Skocz do zawartości

Cześć wszystkim!


Blitz

Recommended Posts

Hej! Jestem Bartek :) Interesuje się MLP od ok. 2 lat. Na forum trafiłem juz jakiś czas temu ale nie widziałem wtedy potrzeby zakładania tutaj konta. Ale teraz się zdecydowałem bo chciałbym w końcu zapoznać się z innymi fanami. W mojej okolicy nie znam nikogo kto by się tym interesował, więc jestem samotny w tej kwesti xd Jakbyście mieli do mnie jakies pytania to walcie smialo :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, witają cię dwa naczelne niszczyciele tematów, czyli ja i mój współpracownik od spraw graficznych Zexel!

No i parę pytań:

-Ulubiona postać mane 6?

-Robisz coś?Śpiewasz, piszesz opowiadania?

-Lubisz kebab?xD

Dobra, to w sumie tyle ode mnie, baw się dobrze! :D

Edytowano przez Mate$_92
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Mate$_92 napisał:

Hello, witają cię dwa naczelne niszczyciele tematów, czyli ja i mój współpracownik od spraw graficznych Zexel!

No i parę pytań:

Ulubiona postać mane 6?

Robisz coś?Śpiewasz, piszesz opowiadania?

Lubisz kebab?xD

Dobra, to w sumie tyle ode mnie, baw się dobrze! :D

hej xd

Ulubiona postać? Rainbow of course <3

Aktualnie nic nie robię. Kiedyś próbowałem rysować ale talentu brak.

Kebab lubię, jak jest dobrze zrobiony. Czasami się takie trafiało że w śmietniku lądowały

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Blitz napisał:

Kebab lubię, jak jest dobrze zrobiony. Czasami się takie trafiało że w śmietniku lądowały

 

ojj znam ten ból... Raz nad morzem takiego trafiłem- wylądował w wielkim kuble :D

A dlaczego akurat RD?U mnie na pierwszym miejscu zdecydowanie Pinkie Pie :D

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Zexel ! napisał:

 

1. Jakie masz hobby?

2. Skąd jesteś?

3. Skąd dowiedziałeś o MLP?

4. Która farba pachnie intensywniej, czerwona czy niebieska, bo nie mogę się zdecydować?

 

jo

1. Hobby mam wiele. Są wypisane na moim profilu ;)

2.Okolice Bdg

3.Przeglądając YouTube natknąłem się na filmik z piosenką z EG i mnie zaciekawiło, więc obejrzałem film potem parę odcinków FiM i teraz w tym siedzę xd

4.Niebieska to oczywiste .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Zexel ! napisał:

A mnie nie zapytasz? :spike:

 

Ty wiem, że lubisz :D

 

1 minutę temu Blitz napisał:

jo

1. Hobby mam wiele. Są wypisane na moim profilu ;)

2.Okolice Bdg

3.Przeglądając YouTube natknąłem się na filmik z piosenką z EG i mnie zaciekawiło, więc obejrzałem film potem parę odcinków FiM i teraz w tym siedzę xd

4.Niebieska to oczywiste .

Bydgoszcz? Kawał drogi :D a ogólnie EG to super spin-off według mnie... Którą część najbardziej lubisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Mate$_92 napisał:

ojj znam ten ból... Raz nad morzem takiego trafiłem- wylądował w wielkim kuble :D

A dlaczego akurat RD?U mnie na pierwszym miejscu zdecydowanie Pinkie Pie :D

Nad morzem to chyba najgorsze kebaby można zjeść xd

Dlaczego Dash? Nie wiem xd Po prostu od początku ją polubiłem. Ma super charakter i od razu mi się spodobała. W pewnymi sensie mnie przypomina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Mate$_92 napisał:

Ty wiem, że lubisz :D

 

Bydgoszcz? Kawał drogi :D a ogólnie EG to super spin-off według mnie... Którą część najbardziej lubisz?

Wszystkie części mi się podobają, ale najbardziej Friendship Games. Dla mnie najlepsza muzyka i fajnie zrobione postacie z Crystal Prep High. Szczególnie podoba mi się Indigo Zap :)

Edytowano przez Blitz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Blitz napisał:

Wszystkie części mi się podobają, ale najbardziej Friendship Games. Dla mnie najlepsza muzyka i fajnie zrobione postacie z Crystal Prep High. Szczególnie podoba mi się Indigo Zap :)

A mi Sour Sweet xD Debilizm tej postaci jest uroczy :D

Z kolei EG, jeśli chodzi o mnie to tak: 1-ka (EG)- super fabuła, piosenki spoko, 2-ka(RR) fabuła mocno średnia- piosenki najlepsze, 3-ka(FG) i fabuła i piosenki super, chociaż mogłoby być ich więcej :D

Czyli podsumowując- FG zdecydowanie najlepsza część :D

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Mate$_92 napisał:

A mi Sour Sweet xD Debilizm tej postaci jest uroczy :D

Z kolei EG, jeśli chodzi o mnie to tak: 1-ka (EG)- super fabuła, piosenki spoko, 2-ka(RR) fabuła mocno średnia- piosenki najlepsze, 3-ka(FG) i fabuła i piosenki super, chociaż mogłoby być ich więcej :D

Czyli podsumowując- FG zdecydowanie najlepsza część :D

Ty się nie znasz... :kappa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPAM FROM @Mate$_92 i @Zexel ! HAS ARRIVED! :P

 

A tak na serio: witamy w naszych skromnych progach.

Jest 04:45 nad ranem a mi się chce pisać posty na mlppolska ... kill meeeee

 

8 hours ago, Blitz said:

3.Przeglądając YouTube natknąłem się na filmik z piosenką z EG i mnie zaciekawiło, więc obejrzałem film potem parę odcinków FiM i teraz w tym siedzę xd

o_0 to dla mnie nowość, żeby ktoś zaczynał przygodę z kucami od "niekucy". Ciekawe ...

 

No to przynajmniej jedno pytanie (jedynie o rzeczach na których się znam [,a jest ich mało{-autokrytyka poziom: MASTER}]): grasz w coś na kompie poza asasynem?

Nie no w sumie wymyśliłem drugie: co sądzisz o moim kanale (YouTube - MasterOfRainbows)? :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Mate$_92 napisał:

Bo dobre bity zapodaje :D A ty @Blitz, nasz nowy kolego- za co lubisz Lyrę?:D

Za grzywkę xd A na serio, to oglądałem parę animacji i fan artow z nią i spodobała mi się. Szkoda że w serialu tak mało się odzywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

 

przynajmniej jedno pytanie (jedynie o rzeczach na których się znam [,a jest ich mało{-autokrytyka poziom: MASTER}]): grasz w coś na kompie poza asasynem?

Nie no w sumie wymyśliłem drugie: co sądzisz o moim kanale (YouTube - MasterOfRainbows)?

Na PC gram rzadko. Jestem konsolowcem :salut: Od dziecka byłem fanem Batmana i ogólnie DC comics, więc seria Arkham. Kiedyś grałem w Lola ale słabo xd

A kanał spoko jest. Mam nadzieje że się wybijesz :rdblink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...