Skocz do zawartości

Pomoc w rysowaniu


Miki

Recommended Posts

Szukam kogoś kto by chętnie przerabiał szkice i ogólnie jakieś rysunki na wersję digital. Nie chodzi mi tylko o przerabianie rysunków ale również o pomoc w rysowaniu :p. Proszę się zgłaszać im więcej osób tym lepiej :D

 

http://imgur.com/E8DRnIw

 

http://imgur.com/N0HYqrx

 

To są dwa moje dzieła :p. Wieem piękne nie są ;-; , ale gdyby komuś się sppdobały i chciał mi pomogać to proszę się odezwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Ylthin napisał:

Gimp lub Inkscape, sieciowe tutki i wio, samemu robić. I weź nie rób z pucyków czy innych lisków gacków brunatnych.

 Próbowałem wiele różnych programów już od 6 miesięcy, nie wychodzi mi więc szukam pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minuty temu Silicius napisał:

Paint toll SAI całkiem dobry program przeznaczony stricte do rysowania w digitalu... jak coś mogę podać link, tylko musiałbyś się ze mną skontaktować na skype, fb, telegramie lub czymś innym - bo na forum nie bardzo można ;)

Heh, właśnie dzisiaj ściągłem : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.12.2015 at 19:24 Silicius napisał:

Paint toll SAI całkiem dobry program przeznaczony stricte do rysowania w digitalu... jak coś mogę podać link, tylko musiałbyś się ze mną skontaktować na skype, fb, telegramie lub czymś innym - bo na forum nie bardzo można ;)

Ok, tylko tak się składa że nie mam na razie za dużo czasu :/. Napiszę Ci wiadomość potem ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Zexel ! napisał:

Właśnie wczoraj znalazłem polską wersje i przyznam, że całkiem pomaga ;)

Bardzo, ale teraz już wiem gdzie co jest, i nawet z oryginałem po japońsku bym sobie poradził :P

 

@Miki Myłsąłem że już ci pomogłem :P (a to tylko ktoś inny też się po pomoc zgłosił...) cóż, to wina mojej słabej pamięci raczej... na dobrą sprawę mam już i tak przygotwane sprawdzone przeze mnie linki :D

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Silicius napisał:

Bardzo, ale teraz już wiem gdzie co jest, i nawet z oryginałem po japońsku bym sobie poradził :P

Ja nadal muszę tam z paroma opcjami się zaprzyjaźnić :wow2:

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...