Skocz do zawartości

Wojna o honory rainbow dash


TalkativeCloud

Recommended Posts

W zabawie chodzi o to by zebrać dla swojej drużyny jak najwięcej punktów. Czy RD jest homo czy hetero? Aby dołączyć do zabawy należy wypełnić taką kartę

nick: Talkative Cloud

strona wojenna: hetero

twoje zdanie na temat drużyny przeciwnej: To fake! Has bo nigdy nie podał takiej informacji że RD jest homo.

 

Zasady:

 

1. Za jedną kartę drużyna dostaje 1 punkt.

2. Z hejtownie karty osoby przeciwnej drużyny zabiera jej 0.5pkt. Taki komentarz poprzedza słowem NALOT max 2 Naloty na kartę. Spam się nie liczy

3. Komentarz osoby z tej samej drużyny poprzedzamy słowem WSPARCIE i dodaje ono 0.5pkt. Max 1 wsparcie na kartę.

4. 3 karty z rzędu stworzone dla tej samej osoby zostają snajperami. Dają oni drużynie dodatkowe 1.5pkt dla drużyny. Za hejty zabierają 1pkt a wsparcia mi dodają 1pkt.

5. 5 kart z rzędu stworzone dla tej samej drużyny zostają czołgistami. Działa to jak snajper ale jest dwa razy lepszy. Dodatkowe 2pkt dla drużyny za wsparcie i odejmowanie 2pkt nalotem.

Aktualny status to 0/1 

miłej wojny fanom i za equestrię

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: FriendJerzy

strona wojenna: homo

twoje zdanie na temat drużyny przeciwnej: Jeżeli RD jest homo to raczej nikt by tego oficjalnie nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Pamiętajmy że osobowość i historia jest tworzona w dużej mierze przez bronych co jest wywołane przez niedopowiedzenia w serialu, więc o tym czy RD jest homo czy hetero decyduje większość zdań. Wydaje mi się (WYDAJE) że gdyby zrobić głosowanie i potsumować fakty i sugestie z serialu, fanficów i artów to wygrało by homo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FriendJerzy napisał:

nick: FriendJerzy

strona wojenna: homo

twoje zdanie na temat drużyny przeciwnej: Jeżeli RD jest homo to raczej nikt by tego oficjalnie nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Pamiętajmy że osobowość i historia jest tworzona w dużej mierze przez bronych co jest wywołane przez niedopowiedzenia w serialu, więc o tym czy RD jest homo czy hetero decyduje większość zdań. Wydaje mi się (WYDAJE) że gdyby zrobić głosowanie i potsumować fakty i sugestie z serialu, fanficów i artów to wygrało by homo

NALOT Jeżeli chodzi np o arty, to jest ich bardzo dużo z Rainbow Dash i Soarinem więc po to jest ta wojna żeby się przekonać co i jak, oraz by sprawdzić jak zwolennicy obu stron bronią swojego zdania.

Ps: nie bierzcie hejtów na serio!!! To tylko zabawa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick wyświetla się po lewej, a stanowisko łatwo wywnioskować z reszty postu.

 

W bajce nie ma żadnej informacji co do seksualności RD, zresztą, nie dotyka to jej jednej. Równie dobrze za homo można by uznać min.: Celestię, Lunę, Applejack, Pinkie Pie, Fluttershy, Derpy Hooves, Lyrę, Bon Bon, Spike'a, burmistrzynię, Zecorę, wszystkich członków Wonderbolts i niemal całe Ponyville. Jak wygląda statystyka clopów, nie wiem, ale Twilight Sparkle na pewno jest hetero (kto oglądał EG, wie), a musnęły mi się romanse jej z masą innych kucyków płci jednakowej. Jeżeli Rainbow Dash ma być homo tylko dlatego, bo ma tęczowy ogon, to według mnie jest to dość słaby argument. W odcinku o przygotowaniach do igrzysk, w retrospekcji z małą RD, widzimy (i to mogę stwierdzić z pewnością) jej ojca. Też ma tęczową grzywę i gdyby to przeważyło o jego orientacji mielibyśmy mene 5.

 

:efWiK:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Sakitta napisał:

Nick wyświetla się po lewej, a stanowisko łatwo wywnioskować z reszty postu.

 

W bajce nie ma żadnej informacji co do seksualności RD, zresztą, nie dotyka to jej jednej. Równie dobrze za homo można by uznać min.: Celestię, Lunę, Applejack, Pinkie Pie, Fluttershy, Derpy Hooves, Lyrę, Bon Bon, Spike'a, burmistrzynię, Zecorę, wszystkich członków Wonderbolts i niemal całe Ponyville. Jak wygląda statystyka clopów, nie wiem, ale Twilight Sparkle na pewno jest hetero (kto oglądał EG, wie), a musnęły mi się romanse jej z masą innych kucyków płci jednakowej. Jeżeli Rainbow Dash ma być homo tylko dlatego, bo ma tęczowy ogon, to według mnie jest to dość słaby argument. W odcinku o przygotowaniach do igrzysk, w retrospekcji z małą RD, widzimy (i to mogę stwierdzić z pewnością) jej ojca. Też ma tęczową grzywę i gdyby to przeważyło o jego orientacji mielibyśmy mene 5.

 

:efWiK:

Dlatego jestem za tym że jest hetero, ale to tylko zabawa. A co do nicku to dla picu Żeby karta nie była taka mała

Edytowano przez TalkativeCloud
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: FireflyPL

Strona wojenna: Hetero

Twoje zdanie na temat drużyny przeciwnej: Jednym z solidniejszych argumentów jest fakt który zaistniał w jednym z odcinków drugiego sezonu - odc 15. Kiedy Dash wpada przez okno domu Fluttershy jeszcze śpi. Leżąca na łóżku, zaskoczona i zarumieniona patrzy na swoją przyjaciółkę. To zawstydzenie o dziwo było spowodowane swego rodzaju nagością żółtej pegaz. Ale Rainbow nie dziwi się  i mówi o swojej nowinie.Na dole załączony obrazek z tej sceny. Jeśli Dash byłaby homo to widok "nagiej" Fluttershy powinien ją albo podniecić albo zawstydzić zważywszy iż tak się nie stało hipoteza o jej homoseksualności jest błędna.

Screenshot (12).png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu FireflyPL napisał:

Nick: FireflyPL

Strona wojenna: Hetero

Twoje zdanie na temat drużyny przeciwnej: Jednym z solidniejszych argumentów jest fakt który zaistniał w jednym z odcinków drugiego sezonu - odc 15. Kiedy Dash wpada przez okno domu Fluttershy jeszcze śpi. Leżąca na łóżku, zaskoczona i zarumieniona patrzy na swoją przyjaciółkę. To zawstydzenie o dziwo było spowodowane swego rodzaju nagością żółtej pegaz. Ale Rainbow nie dziwi się  i mówi o swojej nowinie.Na dole załączony obrazek z tej sceny. Jeśli Dash byłaby homo to widok "nagiej" Fluttershy powinien ją albo podniecić albo zawstydzić zważywszy iż tak się nie stało hipoteza o jej homoseksualności jest błędna.

Screenshot (12).png

 

Przecież one zawsze chodzą bez ubrań, jak było powiedziane w ostatnim odcinku pierwszego sezonu :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...