Skocz do zawartości

Czemu Celestia nic nie robi?


Recommended Posts

14.01.2016 at 21:07 BiP napisał:

Nie wiem jak ty, ale ja opisuje serial MLP, po za tym, czytaj raz jeszcze co pisałem...

 

Serial serialem,ale myślisz,że w prawdziwym życiu nie ma przypadków,że własna matka nie interesuje się dziećmi?W ekstremalnych przypadkach dochodzi do takich rzeczy o których lepiej nawet nie myśleć.Przykład kilka lat temu u mnie w mieście jakaś "matka" wyrzuciła niemowlę do śmietnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu pepeh napisał:

 

Serial serialem,ale myślisz,że w prawdziwym życiu nie ma przypadków,że własna matka nie interesuje się dziećmi?W ekstremalnych przypadkach dochodzi do takich rzeczy o których lepiej nawet nie myśleć.Przykład kilka lat temu u mnie w mieście jakaś "matka" wyrzuciła niemowlę do śmietnika.

Czy ja gdzieś o tym pisałem??? :v  Ja piszę o "serialu", a ty mi z "prawdziwym życiem" wyskakujesz, czyli piszesz nie na temat... 

Ps nie piszemy 2 postów pod rząd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wcześniej Celestia jako nauczycielka Twilight, dawała jej lekcje i porady jak i zadania, zatem była często na ekranie, teraz Twilight jest już samodzielna i nie musi uczyć się od Celestii, zatem Celestia zajmuje się już tylko rządzeniem krajem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany... W Lidze Młodych też nie było widać wielu postaci, a wcale nie oznaczało, że nic nie robią. Ten serial jest o Twilight i jej przyjaciółkach, a to, że jest tak mało Celestii w serialu można wyjaśnić tym, że albo to co robi, jest zbyt trudnym tematem dla dzieci, albo nie wymyślili dotąd jak zrobić o niej odcinek. Z Luną było łatwiej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyobrażam sobie odcinek "dzień z życia Celestii"

 

Rano- Wstaje, podnosi słońce

Dzień- podejmuje ważne decyzje, czeka na raporty dotyczące bezpieczeństwa Equestri

Wieczór- opuszcza słonce, idzie spać 

 

Nie wiem czy to by się sprawdziło.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturday, January 16, 2016 at 08:40 pepeh napisał:

 

zerowa skuteczność bojowa mówisz?To tak jak z polakami,bo kto umiałby strzelać/nie dać się zabić.

Faktycznie, ale miałem na myśli głównie walkę kuców Eqestriańskich z armią kryształowego  królestwa. Ta zaciekła walka wręcz... czasem robią tak małe dzieci, a im i tak lepiej to wychodzi.  (oczywiście pomijając stoczenie głazu na Rainbow, ale to inna sprawa) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Celestia poprostu została usunięta na drugi plan. No cóż jakby nie patrzeć Twi już nie jest zwykłym jednorożcem z Canterlotu a sławną na całą Equestrie księżniczką przyjaźni. W porównaniu z Twilight, Celestia wypada naprawdę miernie. Policzmy ile to razy ich krainę ocaliła Twi a ile Celestia. Ta pierwsza ratowała Equestrie przed Discordem, Tirekiem, Podmiencami, Królem Sombrą, Nightmare Moon a na koniec przed Starlight Grimmer zaś Celestia pogromiła tylko 2-3 wyżej wymienionych czarnych charakterów jeszcze nie na długo. Nie jest dla mnie zdziwieniem dlaczego wielka pani Equestrii została ściągnięta z głównego planu.:5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial jest o mane 6 i ich przygodach więc Celestia zabierałaby cenną akcje w odcinku. Zostaje nam przedstawiona jako władczyni Equestri która sprawuje władzę od samego poczatku. Celestia zrobiła już wiele dobrego czego dowiadujemy sie z retrospekcji. Jest osobą zbyt "ważną" aby sama wykonywać jakąś misje. A co jeśli ktoś ją porwie lub pozbawi magicznych właściwości to kto poniesie słońce aby nastał dzień?  Ludzie bardziej interesują się tym co nowsze czyli księżniczką Luna, Twilight, Cadance. Co opłaca się finansowo, lepiej zepchnąć jedną księżniczkę na drugi plan a jej kosztem wybic trzy, czyli trzy razy większy zysk np. z sprzedaży figurek. Nie mówi się tylke o Celestii aby nie straciła swojego uroku najważniejszej księżniczki w Equestrii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.01.2016 at 23:16 FireflyPL napisał:

Moim zdaniem Celestia poprostu została usunięta na drugi plan. No cóż jakby nie patrzeć Twi już nie jest zwykłym jednorożcem z Canterlotu a sławną na całą Equestrie księżniczką przyjaźni.

Chyba trochę bardziej niż odsunięta na drugie plan,bo prawie jej nie ma (nowy backgruond).A Twi nie była zwykłym jednorożcem przed byciem księżniczką,bo jak przecież Sam pisałeś ratowała świat dużo razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałam, że to zwykła bajka. Fajna była xd. To forum zmieniło moje podejście całkowicie..

 

Cały ten temat jest według mnie bez sensu. W prawdziwym świecie [do którego wiele osób to porównuje] królowa też nic nie robi bo jest taka 'ważna'

Z resztą nie wiemy ile razy tak naprawdę Celestia ratowała kucyki bo ten serial nie jest od narodzin Celestii tylko od pewnego momentu z życia TS. No i gdyby Celestia robiła wszystko, a kucyki żyłyby sobie wesolutkie nie wiedząc o niczym to byłoby nudno i serial skończyłby się po pierwszym sezonie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Moim zdaniem Celestia mimo iż jest długo wieczna/nieśmiertelna jest już stara(na pewno ma ponad 1000 lat) i zmęczona tym wszystkim, potwierdzeniem może być to, że przegrała z Chrysalis, a Twilight była uczennicą by stać się jej następczynią. - Moim zdaniem tak było od początku, teraz tylko Hasbro łączy wątki i dorabia historię - wcześniej nie musiało, bo ciągnęli serial do przodu dodając nie związane ze sobą odcinki (po za niektórymi), a teraz już prawdopodobnie pomysłów brak więc zrobili uczennice twilight i zaczęli łączyć wątki - moim zdaniem jeśli w takim kierunku pójdzie ten serial, będzie on fajny, ale może zatracić w sobie swój pierwotny przekaz. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli powiecie, że po The Crystalling wciąż uważacie, ze nic nie robi to... pozdro sześćset :v Acz miło, że w końcu ruszyła słonecznego plota i COŚ czyniła, próbując powstrzymać nawałnicę.

 

6 godzin temu Anoax napisał:

przegrała z Chrysalis

 

Moc Krysi przede wszystkim zależy od tego, jak bardzo jej ofiara kocha swojego special somepony. Czajnik adoruje Kredensję, więc nic dziwnego, że zapewnił Seronóżce pokaźny boost do energii. Bo sama Krysia była zaskoczona tym, że pokonała nawet Celestię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu bleflar2 napisał:

Proste. Dlatego że ma naprawdę niewielką moc. Dała się pokonać przez przerośniętą muchę! Jej główną mocą jest moc polityka (Oszukiwanie i skłanianie innych robienia roboty za niej.)

Bo Chrysalis zdobyła tyle energii, że pokonałaby każdego kucyka.

9 godzin temu Nightmare Xeno napisał:

Czemu Celestia nic nie robi mhm dobre pytanie dlatego że wszystko woli zostawić Twilight i jej przyjaciółką a sama woli pić herbatkę i jeść ciastka.

Bo Celestia rządzi krajem, a te "zadania" dla Twilight, były nie po to, że Celestia nic nie robi, a miały to być lekcje dla Twilight.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...