Skocz do zawartości

Krytyka Bronies


Gość Ziemowit

Obrażanie Brony   

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak reakujecie na obrażanie Bronies?

    • Nie zwracam uwagi na takie głupoty
      36
    • Chce się dać po mordzie
      5
    • Zwykle odpowiadam sobie w myśli: Głupcze, a obejrzałeś chociaż jeden odcinek?
      19
    • Obrażam krytykującego Bronych
      1
    • Coś innego (pisać w poście)
      3
    • Denerwuje mnie to
      9


Recommended Posts

Gość Ziemowit

Ostatnio oglądając filmiki na YT zauważyłem dużą grupę osób krytykujących MLP. To jest denerwujące dla niektórych. Chciałbym się was zapytać: Co wy o tym sądzicie i czy warto walczyć z takimi ludźmi? Poszukałem sobie w internetach opini innych ludzi o bronych i się bardzo zmartwiłem.

Opinia1.png

Opinia2.png

Opinia3.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to denerwujące...możemy sobie oglądać co nam się podoba i nie powinniśmy być za to oceniani. Zazwyczaj są to i tak ludzie którzy chcą się popisać, lub myślą że są fajniejsi bo obrażają kucyki lub tych którzy je oglądają, przez co czują się doroślej. Rozumiem, mogą wyrażać swoją opinie o serialu, może on im się nie podobać, to normalne. Ale mówiąc np. "Haha ej, patrzcie na tego (za przeproszeniem) pedała! Ogląda kucyki na małych dziewczynek! Ty Jesteś jakiś niedorozwinięty haha" to jest to nie w porządku z ich strony. Jenak myślę że mimo wszystko takich ludzi trzeba po prostu olać i tyle. Nie warto marnować na nich nerwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wszystko totalnie zwisa, bo jakoś tak super silnie się z tą grupą nie utożsamiam, mam sporo zainteresowań, lubię też wiele kreskówek. I ogółem mówiąc mam gdzieś opinię innych ludzi, przynajmniej w tematach, które nie są dla mnie jakieś strasznie ważne.

Zwykle nie czytam komentarzy w internecie, a takie jak te tutaj, mnie bardziej bawią, niż wkurzają.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są to albo ludzie lubiący wywoływać (jeśli mogę tak napisać) gównoburzę albo po prostu wielce dojrzałe gimbusy chcące pokazać jacy to nie są dojrzali krytykując bronies. Mają prawo do wyrażenia opinii, ale niektóre z tych opinii to tylko wiązanka bezpodstawnych wyzwisk i przekleństw.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem 2 rodzaje "kucykowych hejterów'':

1) Trolle - wiadomo, troll jak troll - wyzywa i obraża wszystko co się rusza. Sam nie nie napawa jakąś agresją, ale jego zadaniem jest żebyśmy to My byli agresywni wobec niego. Z nim nie wygrasz.

 

2) "Agresorzy" - najgorszy typ hejtera. Nie tylko kucykowy, ale ogólny. Wszystko co mu się nie podoba uważa za totalny śmieć, ale ludzi lubiących to za kretynów i podludzi. 

 

Przynajmniej ja tak to widzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby człowiek tak zaczął się przejmować wszystkimi hejtami, odnośnie jego zainteresowań i osoby to chyba już dawno by psychicznie wykitował, haha. Serio, po co w ogóle zwracacie na to uwagę? Większość takich tekstów to często też trolle, potem jest polewka z ludzi, którzy biorą to na poważnie. Szczególnie jak ewidentnie widać, że coś jest tym trollem, wtedy śmieszki dwa razy bardziej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem typem osoby, która ma totalnie wywalone na takie typu sprawy. Nienawidzę ślepego podążania za modą i "normalnością", za którą się uważa szlajanie po imprezach, libacje alkoholowe i tego typu sprawy, które mnie odrzucają. Nikomu nic do tego czym się interesuję, nikomu też nie robię tym krzywdy i nie obrażam tym, że oglądam sobie bajkę o kucykach. A osoby, które ciągle krzyczą o pedalstwie chyba same mają z tym jakiś problem i całemu światu chcą udowodnić, że sami są hetero.

Edytowano przez Maniek116
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim są to tzw. "Wampiry Emocjonalne". Czerpią radość z obrażania innych ludzi mających swoje zainteresowania sami będąc prostakami bez ciekawego hobby. Przez brak możliwości rzucania obelg osoby takie popadają w swego rodzaju "Załamanie nerwowe" :crazytwi: będące skutkiem uzależnienia od hejtowania. Wraz z brakiem reakcji na tego rodzaju ludzi staje się ich coraz mniej:interesting:. I w tym temacie to na tyle z mojej strony.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracać uwagi na to i tyle. A nawet gdyby jakiś hejter by się dopieprzył to bym mu to jakoś udowodnił, że MLP nie jest byle czym. No chyba, że troll, to rozmowa nie ma sensu :flutterbitch:. Trochę mnie bolą takie komentarze, ale tak naprawdę ten kto wyraża taką opinię, albo nie zna serialu, albo jest wszechwiedzącym gimbusem, który uważa się za pępek świata.   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisać można, ale nie każdemu. Odpowiadać należy tylko i wyłącznie na konstruktywną krytykę, jeśli widać, że ktoś ma skłonność do racjonalnego rozumowania.

 

godzinę temu Ziemovit Dash napisał:

Opinia1.png

Iście patriotyczna postawa, jeszcze powinien dopisać "śmierć wrogom ojczyzny". Pewnie myśli, że w ten sposób przysłuży się Polsce, której największym problemem jest przecież kreskówka z kucykami. Smutne że tacy ludzie obnoszą się z herbem Polski.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
6 minut temu Phosky napisał:

Odpisać można, ale nie każdemu. Odpowiadać należy tylko i wyłącznie na konstruktywną krytykę, jeśli widać, że ktoś ma skłonność do racjonalnego rozumowania.

 

Iście patriotyczna postawa, jeszcze powinien dopisać "śmierć wrogom ojczyzny". Pewnie myśli, że w ten sposób przysłuży się Polsce, której największym problemem jest przecież kreskówka z kucykami. Smutne że tacy ludzie obnoszą się z herbem Polski.

w dodatku nazwę miał Kocham Polskę, także wiesz @Phosky

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Ziemovit Dash napisał:

w dodatku nazwę miał Kocham Polskę, także wiesz @Phosky

Trochę upolitycznię sytuację ale wielu tępych dresików mających się za narodowców i patriotów nie wie co dokładnie znaczą te dwa słowa i wykorzystują ,, patriotyzm" do okazji przywalenia ( słownie lub dosłownie) jakiemuś w ich mniemaniu ,,pedałowi" czyli w tym przypadku fana kucyków. 

 

 

 

Mam nadzieję, że w tym wpisie nikogo nie obraziłam, jeśli jesteś narodowcem lub nosisz dresy nie mówi to konkretnie o tobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
1 minutę temu Pan Pisak napisał:

 

Ten koleś jest typowym przedstawicielem polskiej prawicy prosto z frondy i wykopu. Kto temu religiantowi wytłumaczy, że preferencje seksualne nijak się mają do oglądania kucyków?

Tłumaczono mu w odpowiedziach, ale nie zrozumiał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Ziemovit Dash napisał:

Ostatnio oglądając filmiki na YT zauważyłem dużą grupę osób krytykujących MLP. To jest denerwujące dla niektórych. Chciałbym się was zapytać: Co wy o tym sądzicie i czy warto walczyć z takimi ludźmi? Poszukałem sobie w internetach opini innych ludzi o bronych i się bardzo zmartwiłem.

Opinia1.png

Opinia2.png

Opinia3.png

Ech, takie coś to czyste chamstwo. Ja się zastanawiam, po co ukryto niki? Według mnie każdy ma prawo wiedzieć, KTO się chamsko zachowuje. Takie coś należy piętnować bezwzględnie... Ich opinia, ale jak ONI ranią, to nie będę płakał, jeśli ktoś ICH zrani. To sprawiedliwe wtedy. Za obrażanie kogoś można dostać na ulicy w RYJ, a jeśli w necie, to nawet pozew za obrazę. W skrajnych przypadkach.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...