Skocz do zawartości

Czy będziesz oglądać MLP generację 5.


Broch

Czy będziesz oglądać My Little Pony generację 5?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy będziesz oglądać My Little Pony 5 generację?

    • Najpierw obejrzę, jeśli mi się spodoba, to zostane.
    • Oczywiście! Kocham Kucyki!
    • Nie, to już nie będzie to samo.
    • Jeśli tylko będą tam stare postacie... to tak.


Recommended Posts

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:

Parę lat temu, czyli po G3 ludzie pewnie mówili "G4? Pewnie znowu będzie gunwo ;_; ", a co wyszło?

Za czasów G3 nie było konikowego fandomu

 

Edytowano przez Zexel !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Mate$_92 napisał:

Czyli więcej pouczającego charakteru, a mniej walki dobra ze złem i broniakowych wybiegów?Chyba czaję :D

Co złego jest w POUCZANIU, by nie TRZEBA BYŁO walczyć? Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Tylko dzisiaj ludzie mają pouczanie w D%$^% :(

 

A wiadomo jakie są Broniakowe wybiegi. Widać je np w fikach :D Fallout ukanoniczniony w finale, np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Także dajcie naszym trzem wymiarom szanse, dajcie kucom możliwość zaistnienia w technologii 3D w profesjonalnie zrobionej bajce (a nie np. z amatorskiego LoE). A na koniec coś w CZYDE: https://www.youtube.com/watch?v=HZDhMKk4tfg

Tła wyglądają ok, ale postacie dla mnie wyglądają średnio

 

Jak by mieli coś zmieniać to wolałbym by było to cieniowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Co złego jest w POUCZANIU, by nie TRZEBA BYŁO walczyć? Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Tylko dzisiaj ludzie mają pouczanie w D%$^% :(

 

A wiadomo jakie są Broniakowe wybiegi. Widać je np w fikach :D Fallout ukanoniczniony w finale, np.

Nie zgodzę się z tobą, że ludzie mają w d.... pouczanie...Ja osobiście (i myślę, że nie tylko ja)uważam, że Mlp ma tak dużo fanów ze względu na przekaz zarówno dla dorosłych, jak i dzieci :D

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minuty temu turbo638 napisał:

Tła wyglądają ok, ale postacie dla mnie wyglądają średnio

 

Jak by mieli coś zmieniać to wolałbym by było to cieniowanie.

Dla mnie to super animacja! I w końcu Twilight jako jednorożec, nie Alikorn :P Wielki szacun, dla tego, kto to robił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Mate$_92 napisał:

Mlp ma tak dużo fanów ze względu na przekaz zarówno dla dorosłych, jak i dzieci :D

To prawda, niektórych dorosłych tak, ale dzieci nie bardzo. Według mnie dzieci nie są na tyle kumate żeby widzieć w pastelowych konikach jakiś przekaz. Widzą w nich po prostu koniki, latające, biegające itp,itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jest to smutne stwierdzenie ale jakby nie patrzeć 1/3 pracująca w Hasbro szuka delikatnie mówiąc "Czystego Zysku". W mniemaniu niektórych nowa generacja oznacza lepszą a dla innych niekoniecznie. Zdania na ten temat są podzielone. Osobiście uważam że jest to zbędne bo większość bronies i pegasis przyzwyczaiło się do 4 generacji i wątpię że chcieli by nowej. A co do tematu kto ogląda MLP  to 2/3 stanowią ludzie w wieku od 14-21 lat i Hasbro wie o tym fakcie. Nie zmieni generacji pod argumentem większego przesłodzenia bajki dla małych dziewczynek bo stracili by mniejszą bądź większą liczbę oglądających a co za tym idzie... portfel producentów nieco by schudł :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.12.2015 at 18:11 turbo638 napisał:

Tła wyglądają ok, ale postacie dla mnie wyglądają średnio

 

Jak by mieli coś zmieniać to wolałbym by było to cieniowanie.

         Podobnie jak Tobie, i ja przy animacjach SFM mam lekki nie dosyt tzw. brak im czegoś do perfekcji, by Hasbro w pełni wykorzystało drzemiący w nim potencjał, jeśli miałoby użyć tego programu do G5. Kiedy tak oglądałem serię "Two Best Sisters Play" na YT i zagłębiłem się bardziej w wytwory ich twórcy 2Snacks, okazało się, że i on także szykuje coś na ten temat. W odróżnieniu od większości animatorów 3D, którzy kręcą swoje prace w SFM, on używa w tym celu May i Mental Ray, i ponad to kupę pluginów czy narzędzi, przez co uniemożliwia to na dobre współpracę z innymi oprogramowaniami.

         Moim zdaniem takie podejście do animowania wygląda bardziej płynnie, gładsze i co najważniejsze(jak mówi sam autor), modele oddają kreskówkowy klimat, tym samym raczej większość z nas zadowoliła się takim stanem rzeczy.

         Rozumiem, że ktoś może nie zgadzać się z moją opinią, bo ma na to inny pogląd, czy też nawet ten styl animacji pali mu oczy, ale pewny jestem jednego. Każdy się z was zgodzi by Hasbro pozostało w animacji 2D jaką znamy obecnie na dłużej, bo nie inna, a właśnie ta przyciągnęła nas do zainteresowania się serialem i dzięki niej mamy tutaj nasze przepiękne polskie forum MLPPolska, na którym możemy rozmawiać o takich jak i innych tematach.

 

PS: Oczywiście sam styl animacji to nie wszystko, bo są takie czynniki jak fabuła, charaktery postaci etc.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Lucas napisał:

         Kiedy tak oglądałem serię "Two Best Sisters Play" na YT i zagłębiłem się bardziej w wytwory ich twórcy 2Snacks, okazało się, że i on także szykuje coś na ten temat. W odróżnieniu od większości animatorów 3D, którzy kręcą swoje prace w SFM, on używa w tym celu May i Mental Ray, i ponad to kupę pluginów czy narzędzi, przez co uniemożliwia to na dobre współpracę z innymi oprogramowaniami.

To wygląda znacznie lepiej, postacie wygląda tak "plastelinowo" jak przy SFM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy będę oglądał czy nie, jeśli pozmieniają bohaterów, uniwersum itp. to wszystko to straci swój urok i klimat. Wątpię, że społeczność kucykowa przeżuci się na nową serię, raczej powstaną nowe grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

W sumie to obejrzę sobie tą nową generacje,ale wydaje mi się,że mogę być trochę negatywnie nastawiony patrząc po tym,że mają zmieniać rasy mane 6.Ale wiadomo mają jeszcze 2 lata na dopieszczenie tego.Po za tym na plus można dodać to,że być może dzięki generacji 5 fandom nie umrze :) (Co nie znaczy,że z 4 generacjami by umarł) Pożyjemy zobaczymy.A patrząc po finale sozonu 7 można by było się domyślać,że to już końcówka bo Starswirl  z resztą ekipy to by było WTF.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają zmieniać coś w animacji to mam nadziej, że będzie taka jak w MLP Movie, albo przynajmniej nie było 100% 3D.
Co do fabuły powiew świeżości zazwyczaj jest dobry, ale jeśli wywalą wszystko to co jest tu i teraz to będzie brakować starej Mane 6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2018 o 13:47, pepeh napisał:

W sumie to obejrzę sobie tą nową generacje,ale wydaje mi się,że mogę być trochę negatywnie nastawiony patrząc po tym,że mają zmieniać rasy mane 6.Ale wiadomo mają jeszcze 2 lata na dopieszczenie tego.Po za tym na plus można dodać to,że być może dzięki generacji 5 fandom nie umrze :) (Co nie znaczy,że z 4 generacjami by umarł) Pożyjemy zobaczymy.A patrząc po finale sozonu 7 można by było się domyślać,że to już końcówka bo Starswirl  z resztą ekipy to by było WTF.

 

 

 

Mane6 skończy się z czwartą generacją, więc o zmianę ras nie musimy się martwić. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...