Skocz do zawartości

Ciekawostka w Slice of Life


mcpunkey

Recommended Posts

Witam wszystkich :fluttershy4: Otóż chciał bym wam pokazać pewną ciekawą rzecz jaką mi się udało odkryć samemu w odcinku Slice of Life (jeśli ktoś o tym wie to super, ale jestem pewien że jest duża ilość osób która o tym nie ma pojęcia). A więc oglądałem odcinek ponownie (tym razem na komputerze, bo normalnie oglądam na telefonie) i podczas utworu Vinyl i Octavi, na samym końcu, gdy zdjęcia się szybką zmieniają (wiecie o czym mówię) zdawało mi się że dostrzegłem jedno jakieś inne, wyróżniające się. Więc cofnąłem i obejrzałem jeszcze raz ten moment. Jednak mi się nie przewidziało :pinkie: Więc powoli zatrzymywałem wideo co jeden obrazek aż nagle moim oczom ukazało się oto takie zdjęcie :lol:

5681af133b247_Beztytuu.thumb.jpeg.a10f17

 

Co o tym myślicie?? :lol:

 

(jeżeli temat już był na forum to proszę o informację i usunę)

 

Edytowano przez mcpunkey
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek w ogóle był dziwny,,, Mam wrażenie, że ktoś z fandomu maczał w nim palce: bo całość jest niespójna i panuje dziwna atmosfera... Pamiętam, ze po obejrzeniu tego epizodu sprawdzałem nawet kto go reżyserował... Tak czy inaczej zdjęcie ciekawe, tylko upewnia mnie w moich przypuszczeniach (tym bardziej, że wraca Derpy i wypowiada nawet dużo kwestii)

Takie odcinki będące ukłonem w stronę fandomu (nawet jeśli delikatnym)dobrze świadczą o Hasbro- wiedzą, że też my tworzymy ich sukces :D

Pzdr!:D

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Mate$_92 napisał:

Ten odcinek w ogóle był dziwny,,, Mam wrażenie, że ktoś z fandomu maczał w nim palce: bo całość jest niespójna i panuje dziwna atmosfera... Pamiętam, ze po obejrzeniu tego epizodu sprawdzałem nawet kto go reżyserował... Tak czy inaczej zdjęcie ciekawe, tylko upewnia mnie w moich przypuszczeniach (tym bardziej, że wraca Derpy i wypowiada nawet dużo kwestii)

Takie odcinki będące ukłonem w stronę fandomu (nawet jeśli delikatnym)dobrze świadczą o Hasbro- wiedzą, że też my tworzymy ich sukces :D

Pzdr!:D

Odcinek bez wątpienia był skierowany głównie dla Bronies ;) Całe My Little Pony z resztą teraz coraz bardziej zmierza w tą stronę :pinkie:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu mcpunkey napisał:

Odcinek bez wątpienia był skierowany głównie dla Bronies ;) Całe My Little Pony z resztą teraz coraz bardziej zmierza w tą stronę :pinkie:

To dobrze, bo powiem ci, że jestem zaniepokojony patrząc na nasz, polski fandom,... Dzygi się wycofał, a StalinCWHC?Tydzień temu dodał jakieś coś nowego, ale z fandomem już chyba nie trzyma... Darth Evil?Ostatnio aktywny w lipcu z tego co wiem... Nasz forumowy dział "projekty"?Wieje tam stypą... Fandom nie umiera, ale odchodzi z niego dużo dobrych ludzi, którzy wnosili do niego coś nowego... Dlatego dobrze, że Hasbro wypuszcza takie odcinki- jeśli jest broniakowa atmosfera, przybywa więcej zapału, by wziąć się za ew. projekt...

ps, nie śpisz?Jutro do szkoły xD

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minuty temu Mate$_92 napisał:

 

Pamiętajmy, że mimo wielkości fandomu (ok.15 milionów fanów konikóf) serial był, jest i będzie skierowany dla małych dziewczynek. Co do najnowszych odcinków maj litl połny, to fakt, zmierzają do takiej "przewidywalności". Przykłady? Np. odcinki z Tirekiem. Mogłem przewidzieć co się staniena palcach jednej ręki zanim jeszcze w ogóle się zaczeło. Koniki schodzą na zasade "Dobro vs Zło". Brakuje mi (jak i wielu) "prostoty" tego serialu z pierwszych 2 sezonów. 

I nie ma co się martwić o fandom. Wszyscy mają bul dópy o to, że już większość znamych broniaczy już filmików nie nagrywa. Faktem jest, że aktywność fandomu jeśli chodzi o filmy i animacje spadła, ale wciąż codziennie powstają setki fanfików i dziesiątki konikowych artów. 

 

Ps. Sory za "fałszywa zacytowanie" ale coś się popsuło.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Zexel ! napisał:

 wciąż codziennie powstają setki fanfików i dziesiątki konikowych artów. 

 

Ps. Sory za "fałszywa zacytowanie" ale coś się popsuło.

 

 

 

Nic się nie stało...Poznałem paru pisarzy, naprawdę dobrze się z nimi współpracuje, jeśli chodzi o projekty... :D No i jeszcze arty: dwie dziedziny, w których aktywność nie spadła...

Cóż, miejmy nadzieję, że i w sektorze muzycznym coś się obudzi :D Osobiście o to zadbam, hehe :D

Pzdr!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Zexel ! napisał:

Nie widzę też najmniejszego sensu robić jakieś akcje typu "ratujmy fandom"  @Pony Writer'a

Nie mówię o ratowaniu fandomu, bo on ma się dobrze, jak sam zauważyłeś... Mówię o lekkiej zmianie sektora muzycznego i stworzenia w nim czegoś więcej niż tylko covery. Mam na myśli właśnie piosenki oparte na ff, na artach, PMV i całej reszcie (nie tylko fandomowej). Skoro anglojęzyczni potrafią, to my też... Wciąż ludzie potrafią zaskoczyć ciekawymi projektami, jak na przykład ten:

Szkoda, że stanął w martwym punkcie, ale mam nadzieję, że @ComingTrueMusic ruszy temat, bo pomysł jest mega :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna akcja, z rodzaju tych ratujących fandom, która by mogła zdać egzamin, to wspólne działanie wszystkich, albo zdecydowanej większości środowisk fandomowych na rzecz restrukturyzacji i dopasowania kształtu fandomu do obecnych realiów. Już nie mówię o wspólnym froncie na rzecz poprawy fandomu jako całości, ale nawet jakby się dogadać, że każda strona/grupa/cokolwiek zrobi porządek u siebie dla dobra ogółu, to byłoby super, dlatego bardzo cieszą mnie plany reform na forum. Zawsze to już coś, może popchnie to innych do podobnych działań.

 

Żeby nie było, że offtop, to napiszę, że fajnie, że autorzy coś takiego umieścili. Gdybym nie zobaczył na facebooku screenów, to bym tego nie wychwycił. Dopiero mając świadomość, że to tam jest dostrzegłem wtedy ten obrazek.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Zexel ! napisał:

Lol, zawsze kiedy ja i Mate$ piszemy w jednym temacie to temat zamienia sie w /sb/ xd

... bo jakby nie zlikwidowali sb mielibyśmy gdzie nie robić off topów xD Ale wracamy do tematu prędzej czy później, idzie więc przeboleć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, jaki offtop tu tworzycie. @Zexel ! i @Mate$_92 macie ts3, skypa idźcie sobie pogadać gdzie indziej jeśli nie macie więcej nic ciekawego do dodania.

A co do tematu: mi się sezon 5 bardzo podobał ...

A co do zdjęcia: nie zgłębiałem się w ten odcinek i szczerze, pierwsze widzę, że autorzy wrzucili takie coś do tego odcinka (kolejne nawiązanie tego typu jest w Scare Master). Choć jest to już totalne nawiązanie do fandomu, to i tak dzieci by się śmiały więc jest ok.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...