Skocz do zawartości

Poulsenowy Noworoczny Minikonkurs Fanfikowy


Poulsen

Recommended Posts

No proszę. Na dobry początek dnia :) Czyli jednak były to przyzwoite opowiadania.

Nie czytałem wszystkich opowiadań konkursowych, co trzeba nadrobić, ale zacznę od wspomnianego "wielkiego tyłka Celestii"... Dlatego że zajął pierwsze miejsce oczywiście. Nie z powodu tyłka :MJTQO:

W każdym razie fajnie, że wiele osób wzięło udział w konkursie, choć wydaje mi się, że im mniejszy limit słów, tym więcej osób coś napisze. Albo może mi się tak roi. Cóż, muszę się brać za napisanie czegoś innego.

Gratulacje dla trzech pierwszych miejsc (tak, pogratuluję także sobie, a co), wyróżnionych i wszystkich pozostałych.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nieco się zawiodłem. Liczyłem, że pierwszy tekst, owszem, nic nie ugra, ale dla drugiego miała być dyskwalifikacja... :MJTQO:Następnym razem będę musiał lepiej przyłożyć się do przeszmuglowania do tekstu Buttona. :lie: Teraz utrudnił mi to limit słów, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Arkane Whisper napisał:

Wiesz, że w drugim tekście zamierzałem zrobić właśnie coś takiego? Żeby zobaczyć jaka będzie reakcja Poulsena. Ostatecznie, z racji braku ciekawego pomysłu i limitu, zrezygnowałem... W tej edycji.

Ja z kolei miałem pomysł, ale musiałem go wykonać w nieco... skróconej wersji, bo limit mi nie pozwolił. Ale tak czy siak, liczyłem jednak na tą dyskwalifikację. :hmpf:

 

EDIT: Do kolegi poniżej, faktycznie masz rację. Aczkolwiek na swoje usprawiedliwienie mam to, że forma, której użyłem, jest dopuszczalna w języku potocznym, no i pisałem z rozpędu...:derp5:

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...