Skocz do zawartości

Jaka jest twoja najgorsza cecha charakteru?^^


Mates

Recommended Posts

Uh, będzie dużo do wymienienia:

- Brak pomysłowości,

- Wygórowane ambicje,

- Kiepska orientacja w terenie,

- Niezdecydowanie,

- Nie umiejętność dobierania słów w dyskusji,

- Lenistwo

- Obżarstwo

- Wybuchowość

- Kłótliwość

- Wahania nastroju,

- Zbytnia ufność,

- Tchórzostwo,

- Chaotyczność,

i dalej nie wiem. Kto mnie pobije?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Selenium napisał:

Uh, będzie dużo do wymienienia:

- Brak pomysłowości,

- Wygórowane ambicje,

- Kiepska orientacja w terenie,

- Niezdecydowanie,

- Nie umiejętność dobierania słów w dyskusji,

- Lenistwo

- Obżarstwo

- Wybuchowość

- Kłótliwość

- Wahania nastroju,

- Zbytnia ufność,

- Tchórzostwo,

- Chaotyczność,

i dalej nie wiem. Kto mnie pobije?

 

Zdecydowaną większość z tych cech można przypiąć każdej kobiecie. :kappa: 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
10.01.2016 at 01:07 Airlick napisał:

Niech pomyślę... Złośliwość, pamiętliwość, chorobliwa skrytość? Jestem niestety jednym wielkim kłębkiem najgorszych cech charakteru, aż dziw bierze, że woda święcona mnie nie parzy (tak, próbowałem :kappa: ). 

Na ciebie to tylko ban działa... i Avanidius.

 

***

 

To będzie tak: egoizm, megalomania, pazerność, kłótliwość, agresywność, nieczułość, zawiść, cynizm, bezlitosność, drażliwość, stronniczość, dwulicowość, drobiazgowość, lenistwo, nieprzewidywalność, podłość, samowolność, gnuśność, wredność, złośliwość, wyniosłość oraz bycie uprzedzonym i ponurym do tego. Chyba większość wymieniłem... tych najgorszych oczywiście.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Komunista jako wada? Wiesz komunizm sam w sobie nie jest zły bo jest to ideologia równościowa ale źle wprowadzona i praktykowana w XX wieku. Bardziej konkretną wadą było by przyznanie się do stalinizmu lub leninizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FireflyPL napisał:

Komunista jako wada? Wiesz komunizm sam w sobie nie jest zły bo jest to ideologia równościowa ale źle wprowadzona i praktykowana w XX wieku. Bardziej konkretną wadą było by przyznanie się do stalinizmu lub leninizmu.

 

Wszyscy powinni być równi? Zgadzam się, ale równi wobec prawa. Chyba, że uważasz zacofanie, biedę ( wynikającą z niewydolności gospodarki ) i niesprawiedliwość za dobre, wtedy komunizm nie jest zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam równi wobec prawa i nic poza tym. Komunizm ma w sobie jedną z najbardziej istotnych wad jeśli chodzi o ideologię - jest utopijny czyli jeśli chodzi o rodzaj ludzki nie możliwy do osiągnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza cecha charakteru... jest tego trochę:

  • Zapominalstwo
  • Gadatliwość (przesadna)
  • Lenistwo
  • Słomiany zapał

Ale z tych wymienionych to na tą chwilę, chyba najbardziej przeszkadza mi Słomiany zapałPo prostu nienawiedzę sytuacji gdzie najpierw się czymś napaliłam, najczęściej jakimś pomysłem i później nie starcza mi ochoty by to dokończyć. Okropne uczucie :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zobaczyłem, że ktoś odpowiedział w tym temacie. Myślę sobie, że pewnie znowu lenistwo. Oczywiście miałem racje. To dobijające, jak bardzo nikomu nic się nie chce ( oczywiście uogólniam ). Lenistwo to choroba 21 wieku, kiedy wielu ludzi po prostu siedzi przed kompem i przegląda demotywatory czy głupie filmiki z You Tube. Najlepiej wszystko usprawiedliwiać lenistwem i mieć wywalone, bo tak jest ponoć łatwiej. Tylko z doświadczenia wiem, że w taki sposób życie przemija przed oczami, jakby nic się nie działo i nim się człowiek obejrzy, zmarnuje swoje najlepsze lata. A przecież jest tyle wspaniałych rzeczy, które można robić na świecie...

 

PS. To nie było adresowane bezpośrednio do nikogo, tylko luźno rzucone "w powietrze".

Edytowano przez Phosky
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...