Skocz do zawartości

Z tabletem przez świat


Płonka

Recommended Posts

     Witam, tworzę od niedawna na tablecie w programie Paint Tool Sai. Nigdy nie rysowałam kucy więc byłabym wdzięczna za wytknięcie błędów. Prace mogą wydawać się zupełnie nie podobne, dopiero zaczynam szukać własnego stylu.

 

 

Spoiler

2mye03q.jpg

 

Za ten krzywy róg należą mi się przymusowe prace społeczne.

Spoiler

24xgz0m.jpg

 

Drżypłoszka nie skończona bo laptop odmówił mi posłuszeństwa. Zachowało się tylko to, a ja stwierdziłam, że chędożę to wszystko.

Spoiler

 

29z3285.jpg

 

 

 

 

 

Najnowsza praca. Zdaje sobie sprawy z tego żałosnego tła, ale szczerze mówiąc, to coś to moje pierwsze tło. 

Spoiler

154gf7s.jpg

 

  Jeśli ktoś chciałby, żeby takie beztalencie coś komuś narysowało, proszę pisać. Doświadczenie się przyda, szczególnie jeśli chodzi o OCki bo przyznam, że postaci z serialu mam dość.

Edytowano przez Płonka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami jest trochę kanciasto, ale całokształt wygląda bardzo obiecująco. Widać, że najpierw (u Rarity) zrobiłaś kontur włosów, a potem domalowywałaś pojedyncze włoski - ok, ale jak się na nie patrzy to tak jakby ktoś je w niektórych miejscach wyciął. Warto pomyśleć o jakiś płynnych przejściach między konturami włosów, żeby usunąć "wycinankowy" efekt.

 

Czasem kontury się przydadzą, np. w naszyjniku i koronie u Celestii, bo później ma się wrażenie, że one są wlepione w skórę. Spróbuj popracować nad pyszczkami kucy oraz popraw lewe oko u Rarity - zbyt ludzkie i dziwnie wygląda (zasłoń sobie palcem ten niepotrzebny róg w oku, a zobaczysz, że wygląda to lepiej). I może nie dawaj aż tak dużo rzęs - Flutterka ma ich stanowczo za dużo. 

 

No i trochę się dziwię. Całokształt ok, ale oczy to są takie szczegóły i rozbłyski.... Ma się wrażenie jakby autor nie dokończył pracy, no ale może tylko ja tak uważam :ppshrug:. Reasumując, idziesz w dobrą stronę :aj5:, lecz warto popracować nad niektórymi pracami, aby zadbać o szczegóły oraz pozbyć się pewnych kanciastych, czy "wicinankowych" elementów.  

 

A tak w ogóle to witamy na forum :lunasmile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...