Skocz do zawartości

Czy Starlight odegra ważną rolę?


Czy Starlight odegra ważną rolę w 6 sezonie?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Starlight odegra ważną rolę w 6 sezonie?



Recommended Posts

19 minut temu Gypsy napisał:

O ile nie sprawdzi się popularna fanowska teoria mówiąca o tym, że starlight to właśnie discord 

Nie słyszałam nigdy o tej teorii. Poza tym, w "What about Discord" widzieliśmy równocześnie Discorda i Starlight szpiegującą w krzakach. Niby gościu potrafi się duplikować, zmieniać postać i inne takie, ale i tak tego nie kupuję. SG pokazała swoją przeszłość, przez lata (w tym te, które Discord spędził w zamknięciu) zajmowała się swoją wioską... To jest jeszcze mniej prawdopodobne niż teoria ze Starswirlem (nie będę o tym tutaj rozprawiadać). No i nie oszukujmy się - to serial dla dzieci. Już lepsza (chociaż nadal bardzo nieprawdopodobna) byłaby Starlight-Chrysalis - ma niezły poziom mocy, świetnie zmienia postać (niemalże żadnych znaków charakterystycznych), pokonywała już alikorny, jej żołnierze byli identyczni... No, ale, nie chcąc robić zbytniego off-topu, wypowiem się też na temat. Tak, odegra ważną rolę, bo Twilight coś tam mówiła o tym, że SG ma niezły poziom mocy i trzeba jej pokazać magię przyjaźni. Znaczy się będzie uczyła się bycia przyjacielem od Elementów Harmonii. No i to by było na tyle z mojej strony.

Edytowano przez Matil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem dać  "Tak", bo Starlight Glimmer bez wątpienia odegra ważną rolę w 6-tym sezonie MLP...:/

Mam jednak nadzieję, że się tak nie stanie, bo zwyczajnie jej nie lubię - jej zmiana jest naciągana, no i pierwszy odcinek....:P

Wszystko powiedziałem, nie chcę robić offtopu, bo to nie dyskusja o samej Starlight, ale tak- niestety odegra ważną rolę... Obyśmy tylko nie mieli mane 7 :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie odegra, a przynajmniej tak by było według mnie najlepiej. Nie darzę jej wielką sympatią, jak pewnie większość z was. Uważam, że tak jak wiele osób twierdzi będzie jak z Discordem, co jakiś czas się pojawi i będzie tylko dodatkiem do serialu. Jeśli miałaby być traktowana na równi z mane6 to serial mocno straci w moich oczach. Swoją drogą mogli tą jej traumatyczną przeszłość nieco bardziej dramatycznie wymyślić bo to co jej się przydarzyło to może nie było nic miłego ale nie była to sytuacja bez wyjścia. Mogła w końcu odwiedzać przyjaciela. A ona obraziła się na cały świat zamiast próbować coś robić i pogrążała się w jakiejś chorobie psychicznej bo inaczej tego nazwać nie potrafię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Maniek napisał:

. Jeśli miałaby być traktowana na równi z mane6 to serial mocno straci w moich oczach.  Mogła w końcu odwiedzać przyjaciela. A ona obraziła się na cały świat zamiast próbować coś robić i pogrążała się w jakiejś chorobie psychicznej bo inaczej tego nazwać nie potrafię.

No dokładnie, sam bym tego lepiej nie ujął, podzielam twoje zdanie po całości! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, skoro ma być uczennicą Twalota. A to oznacza, że zapewne będzie mieszkać w Kucowsi i uczyć się banałów dla autystycznych taboretów od Księżniczki Autyzmu. Inaczej - będzie się stale kręcić koło Mane 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Cahan napisał:

Raczej tak, skoro ma być uczennicą Twalota. A to oznacza, że zapewne będzie mieszkać w Kucowsi i uczyć się banałów dla autystycznych taboretów od Księżniczki Autyzmu. Inaczej - będzie się stale kręcić koło Mane 6.

Oby nie @Cahan, oby nie! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Raczej odegra jakaś role ale nie wiadomo czy jakaś ważną po samym odcinku 25 i 26 5 sezonu można wywnioskować. Piosenka mówi sama za siebie.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak ważną rolę może odegrać ktoś kto przez lata uważał że każdy powinien być równy (niewyróżniający się),będąc w gronie osób które są zupełnie inne (oprócz kształtu ciała) np:pod względem mentalności,umiejętności.Może ma jakieś specjalne umiejętności oprócz rządzenia innymi,w każdym razie czarno to widzę :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...