Skocz do zawartości

Off-Topic


MisysMama

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hey Everypony! Jestem poret50 ale możecie mi mówić Redzim. Jak pewnie widzieliście jestem nowym "Szefem" naszego Plutonu. Od razu mówię że będę wpadał rzadziej, a z tego powodu że jestem uczniem I klasy Technikum i roboty mam full z przedmiotów zwykłych jak i zawodowych. A więc z dumą reprezentujcie Equestrie i dajcie z siebie wszystko na placu boju! Za Celestie i Equestrie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Widzę, że te forum ma dużo fanów Battlefield'a :ajawesome:

No to ja się wypowiem, cofnięcie się do czasów wojen światowych i to jeszcze do pierwszej, moim zdaniem (i wielu innych) było znakomitym posunięciem, a nie brnięcie w przyszłość jak #ripcod. Ale zobaczymy, nie osadzajmy gry po samym trailerze, doskonale pamiętam trailery BF4 i ludzi którzy mówili o tym że będzie można sterować/kierować lotniskowcami, fregatami i łodziami podwodnymi, duży też nacisk w trailerach położyli na evolution. A ostatecznie evolution wyszło spoko a łodzi nie było.

 

Wracając do samego BF1 sam w sobie ma ogromny potencjał, widząc co się dzieje w samym trailerze to mamy:

 

Maczugi? - Inni mówili że to granaty z kolcami

Konie - Ciekawe czy naprawimy je zestawem naprawczym :D

Saperki ,Szable - Zapewne będzie kilka rodzaj ( może husarska <3 oczywiście szabla :v)

Dwupłatowce/Bitwy powietrzne - Z tylnym strzelcem i bez

Czołgi - Pewnie zobaczymy czołgi z serii Mark i Renault a może i inne kto wie :D

Bronie - No dużo to nie pokazali ale mają w czym wybierać, ponoć w dlc maja być z poza epoki.

Miotacz ognia ! - Będziemy palić niewiernych :rapidash2:

Gaz musztardowy/Maski - ciekawe jaki będzie ograniczenie jego użycia

Zbroje/Mundury - Pewnie znajdą się w wyposażeniu też mundury wszystkich nacji ( mam taką nadzieje )

Pociągi pancerne/Niszczyciele/Fregaty   Tak jak w bf4 ...

Artyleria - Pewnie będzie pełniło funkcje dekoracyjną jak w bf3 nie licząc kampanii

Sterowce - Ciekawe jakie będzie mieć zastosowanie? Może takie jak C-130 z bf3 kto wie

 

Więc jak widzicie jest dużo rzeczy które mogą wprowadzić ale czy to zrobią? i jak dobrze to zrobią.

Poszła plota że kampania nie będzie jedna, tylko kilka w każdej z innej strony konfliktu.

Prawdopodobnie zostanie dodany tryb turniejowy coś w stylu cs'a, może zobaczymy bf'a w spodku :D

i pogoda będzie zawsze inna (levolution pogodowe). A zniszczenia będą OGROMNE !

I dla fanów cs'a będą StatTrak'i

Osobiście wiąże duże nadzieję z tym tytułem gdyż cs mnie denerwuje za bardzo :crazytwi3:

Ocena wstępna 10/10 :D

P.S. Sorki jeżeli czegoś nie rozumiecie ale nie jestem polonistą :x

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Info z najnowszego CD-Action, w tej części nie będzie logowania przez przeglądarkę :enjoy: Gra ma być bardzo podobna do moim zdaniem najlepszej części BF, czyli Bad Company, ma mieć jeszcze więcej zniszczalnych budynków, przez które teraz będzie można przejechać czołgiem. Ponad to teraz będą się tworzyły leje po bombach, do których będzie się można schować. Kolejna nowość, to możliwość zestrzelenia samolotu, każdą klasą żołnierza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...