Skocz do zawartości

Witam


Scar

Recommended Posts

Witam Wszystkich :fshug:

Mam na imię Radek, 21, student, szukający pracy :crazytwi3: Interesuje się grami, muzyką, internetem, komiksami, czasem filmami. Niestety im się starszy człowiek robi tym mniej ma czasu więc ostatnio tylko wszystko nadrabiam :grumpytwi: Jeśli ktoś chciałby pogadać, podyskutować lub po prostu poznać kogoś to śmiało (możesz nawet w sylwestra bo prawdopodobnie nic nie będę robił :twilight6:)

Tak czy siak, miło będzie z kim nawiązać przyjaźnie albo zwyczajnie pogadać (obiecuje odpisywać najszybciej jak będę mógł) :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witoj :hug:

 

1.Od ilu oglądasz pastelowe koniki, a od ilu jesteś fandomie?

2.Co studiujesz? Umysł ścisły czy humanista?

3.Ulubiona gra?

4.Chcesz być moim przyjacielem? ;--;

 

Miłego pobytu na forum :) Baw się dobrze :party:

 

A tak btw: też zauważyliście, że ostatnio forum zalewa potop nowych użytkowników?

Hau hau

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Skaza napisał:

Z dziadkiem trafiłaś w samo sedno; nawet dzieciaki z gimbazy zaczynają mi mówić dzień dobry... Wut nie wyglądam tak staro.

Orzeszkiem skradłaś mi moją uwagę i żołądek wiec dzia :aj3:

 

Og.

Prosz.

depositphotos_24267045-bowl-with-shelled

 

 

Właśnie teraz Zexel ! napisał:

A tak btw: też zauważyliście, że ostatnio forum zalewa potop nowych użytkowników?

Hau hau

 

 Zawsze tak było. Tak tylko Ci się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pierwsze odcinki jakoś może 4 lata temu, nie pamiętam teraz. Podczas oglądania 4 sezonu przestałem i od tamtego momentu nie ruszałem, kiedyśtam nadrobię :> od kiedy w fandomie? powiedzmy 4 lata i tydzień :ajawesome:

2. Praca socjalna  (szybkie backstory; miałem wcale nie studiować, później jednak, coś tam coś tam, w ostatniej chwili załapałem się na to) - żaden umysł ścisły czy human, pomiędzy gdzieś tam

3. Proste pytanie, trudno odpowiedzieć - pójdę w dziecięce lata; Spyro 3 na PSOne

 

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII uwielbiam orzeszki :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiądźcie drogie dzieci, dziadek Jabłko (tak, mam kilkanaście przezwisk ale żadne nie zostało na dłużej niż tydzień... meh. Możecie coś zaproponować bo i tak większość woła 'Radziu'. W tym też dorośli, normalni [chyba] ludzie. Kill me plz).

Pewnego razu kiedy miałem dłuższe włosy ale nie dłuższe niż teraz jak postać z Króla Lwa i teraz skoro znudziłem każdego kto to czytał to pewnego razu najadłem się wszystkiego co było pod ręką u znajomych i dałem im niezapomniane skażone chwile... więc tak. Jestem rozrywkowy eheHEE

 

Nie przyjmuje innej diety do kawy niż ciastka i słodycze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Skaza napisał:

1. Pierwsze odcinki jakoś może 4 lata temu, nie pamiętam teraz. Podczas oglądania 4 sezonu przestałem i od tamtego momentu nie ruszałem, kiedyśtam nadrobię :> od kiedy w fandomie? powiedzmy 4 lata i tydzień :ajawesome:

O to tak jak ja! (No, oprócz tego przestania, wytrzymałam troszku dłużej)

Pjona! 8D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Lisica napisał:

O to tak jak ja! (No, oprócz tego przestania, wytrzymałam troszku dłużej)

Pjona! 8D

To się nazywa płomień zainteresowania :> na początku w wielkich ilościach a później w coraz to mniejszych, np. jak z orzeszkami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...