Skocz do zawartości

Krytyka Bronies


Gość Ziemowit

Obrażanie Brony   

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak reakujecie na obrażanie Bronies?

    • Nie zwracam uwagi na takie głupoty
      36
    • Chce się dać po mordzie
      5
    • Zwykle odpowiadam sobie w myśli: Głupcze, a obejrzałeś chociaż jeden odcinek?
      19
    • Obrażam krytykującego Bronych
      1
    • Coś innego (pisać w poście)
      3
    • Denerwuje mnie to
      9


Recommended Posts

9 minut temu Selenium napisał:

że ktoś tu z forum spotkał żołnierza lubiącego kuce

Ja znam jednego żołnierza. Który już co prawda "w fandomie siedzi" tylko dla ludzi z forum[nie tego, dodam]. A kuce go mało już obchodzą. Choć wkręcił go fanfik TCB :)

 

Bardzo porządny, wykształcony człowiek. Żaden PEDAŁ, czy jak inaczej ludzi, którzy mają/mieli z nami związek, się nazywa :) Z przyjemnością go na MLK4 w Żywcu było spotkać :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu fallout152 napisał:

Kiedyś na jednym nacjonalistycznym forum poruszyłem temat kucyków i miałem chyba ze 40 plusów i żadnego minusa.

 

Polecam też filmik: tolerancja, tęczowe zdjęcia na FB, koszulki Che, no i... hejt na bronies...

 

Przykład jakiś dresów, gimbusów, czy innej patologii ni jak się ma do większej grupy osób o danych poglądach.

Pardon, oczywiście ,że poglądy nie pokazują natury człowieka. Jest wiele miłych osób prawicowych jak i lewicowych. Podałam przykład wrzeszczących pseudo - patriotów typu ,, nie wiem ale się wypowiem" szukających po prostu okazji do kłótni. Równie dobrze zadziwiają mnie lewicowe feministki  krzyczące ,że kucyki/ Barbie / inne Monster Haje uwłaczają role społeczne małych dziewczynek i nakazują im być kurami domowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Zexel ! napisał:

A ja mam Rejnboł-daszowego pieseła na avku i mam się z tym dobrze ;) 

 

A tak na serio to proponuje wrócić do tematu, jakim jest hejt na bronies. Ktoś ma coś mądrego to powiedzenia?

Tak, ja. Hejt na Bronies był, jest i będzie. Ale najlepszemu kumplowi, czy komuś z rodziny, można powiedzieć (ja tak zrobiłem), bo oni po prostu znają nas, takimi, jakimi jesteśmy i nie zmienią o nas zdania, za to, że lubimy kreskówkę dla dzieci (która ma przecież przekaz też dla dorosłych)

A co do załączanych wcześniej obrazków z hejtami- w to tradycyjnie wy******:v :D

Pozdrawiam :D

Cytuj

 

 

Edytowano przez Mate$_92
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu SebastianRichCountryOwner napisał:

 Niemcy i USA są mi zdecydowanie bliższe, ten drugi kraj z bardzo wielu powodów, m.in. nasze kochane kucyki.

 

 

Świat światem niemiec nie będzie mym bratem.Byłem na Białorusi w strony rodziny i tam sie czułem bezpiecznie a w niemczech jakoś tak obco i strach mnie ogarniał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Selenium napisał:

Najbardziej nietolerancyjne faktycznie są skrajnie prawicowe osoby ( Pawłowicz, Kaczyński, Kowalski, Rydzyk itd.)

 

Kaczyński i jemu podobni nie mają nic wspólnego z prawicą, to konserwatywna obyczajowo lewica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mało się udzielam na forum, ale czemu nie...

Osobiście sądzę, że nie ma sensu się takimi ludźmi przejmować. Większość z nich poza obelgami nie ma nic mądrego do powiedzenia, nie ma sensu im też prawić kazań. Nawet milionem przemówień nie zmienimy opinii czy nastawienia hejterów i trolli, po co się nimi martwić. Każdy ma prawo oglądać to co mu się żywnie podoba i nikogo nie powinno to obchodzić. Jeśli lubisz oglądać kucyki - oglądaj, nie lubisz  - nie oglądaj. Jeśli coś sprawia Ci radość i nie szkodzi nikomu, czemu zaprzestawać?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero teraz otwarłem ten temat, ale kurdełełę, jak widzę tych ludzi co wyskakują z tekstami typu ,,podludzie'' albo ,,pedały'' to trochę mi smutno się robi, nie z powodu tego że ktoś mnie obraża, tylko z powodu tego że wciąż są ludzie którzy tak myślą. To smutne. 
Ale ogólnie ja tam uważam że ludzie co obrażają innych a nie krytykują to smutne życie mieć musieli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Hate można przełożyć na wszystko inne,bezpodstawne hate dla mnie nie ma racji bytu.Tak czy siak 95% ludzi zapytanych dlaczego hate'uje odpowiedziałoby "bo to kucyki",a to nie jest argument.tak samo jest z kibolami wpie*#$$ą Ci za to,że nie kibicujesz ich klubowi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Mephisto von Pheles napisał:

Ja to dopiero teraz otwarłem ten temat, ale kurdełełę, jak widzę tych ludzi co wyskakują z tekstami typu ,,podludzie'' albo ,,pedały'' to trochę mi smutno się robi, nie z powodu tego że ktoś mnie obraża, tylko z powodu tego że wciąż są ludzie którzy tak myślą. To smutne. 
Ale ogólnie ja tam uważam że ludzie co obrażają innych a nie krytykują to smutne życie mieć musieli. 

Przecież "pedał" to jedna z najpopularniejszych obelg w Polsce... Chcesz, żeby do kogoś dotarło (niekoniecznie się przejął), to wyzwij go od "pedałów". O! Albo jeszcze lepiej "ty je#### pedale !" o! lepsze! :v

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w świecie rywalizacji o swój własny dobrobyt, więc rozumiem tą całą hejt machinę. By podnieść swoje ego, taki typowy Kowalski szuka czegoś, co na pierwszy rzut oka jest od niego gorsze. Z tego powodu taki malkontent nawet nie chce odnaleźć rozwiązania problemu w celu uniknięcia brutalnej prawdy o nim samym.

 

Szkoda tylko, że takie osoby są mocne w gębie, a dupska im się ruszyć nie chce. Mogłyby coś zmienić w swoim życiu, ale nie. Wymyślają sobie swój wyimaginowany świat, gdzie wyszyscy, tylko nie on dali ciała. Jak widać, to hejterzy właśnie są tymi nieudacznikami i nie ma powodu do przejmowania się. Pamiętajcie o tym. :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Flash napisał:

Każdy ogląda to co lubi. To że lubimy coś, czego nie lubią inni nie znaczy że jesteśmy pedałami, lub coś. 

A wiesz co jest w tym wszystkim nasmutniejsze? Że wszyscy Bronies wiedzą, że taka jest prawda, ale i tak, jak przyznasz się, że lubisz MLP komukolwiek, spoza fandomu (jeśli go słabo znasz i nie jest twoim dobrym kolegą/przyjacielem) to i tak usłyszysz "pedał", albo coś w tym stylu...

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w Ameryce- tam rzeczy dziwne są na porządku dziennym, nikogo więc specjalnie nie zdziwi, że dorosła osoba, jara się kucykami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Mate$_92 napisał:

 

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w Ameryce- tam rzeczy dziwne są na porządku dziennym, nikogo więc specjalnie nie zdziwi, że dorosła osoba, jara się kucykami...

Niekoniecznie :) Nie ma co fascynować się Ameryką bo nie jest to kraj idealny. Poczytaj o wspomnianym przeze mnie szykanowanym chłopcu za lubienie MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Selenium napisał:

Niekoniecznie :) Nie ma co fascynować się Ameryką bo nie jest to kraj idealny. Poczytaj o wspomnianym przeze mnie szykanowanym chłopcu za lubienie MLP.

Nie fascynuję się Ameryką- nie ma idealnych krajów, a U.S.A jest dalekie od ideału... Wszędzie są szykany, ale mimo wszystko odnoszę wrażenie, że za Oceanem jest ich mniej niż u nas/gdzie indziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo denerwujące... 

U mnie w szkole prawie wszyscy śmieją sie z MLP, a gdyby obejrzeli chociaż jeden odcinek. Kiedyś, gdy jeszcze sie tym nie interesowałam, to nie zwracałam uwagi na ludzi, którzy to oglądali. Po prostu też myslałam, że to gówno, że to jest dla małych dziewczynek itp. Zmieniło sie to chyba... 3 lata temu, gdy byłam w szpitalu to taka dziewczyna włączyła my little pony i spodobało mi sie to :) Nienawidze takich ludzi, którzy krytykują mlp chociaż nigdy tego nie oglądali. Książki nie ocenia sie po okładce to czemu film ocenia sie po tytule? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej szkole miałem takie sytuacje CO DZIEŃ, przynajmniej jedna osoba podchodzi do mnie i mówi

-Hej dziewczynko znowu czytasz te opowiadania o kucykach? dorośnij cioto 

-Z kolei obrażanie innych jest bardzo dorosłe. 

-Powiedział garbaty okularnik oglądający kucyki

-Powiedział gimnazjalista chwalący się tym że narysował karnego w zeszycie koleżanki

zazwyczaj po takiej rozmowie słyszę 'nie znasz się debilu' i odchodzi bo zabrakło mu argumentów, polecam odpowiedzi tego typu, mi pomogło:interesting::interesting::interesting:

200.gif

Edytowano przez FriendJerzy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...