Skocz do zawartości

Kiedy bedzie sezon 6?


Recommended Posts

Im dłuższa przerwa pomiędzy sezonami tym lepiej. Niektórzy twierdzą, że na początku roku, ale przynajmniej dla mnie to troszeczkę zbyt szybko i wtedy na pewno będzie taka sama przerwa jak w S5 (13/13). Mam nadzieję że pomogłem.
Pozdro w nowym roku :D

Ps. Wiem, że spóźniłem się o rok z odpowiedzią, ale ten czas tak szybko mija ...

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc pewne jest, że sezon 6 będzie w styczniu czy później, co się przełoży na jakość. Jednak znając Hasbro, sezon 6 zaczną, kiedy "hajs będzie się zgadzać", a także będą mieć plany na przyszły scenariusz. Moim zdaniem sezon 6 będzie w główniej mierze się skupiał wokół nowego pokolenia źrebaków w towarzystwie Mane6 jak i zapewne Starlight Glimmer jak to ukazuje prawdopodobnie nowe intro ukazane w końcówce S05E18.

Edytowano przez Lucas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sezon szósty

27 stycznia 2016 zostało zapowiedziane, że pierwszy odcinek sezonu szóstego zostanie wyemitowany wiosną 2016 roku. Z tej okazji pokazano krótki wycinek z jednego z odcinków. Dowiadujemy się z niego jak będzie wyglądało dziecko Shining Armora i księżniczki Cadance. Ponadto, temat tego sezonu to "Explore Equestria" czyli "Odkrywanie Equestrii".

12 lutego 2016 zostało potwierdzone, że w USA sezon szósty będzie miał premierę w maju 2016 roku.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrra! Wytaczam działa imprezowe Pinkie i robię taką minę :pinkie2:, co ma wszystkich pogrążyć w wypadku opóżnienia premiery sezonu.

Czemu akurat musiałam ta zrobić?

Z czystej złośliwości. Tak, przyznaję się. To ja, a nie jakiś hejter, Discord, czy coś w tym stylu. Po prostu się przygotowuję na apokalipsę.

Edytowano przez Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 20.02.2016 at 5:14 PM, Sparkle said:

Hurrra! Wytaczam działa imprezowe Pinkie i robię taką minę :pinkie2:, co ma wszystkich pogrążyć w wypadku opóżnienia premiery sezonu.

Czemu akurat musiałam ta zrobić?

Z czystej złośliwości. Tak, przyznaję się. To ja, a nie jakiś hejter, Discord, czy coś w tym stylu. Po prostu się przygotowuję na apokalipsę.

Paradoks czekania na kucyki: chcesz żeby wyszły wcześniej, a jednak chcesz żeby wyszły później by odcinki były jeszcze lepiej dopracowane.

 

A idź mi z tymi działami ... do siedziby Hasbro. Może to ich zmotywuje jak będziesz ich nimi straszyć :fluttershy4: (tylko przypadkiem nie zrób im krzywdy)

 

On 20.02.2016 at 5:14 PM, Sparkle said:

apokalipsę.

Czooo? Będzie apokalipsa w serialu? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Paradoks czekania na kucyki: chcesz żeby wyszły wcześniej, a jednak chcesz żeby wyszły później by odcinki były jeszcze lepiej dopracowane.

 

A idź mi z tymi działami ... do siedziby Hasbro. Może to ich zmotywuje jak będziesz ich nimi straszyć :fluttershy4: (tylko przypadkiem nie zrób im krzywdy)

 

Czooo? Będzie apokalipsa w serialu? :rainderp:

 

Będzie, dla niektórych, jak się premiera opóżni. A tak serio to na rychły koniec MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
godzinę temu demotywatorking napisał:

Gdzieś czytałem, że premiera ma być w maju dopiero, więc nie wiem czy to na 100%.

Może w poście powyżej Twojego? :rainderp:

Skoro pokazane, że oficjalną datą jest 26 Marca, to jest oczywiste, że to prawdziwe.

Czy Ty w ogóle przeglądałeś Equestria Daily?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Lucas napisał:

Może w poście powyżej Twojego? :rainderp:

Skoro pokazane, że oficjalną datą jest 26 Marca, to jest oczywiste, że to prawdziwe.

Czy Ty w ogóle przeglądałeś Equestria Daily?

 

 

To z premierą to gdzieś indziej czytałem, ale teraz widzę, że i tu jest :scootaloo:

Nie, nie przeglądałem Equestria Daily :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 dni czekania na kuce ... wtedy dowiemy się czy jest warto dalej oglądać kuce i czy było warto czekać ... ale ok. Pożyjemy zobaczymy. 26 marzec to prawie kwiecień także stwierdzam, że twórcy mieli wystarczająco czasu by zrobić ten sezon dobrze.

 

W paru postach pisałem, że chciałem zniszczenia ponyville ... ale zniszczenie Crystal Empire jest dla mnie w pełni satysfakcjonujące :D

 

Najlepsze jest to, że 2 lutego tego roku pisałem tak:

Quote

Ps. Dla niekumatych: mam nadzieję, że Mane6 będzie musiało okiełznać magię Sercowej albo cała Equestria zostanie zniszczona. CHOĆ RAZ MOGLIBY MNIE POSŁUCHAĆ :flutterbad:

Czyżbym trafił w sedno?! Czy tylko tak mi się zdaje?

 

Ps. SETNY POST YAY!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Najlepsze jest to, że 2 lutego tego roku pisałem tak:

Czyżbym trafił w sedno?! Czy tylko tak mi się zdaje?

 

Ps. SETNY POST YAY!!!

12800317_629594220527201_390093455883486

I tak mam wielkie nadzieję co do sezonu 6, że będzie lepszy niż poprzedni. 5 nie był zły, ale brak mi wyjaśnień, które obecnie oczekuje w następnym.

Widzę jedynie tyle, że 6 będzie skupiała się wokoło młodego pokolenia źrebaków. Kto wie, może CMC trochę podrosną?:dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Lucas said:

12800317_629594220527201_390093455883486

Czy to jest obelga?

Czy po prostu nie czaisz tego mema?

Czy ja po prostu nie rozumiem ironii w tej ironii?

 

Dlaczego źle zacytowałeś mego posta?

Dlaczego mi nie odpowiedziałeś na pytanie?

O co ci chodzi?

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.

A nie czekaj: ja mam jedną:

54 minutes ago, Lucas said:

Kto wie, może CMC trochę podrosną?

Prawdopodobieństwo tego zjawiska wynosi aż 0%. Ale marzyć można ... (kurde - znowu niszczę komuś marzenia, sorry).

 

Ps. 50 minut spóźnienia z odpowiedzią ... może jednak złoty IE mi się należy ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obelga z okazji setnego posta.

Jaram to, jak Ty swoją pustą lodówkę.

Pól na pół zrozumiesz, resztę nigdy nie zobaczysz.

 

Bo forum źle zacytowało Twój cytat.

Trafiłeś w sedno. Pobiłeś rekord świata.

O wszystko, a zarazem o nic.

 

Tak samo Ci się należy, jak mi mózg wieje nudą i pustami...

 

No i Red Lipton w nagrodę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...