Miki

Pomoc w rysowaniu

Recommended Posts

Szukam kogoś kto by chętnie przerabiał szkice i ogólnie jakieś rysunki na wersję digital. Nie chodzi mi tylko o przerabianie rysunków ale również o pomoc w rysowaniu :p. Proszę się zgłaszać im więcej osób tym lepiej :D

http://imgur.com/E8DRnIw

http://imgur.com/N0HYqrx

To są dwa moje dzieła :p. Wieem piękne nie są ;-; , ale gdyby komuś się sppdobały i chciał mi pomogać to proszę się odezwać.

36 minuty temu FirstChoice napisał:

Te rysunki są fajne ale... to są kuce? :D Bo ciężko mi określić.

Ten pierwszy to kucyk :D

Gimp lub Inkscape, sieciowe tutki i wio, samemu robić. I weź nie rób z pucyków czy innych lisków gacków brunatnych.

2 minuty temu Ylthin napisał:

Gimp lub Inkscape, sieciowe tutki i wio, samemu robić. I weź nie rób z pucyków czy innych lisków gacków brunatnych.

Próbowałem wiele różnych programów już od 6 miesięcy, nie wychodzi mi więc szukam pomocy.

Paint toll SAI całkiem dobry program przeznaczony stricte do rysowania w digitalu... jak coś mogę podać link, tylko musiałbyś się ze mną skontaktować na skype, fb, telegramie lub czymś innym - bo na forum nie bardzo można ;)

25 minuty temu Silicius napisał:

Paint toll SAI całkiem dobry program przeznaczony stricte do rysowania w digitalu... jak coś mogę podać link, tylko musiałbyś się ze mną skontaktować na skype, fb, telegramie lub czymś innym - bo na forum nie bardzo można ;)

Heh, właśnie dzisiaj ściągłem : )

28.12.2015 at 19:24 Silicius napisał:

Ok, tylko tak się składa że nie mam na razie za dużo czasu :/. Napiszę Ci wiadomość potem ok?

28.12.2015 at 20:04 Silicius napisał:

Wersję portable, pełną, z polskim tłumaczeniem?

Właśnie wczoraj znalazłem polską wersje i przyznam, że całkiem pomaga ;)

3 minuty temu Zexel ! napisał:

Właśnie wczoraj znalazłem polską wersje i przyznam, że całkiem pomaga ;)

Bardzo, ale teraz już wiem gdzie co jest, i nawet z oryginałem po japońsku bym sobie poradził :P

@Miki Myłsąłem że już ci pomogłem :P (a to tylko ktoś inny też się po pomoc zgłosił...) cóż, to wina mojej słabej pamięci raczej... na dobrą sprawę mam już i tak przygotwane sprawdzone przeze mnie linki :D

Edited by Silicius

5 minut temu Silicius napisał:

Bardzo, ale teraz już wiem gdzie co jest, i nawet z oryginałem po japońsku bym sobie poradził :P

Ja nadal muszę tam z paroma opcjami się zaprzyjaźnić :wow2:

Edited by Zexel !