Skocz do zawartości

Off-Topic


MisysMama

Recommended Posts

Ja osobiście najbardziej lubię mieć wersję pudełkową z dodatkową możliwością pobrania, tak jak jest zresztą z każdą grą na Steamie i Originie. Może i pudełkowe są najczęściej nieco droższe, to jednak lubię to uczucie, że kupuję realny przedmiot, a także gdy patrzę na półkę i widzę tam tytuły, które tak bardzo lubię ;) Zresztą czasem zdarzają się ewenementy, gdzie wersja pudełkowa jest tańsza od cyfrowej... No ale to akurat wyjątki.

 

A wracając do sedna - Jak wam się podoba beta? :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się zgadzam :D Wreszcie, po tylu latach pojawił się naprawdę przyzwoity FPS w realiach, które jak najbardziej mi odpowiadają ;>

Teraz tylko ćwiczyć, żeby przestać robić z siebie pośmiewisko na polu bitwy, a potem czekać na premierę ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Cluvr napisał:

Teraz tylko ćwiczyć, żeby przestać robić z siebie pośmiewisko na polu bitwy,

Fakt, jako weteran z BF:BC2, gdzie bez problemu strzelam w głowę z niemal każdej odległości, a tutaj mam problemy z trafieniem we wroga... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz BiP napisał:

Fakt, jako weteran z BF:BC2, gdzie bez problemu strzelam w głowę z niemal każdej odległości, a tutaj mam problemy z trafieniem we wroga... 

 

Ja miałem całkiem sporo godzin też akurat w BC2, ale nigdy nie byłem jakiś rewelacyjny... Cóż, tak samo mam z każdym shooterem pierwszoosobowym. Widać nie jestem do tego stworzony x3 Ale liczy się zabawa ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...