokojnie to nie jest przesłuchanie przez Fsb :lie:

1.Rosja czy USA 

2.Ak47 czy M16

3.Wschód czy Zachód?

4.Układ warszawski czy Nato?

5.Słowianie czy germanie?

6.Specnaz czy Marines?

7.Serbia czy Albania? 

A teraz coś z Mlp :)

1.Co sądzisz o Wonderbolt?

2.Lubisz Spitfire?

Dziękuje za odpowiedzi i baw sie dobrze :)

1. USA

2. Ak47

3. Zachód

4. Nato

5. Słowianie

6. Marines

7. Albania

8. Są spoko

10. Tak

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu White Moon napisał:

Witam na forum :D Baw się dobrze :D Zadam Ci cztery pytania:

1. Ulubiony antagonista?

2. Czy lubisz Sunset Shimmer?

3. Lubisz ciastka?

4. Jak samopoczucie po świętach :D

1. Król Sombra

2. Tak 

3. Oczywiście :3

4. O kurczę to już po świętach?? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...