Skocz do zawartości

Książkowe wydanie "Kryształowego Oblężenia"


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

druga%2Bwersja.png

 

Mogę z prawdziwą dumą ogłosić, że nadchodzi kolejne książkowe wydanie fanfika w Polsce!

 

Pamiętacie może taki fanfik drugowojenny o samolotach, Scootaloo i Rainbow Dash „Żelazny Księżyc”? Potem zacząłem publikować kolejne rozdziały powieści „Kryształowe Oblężenie”, czyli rozwinięcie wątku, które w tej chwili ma już 1,5 tomu, czyli około 1000 stron, a będzie z 1500.

 

No to niedługo ujrzymy fizyczną książkę. Dzięki uprzejmości Suna z Tribrony uda się zrealizować jeszcze jeden projekt wydawniczy.

 

Oto film, z którego dowiecie się o więcej:

 

 

Wywiad został zrealizowany dzięki Stowarzyszeniu Tribrony, Redzimowi, Piro i oczywiście Sunowi.

 

Druk jest planowany na połowę stycznia.

 

Więcej informacji:

 

http://mlppolska.pl/topic/11989-kryszta%C5%82owe-obl%C4%99%C5%BCenie-nzcrossoverwwiiviolenceadventureromanssadslice-of-lifegrimdarkdarkcrystal-siege/ sam fanfik i jego temat

 

https://docs.google.com/forms/d/1LAFFgSwnq7bGYIUbNYYoMi_qvsBLtHVUwcyeLyUWVCQ/viewform?usp=send_form bezpośredni link do zamówień

 

http://mlppolska.pl/topic/8646-equestria-walczy-powie%C5%9B%C4%87-z-waszymi-oc/ temat do zgłaszania OC

 

 

http://www.fge.com.pl/2015/12/ksiazkowe-wydanie-krysztaowego-oblezenia.html#more news na FGE

 

 

Wydaje mi się, że to ciekawa pozycja w kolekcji każdego broniacza, nie tylko do czytania, ale i samego posiadania wyjątkowego poniaczowego gadżetu.

 

ŻYCZĘ MIŁEJ LEKTURY!

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć, że miałem w planach to opowiadanie, bo obecnie czytam wszystkie "normalne" książki, których z jakichś powodów nigdy nie zacząłem, bądź nie dokończyłem, mimo to złożyłem zamówienie. Perspektywa posiadania czegoś takiego na półce mnie przekonała, dlatego też wstrzymam się z czytaniem, przeczytam sobie wersję papierową.

 

Bardzo fajne przedsięwzięcie takie wydanie fanfika. Życzę Ci, aby było dużo zamówień i żeby wszystko doszło do skutku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu SPIDIvonMARDER napisał:

Bardzo dziękuję. Sam jestem tym absolutnie podjarany. Na pewno możecie liczyć na sesję zdjęciową stosów książek xD

A moze jeszcze nagrasz opening i wrzucisz na YT? :rdblink:

Niemniej taki stosik naprawdę cieszy oko (tak wiem, fajny dywan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po przedpłacie :) 29 zyla i zarezerwowane, tylko musi Spidiego bank zaksięgować :) Ciekaw jestem tych przypinek :D

 

Ps: Pragnę oświadczyć, że po porozumieniu się ze Spidim... Po skończeniu[tego co wyszło po PL] uni Fallouta kuczego. Zabiorę się oficjalnie za Kryształowe Oblężenie :)

 

Mam nadzieje tylko, że projekt sie nie urwie, jak sławny Crisis Equestria, którego nie lektoruje dalej na prośbę aTOMA.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Wonsz napisał:

Właśnie zacząłem żałować, że nie zdecydowałem się na zamówienie Past Sins kiedy był dodruk :/

Ale to nie dodruk, to było akurat pierwsze wydanie. Dodruk wyglądał nieco skromniej. I nie martw się, w przyszłości będzie jeden dodruk (może w okolicach wakacji). Idealnie byłoby to zgrać z wydaniem serii ,,W rodzinie" (o ile nic nie stanie na przeszkodzie), ale jeszcze kupa roboty przede mną. 

Nie będę jednak robił Spidiemu więcej offtopu, więc na samo zakończenie dodam, że trzymam kciuki za pokaźny sukces i przyćmienie liczebnością pierwszego tomu Crisisa (którego autor powinien nawiasem mówiąc, skończyć)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu Dayan napisał:

Jest możliwość odbioru osobistego? Odbioru na meecie?

 

(...)

Jest taka możliwość, będziemy się kontaktować.

 

3 godziny temu Siwy napisał:

A ja mam takie pytanie. Jaki ma być tytuł przelewu? Może jest to gdzieś napisane jak byk, ale ja nie widzę. Co do takich spraw wolę być pewien :rdblink:

 

Tytuł dowolny, stąd nie napisałem, jaki ma być. Ew. możesz zawrzeć swoje dane, abym mógł powiązać wpłatę z Twoim zamówieniem.

 

 

Sunday, January 17, 2016 at 11:25 KruszonPL napisał:

A jak tam idzie projekt wydawniczy? :P

To właśnie chciałem powiedzieć.

 

 

Książka jest w druku! :crazytwi:

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz BiP napisał:

A można jeszcze składać zamówienia na wszystkie części?

Na razie dostępna jest tylko część pierwsza (druga i trzecia nie są jeszcze napisane) i można na nią składać zamówienie, bo Spidi wspominał, że będzie miał kilkanaście nadprogramowych sztuk. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu SPIDIvonMARDER napisał:

Sukces pierwszej części na pewno mnie zmotywuje do wydania kolejnych :)

No, słowo Sukces jest z całą szczerością, adekwatne SPIDI :) Do tej pory chyba Past Sins, miało pałeczkę wśród fanfików wydanych papierowo. Największa ilość egzemplarzy :D Nawet Antropologia się tak nie rozeszła. A ile sztuk wydał aTOM Crisisa: Equestrii, nawet nie pamiętam.

 

Jednakże na bank pobiłeś rekord :) Równa seta w dodatku, jak pisałeś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accurate Accu Memory, masz oficjalne dane:

Crisis Equestria: 89 egzemplarzy (o podobno wątpliwej jakości kleju)

Past Sins 90 w dwóch wydaniach (i będzie dodruk)

Antropologia: 55 (wiem, pisze nakład 54, ale drukarnia zrobiła 55)

Equetrip: 26 sztuk

Kryształowe oblężenie tom 1: 100

Edytowano przez Sun
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minuty temu Sun napisał:

@Accurate Accu Memory, masz oficjalne dane:

Crisis Equestria: 89 egzemplarzy (o podobno wątpliwej jakości kleju)

Past Sins 90 w dwóch wydaniach (i będzie dodruk)

Antropologia: 55 (wiem, pisze nakład 54, ale drukarnia zrobiła 55)

Equetrip: 26 sztuk

Kryształowe oblężenie tom 1: 100

Och, to widać błędnie założyłem. Biorąc jako dane wyjściowe, jedynie pierwsze wydania :( Ale i tak... Kryształowe pobiło Sinsa "dwu wydaniowego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu BiP napisał:

Ile kosztuje razem z wysyłką?

Cytuj
Domyślnie proponuję trzy domyślne wersje przesyłki:

List polecony - najtańszy sposób
-ekonomiczny 5,9 + 0,1 koperta. Koszt zamówienia to zatem 30+6= 36 zł
-priorytetowy 7,9 + 0,1 koperta. Koszt zamówienia to zatem 30+8= 38 zł
 
Paczka pocztowa - średni sposób, ale bezpieczniejszy
-ekonomiczna 9,5 + 0,5 karton.  Koszt zamówienia to zatem 30+10= 40 zł
-priorytetowa 11,0 + 0,5 karton.  Koszt zamówienia to zatem 30+11,5= 41,5 zł
 
Paczkomat Inpost - najlepszy sposób, szczerze polecam! Najwygodniejszy zarówno dla odbiorcy, jak i nadawcy. Bez kolejek i gnania na pocztę, bo listonosz przyszedł akurat kiedy byliśmy w pracy/w szkole. Odbieranie paczki o dowolnej porze!
Jedyne co, to musiałbym dostać numer telefonu odbiorcy, aby system wysłał na niego kod do odbioru paczki.
 
-Paczkomat 9 zł + koperta 0,5. Koszt zamówienia to zatem 30 +9,5= 39,5 zł

Mniej więcej tyle :)

 

 

25 minuty temu Geralt of Poland napisał:

Brawo! :D Teraz tylko czekać na rozesłanie. :)

 

PS. Tak się tylko zastanawiam, dlaczego zdecydowałeś na angielski tytuł na okładce?

Tak narysował Ruhis... tak wyszło...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...