Skocz do zawartości

Fell Into the Right Hooves [PL][NZ][Shipping]


Wonsz

Recommended Posts

Fell+Into+the+Right+Hooves.png

Oryginał

Autor: CosmicWaltz

Link: http://www.fimfiction.net/story/16841/fell-into-the-right-hooves

 

Tłumaczenie na język polski

Autorzy:

  • El Martinez (rozdziały I-IIIa)
  • Keola (rozdziały IIIb-IV)

Linki:

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział IIIa

Rozdział IIIb

Rozdział IV

 

Opis:

Na kilka tygodni przed przesłuchaniem u Wonderbolts, Rainbow Dash ulega wypadkowi. Zostawiona pod opieką Fluttershy, obawia się, że jej marzenia nie będą mieć szansy na ziszczenie. A do tego, zaczyna martwić się kwitnącymi z dnia na dzień uczuciami do Pegaza, którego zna od lat.

 

Informacje od Wonsza:

Tłumaczenia 4 z 5 dostępnych rozdziałów opowiadania pt. "Fell Into the Right Hooves". Podobnie jak w przypadku "Bubbles", oryginalne dokumenty z tłumaczeniem zostały skasowane. Przywróciłem opowiadanie na prośbę pewnej osoby z forum. Dokumenty mają włączone komentarze, w związku z czym mam prośbę. Pliki, z których odtwarzałem opowiadanie miały pewne problemy z formatowaniem i kształtem tekstu. Starałem się sprawić, aby wszystko wyglądało jak najlepiej, ale nie mam doświadczenia w tej materii, dlatego też, jeśli uważacie, że coś wymaga poprawy, to proszę o zaznaczanie odpowiednich fragmentów i zmieszczenie wskazówek w komentarzu, będę poprawiać tekst na bieżąco. Ponowną publikację tłumaczeń zawdzięczamy użytkownikowi @Dziki Jaszczomb, który podzielił się ze mną tym i innymi opowiadaniami. To chyba tyle, życzę miłej lektury :)

 

Oryginalny post: http://mlppolska.pl/topic/361-fell-into-the-right-hooves-plnzshipping/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu Mates napisał:

Co ja czytam 0_o Flutterka i Rainbow? XD Nie no, ciekawe... Nie powiem :)

Jeśli to cię dziwi to przeczytaj sobie serię "Winningverse" od Dolara #polecam. Albo przynajmniej "The Incredibly Dense Mind of Rainbow Dash" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...